Бременни мами от РУСЕ 2012г.

  • 28 346
  • 231
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 18
Здравейте на всички мами от нашия красив град Русе!
Хайде и аз да се запиша тук. Бременна съм в края на третия месец, като това ми е първа бременност и съм много щастлива!
За сега ходя при Дуваджиев и нямам оплаквания (макар да съм чувала много противоречиви мнение за него).. Искам да ви попитам, ако някоя от вас знае, дали д-р Матеева работи със здравната каса и някакви контакти с нея?? Благодаря ви!

# 196
  • Мнения: 20
Здравейте на всички мами  newsm53
Нова съм във форума и се радвам, че съм част от него.
Бременна съм в 8 г.с. и ме наблюдава Д-р Кунев. Да отбележа, че ми е първа бременност  newsm44
Вчера бях на преглед и видяхме ембриона със сърдечната дейност  newsm30
Пожелавам на всички леко бременеене!

# 197
  • Мнения: 96
Добре дошли! Ако искате да се присъедините в групата ни във ФБ ме намерете - Боряна Христова Simple Smile Иначе аз съм при КУнев и мога да кажа, че е невероятен! Аз лично съм много доволна от него! А относно Д-р Матеева мисля че работи със ЗК, но тел. незнам! Тя ми беше на раждането и мога да кажа само хубави неща за нея! Лека и спокойна вечер!

# 198
  • Мнения: 18
Вчера бях на преглед и видяхме ембриона със сърдечната дейност  newsm30
Пожелавам на всички леко бременеене!


Аууу, напълно споделям радостта ти! И аз наскоро чух сърчицето за пръв път и мога да кажа, че това е най-милият звук който съм чувала до сега Simple Smile

Добре дошли! Ако искате да се присъедините в групата ни във ФБ ме намерете - Боряна Христова Simple Smile Иначе аз съм при КУнев и мога да кажа, че е невероятен! Аз лично съм много доволна от него! А относно Д-р Матеева мисля че работи със ЗК, но тел. незнам! Тя ми беше на раждането и мога да кажа само хубави неща за нея! Лека и спокойна вечер!
Добре заварили!
И аз имам страхотни впечатления за д-р Матеева! Наскоро имах спешна нужда от преглед посред нощите и отидохме в АГ и точно тя ме прегледа.. Толкова мила и изчерпателна жена е, определено знае как да се държи с пациенти и да те настрои психически! Simple Smile Но тогава от уплаха и забравих да я попитам за възможни контакти с нея
А относно групата във ФБ - би ли ми пратила на ЛС линка към профила си или към групата, че когато напиша името ти, ми излизат няколко твои адашки, незнам коя точно си ти Simple Smile
Желая лека и успешна бременност на всички русенски мами !!! Simple Smile

# 199
  • Мнения: 115
Здравейте, аз също съм бременна мама от Русе.  Simple Smile Това ми е втора бременност и аз бих искала координати за Фейсбук групата.
Първото ми раждане беше при Матеева, имах уговорка с нея. Аз също съм много доволна, дойде специално заради мен през ноща, стоя нон стоп до мен и си ме изроди, заши ме с котешки конци и ми спести манипулацията с махането им. Сега мисля пак да и се обадя, въпреки че сега ходя при Шишкова на консултации.

# 200
  • Мнения: 20
Аз също споделям мнението, че Д-р Кунев е много добър и съм много доволна от него, а и работи със Здравната каса   newsm30
Като чета постовете на мамите разбирам, че когато се установи сърдечната може и ние самите да я чуем и се отчита колко са ударите в минута. Обаче, на мен само ми каза, че има сърдечна дейност и видях на видеозона една пулсираща точица  Heart Eyes Нищо друго. Следващият ми пеглед е на 25.02 и се надявам да мога да чуя сърчицето   Kissing Heart
Не знам дали е точно за тази тема, но искам да ви попитам. Значи наболява ме гърло, изстинала съм, дали мога да взема хапченца за гърло, да не навредят на бебчо.
Благодаря ви  bowuu

# 201
  • Мнения: 2 352
Ако те наболява гърло най-добре иди при Кунев и той ще ти каже какво от хапчетата за гърло можеш да вземаш, защото някой не са препоръчителни при бременност - засега давай мед и чай, има хомеопатични хапчета, който са ми изписвали - Тонизилотрен, докато бях бременна, другия вариант е да отидеш при ЛЛ и да попиташ него, като му кажеш че си бременна.

# 202
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам и аз да се присъединя към вас. Бременна съм в 7ма седмица. За последните две седмици съм посетила двама доктори, но май ще търся трети за следене на бременността.
Относно гърлото миналата седмица ми изписаха билкови таблетки Салвигол, които били подходящи за бременното ми състояние, но са доста неприятни на вкус. Вземат се по пет на ден и се държат под езика. Може ли и на мен на лични линк към групичката или към профила на Боряна за да ме добави и мен.

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 06:31 от успехче

# 203
  • Мнения: 96
Добро утро на всички! Моля, всеки които иска да го добавя във групата изпращайте ми покани във ФБ- Боряна Христова На профилната ми снимка са бебето ми и кака й Simple Smile

# 204
  • Мнения: 18
Искам да ви попитам някоя от вас знае ли къде в Русе има гимнастика, йога или изобщо някакви спортове за бременни, и посещавате ли такива ???
Имам огромно желание да ходя!

# 205
  • Мнения: 14
Здрвейте, момичета!
Записвам се при вас, тъй като ми предстои раждане през юни. В момента си довършвам някои неща в София, но през март се връщам в Русе за по-дълго и по всяка вероятност там ще раждам. Нямам абсолютно никакви впечатления от гинеколозите в града (препоръчаха ми Хубчев), така че се надявам да помагате, като понаближи Simple Smile 

# 206
  • Мнения: 115
n@d1a, чак незнам какво да ти кажа, аз дълги години ходех при Георгиев, но той почина. Сега като забременях обиколих доста лекари, голяма чудене беше, накрая с много зор се записах при Шишкова. Но при нея има проблем с това, че имам много майки и не се знае дали ще вземе друга. Другия вариант към който се бях запътила, ако тя не се съгласи беше Кунев. Имам приятелка, която се записа при него, че Шишкова не я взе и е много доволна.

# 207
  • Мнения: 96
Аз съм при Кунев от дълго време и с две ръце съм за него !!!

# 208
  • Русе
  • Мнения: 179
Miroslava18,

аз ходих на йога за бременни и съм много доволна !
Ето координатите:
йога студио Хармония
бул. Придунавски 20,ет.1
тел. 0885018914
Мария Йорданова

# 209
  • Русе
  • Мнения: 179
N@d1a,

Д-р Хубчев е шеф на АГ Русе и е изключително добър специалист, аз родих при него със секцио. Успех !

Общи условия

Активация на акаунт