Бременни мами от РУСЕ 2012г.

  • 28 350
  • 231
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 270
Срещата мина чудесно. Първоначално малко ни поодуха вятъра, но бяхме три корема и не се дадохме  Joy Естествено аз бях като слоница пред останалите ooooh! Малеееее какъв юнак ще родя само  Crazy
Жалко, че бяхме само трички и най-вече че не дойде мамче да ни поизплаши малко с раждането, но времето е пред нас
Сияна да се оправя по-бързо, какви са тези болести по никое време  Peace

# 136
  • Мнения: 0
За съжаление и ние не можахме да дойдем ,но така е когато имаш дете не можеш да си правиш явно никакви планове  сега чак го разбирам Сияна да се оправя бързо и другият път всички да сме на лице кога мислите да е следващата  среща

# 137
  • Мнения: 1 270
кога мислите да е следващата  среща
аз след две-три седмици живот и здраве мисля, че няма да мисля  Joy

# 138
  • Мнения: 14
Ееее ми значи ще е по-скоро, за да сме в пълен състав  Simple Smile А и да хванем все още хубавото време. Дано другия път да дойдат и родили мами, че да разкажат с подробности Simple Smile

Лека нощ   Hug

# 139
  • Мнения: 0
Simple Smile За лекцията успях да се дотътря в последния момент, почти навреме! Но за съжаление и аз нещо съм настинала май и за 16 часа не можах да отлепя от леглото ... сега се събудих пак с болки в гърдите и мисля да сляза до личната да видя какво ще каже мога ли да пия нещо преди да е станало по зле. Тъкмо вчера си мислех, че ще изкарам без болести ... Sad ама уви. Ако някой все пак има съвети за справяне с настинка по време на бременност моляяя !!!

# 140
  • Мнения: 2 035
Ако някой все пак има съвети за справяне с настинка по време на бременност моляяя !!!

Аз я карам, като съм така на хомеопатия - Осцилококцинум, Инфлуцид, и детски витамин С. Дано има и при теб ефект, но говори и с личната си лекарка!  Hug

# 141
  • Мнения: 5
Ако някой все пак има съвети за справяне с настинка по време на бременност моляяя !!!


Аз се лекувам само с плодове,прави си сокчета от грейпфрут,портокал и лимон по 2-3 пъти на ден и всичко трябва да се оправи Wink ааа и мед ако хапваш ще е добре Simple Smile

# 142
  • Мнения: 96
Здравейте, девойки! Днес ходихме при педито и каза да продължаваме със сиропите и спрейчетата Sad Иначе ако чакате аз да ви изплаша със раждането-НЯМА ДА СТАНЕ! Моето беше - песен! Пожелавам на всички ви такова леко и усмихнато раждане като моето Simple Smile Ами чакам следващата дата за среща..... Hug Hug Hug на всички ви Simple Smile

# 143
  • Мнения: 135
Уф, знаех си че ще изтърва срещата  smile3515 Заринала съм се вкъщи с работа и даже 2 дни пропуснах да разходя малката бонбона. Днес правих пюрета и за зимата, когато ще се захранваме. Жалко... дано скоро пак да има среща, а аз ще се опитам да ви следя по изкъсо Simple Smile

# 144
  • Мнения: 0
аз по принцип излизам всеки ден преди обяд до към 11 сме навън на разходка ,ако на някой му се разхожда с нас да каже Simple Smile

# 145
  • Мнения: 1 270
Аз за съжаление няма как да се разхождам.След 7 месечен "леглови" режим едва пристъпвам, а и малкия много тежи...след месец живот и здраве ако времето позволява ще се разхождаме с количката.

# 146
  • Мнения: 12
Здравейте, мами! Присъединявам се към вас Simple Smile Бройте ме и мен за следваща среща  Hug
Знаете ли в Русе, дали се провеждат някакви лекции за бременни, освен тия за кърменето на Ла Лече Лига?

# 147
  • Мнения: 1
Здравейте бременелки , бих скала  а да се включа в темата ако не съм закъсняла за последният коментар има лекции за бременни на училище за родители , лекциите се провеждат обикновено в сряда в синият салон на хотел Дунав в 11ч.  Wink всяка седмица темата е различна ,  приятно е и освен това е безплатно

# 148
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета!Аз нес ходих до Доналд Дък зад офисите на приста оил но бяха в почивка и утре пак ще намина(поне мие  на близо)
Иначе иа з щях да ви питам ако някоя мама е запозната,тъй като аз маи тук съм най последна с раждането, за самото раждане-колко струва избора на екип или на лекар който да изража,или зависи от самия лекар?И също така колко струва самия престой долу горе е самата болница?
Лека вечер от мен Simple Smile

Здравей! Престоя в болницата нищо не струва. Ако си във ВИП стая тогава се плаща, но ще те излъжа за сумата (мисля, че беше 30-40 лв на ден). Но от такава стая лично аз не виждам смисъл т.к единственото което е различно от другите стаи е, че имаш собствен санитарен възел
Избора на лекар за раждането е 300 лв доколкото знам

# 149
  • Мнения: 2 352
Избор на екип е 250 лв. за нормално раждане и се плаща на болницата, а избор на екип за секцио е 300 лв. и отново се плаща там. Упойката е отделно, ако в моментът, когато има възможност да се сложи, има свободен анестезиолог. Може, мисля да се избира и анестезиолог, но това е отделно. За ВИП стаите е както Женя 83 е обяснила. Успех с раждането!

Общи условия

Активация на акаунт