Бременни мами от РУСЕ 2012г.

  • 28 328
  • 231
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 96
Здравейте, който иска да го добавя във групата ни във Фейса да ми пише на лични или тук, но да знаете, че пъро трябва да ми приемете поканата за приятелство и след това мога да ви добавя във групата! Лека и мека от нас!

# 166
  • Мнения: 82
Благодаря момичета за пожеланията. Весели, здрави и жизнени бебенца на вас и бъдещите мами.

# 167
  • Мнения: 67
Здравейте Simple Smile дали има тема за тези, които ще раждат 2013та или да се натреса при вас? Simple Smile)

# 168
  • Мнения: 12
Заповядай при нас!!!  Hug  и аз ще раждам 2013 Simple Smile

# 169
  • Мнения: 67
СУпер! Даже сме на едни години с тебе, тиквичка  Hug

Правите ли си срещи от време на време? Че на моите приятелки им писна само за ритници да им говоря и вече не искат да излизаме заедно  ooooh!

# 170
  • Мнения: 12
Аз не съм присъствала на срещи, но днес съм за последен ден на работа и вече съм свободна, може да се уговорим и да се събираме и другите мами с деца предполагам че няма да имат нищо против Simple Smile
Пиши на bocinka да те добави във ФБ Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 10:58 от tikvichka88

# 171
  • Мнения: 1 270

може да се уговорим и да се събираме и другите мами с деца предполагам че няма да имат нищо против Simple Smile

Нямаме, нямаме  Flutter

Няма смисъл да се пуска нова тема, тази е едва на 12-та страница, но се следи  Peace

# 172
  • Мнения: 67
идеално Simple Smile остана да се появи някой с добри организационни умения и да ни организира Simple Smile
Скрита Фуста, ти не беше ли записана магистратура по Бизнес администрация? Ако да- търсят те всеки път Grinning

# 173
  • Мнения: 1 270
Търсят ме..ама и синът ми ме търси  Rolling Eyes Много ме е яд, че изпуснах семестъра и няма да продължа.Пфу, да ти бях дала книжката за подписи аз само по изпити да ходех...ама късно е вече.

# 174
  • Мнения: 67
Да, можех да ти взема някой друг подпис, ама споко, има начини. Плюс това има още 2 пресни мами като теб, който не идват;4 мами с по-големи дечица,които идват и бременните сме 3.. изобщо супер група сме  Hug

# 175
  • Мнения: 0
Хей и на нас ни се разхожда Simple Smile

# 176
  • Мнения: 2 732
Хей и на нас ни се разхожда Simple Smile
Сега остана всеки да напише къде се разхожда Wink Sunglasses

# 177
  • Мнения: 2 352
Аз съм в дружба 1, но понеже тук няма къде ако е хубаво времето слизаме пеша до центъра и парка.

# 178
  • Мнения: 0
ами ние най-често в парка на Пантеона иначе мога и в другия да отида или на центъра

# 179
  • Мнения: 1 270
+1
Супер, че има с кого да слизам до долу.Как слизаш пеша?По Волов ли?

Общи условия

Активация на акаунт