Бременни мами от РУСЕ 2012г.

  • 28 347
  • 231
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 18
аз ходих на йога за бременни и съм много доволна !
Ето координатите:
йога студио Хармония
бул. Придунавски 20,ет.1
тел. 0885018914
Мария Йорданова

Аууу, много ти благодаря, бях се отчаяла вече!!!  Hug

# 211
  • Мнения: 89
Здравейте мамчета,и аз да се запиша при вас . Моята бременност я следи д-р Бойчев от Тутракан.

# 212
  • Мнения: 107
Привет   Simple Smile  включвам се и аз към Русенската групичка

Десислава Кънчева при кой от двамата братя ходиш

# 213
  • Мнения: 89
При Любомир Бойчев

# 214
  • Мнения: 107
при кой доктор ще  правите ФМ, Деси ти със сигурност при Бойчев (той колко ли взима за ФМ),  а останалите русенки?

# 215
  • Мнения: 89
Нищо не ми е вземал , но много се бях ошашкала , че ще ми одере кожата . Защото като четох , че за едно дете вземат около 60-80 лв. а за близнаци цената е двойна ми беше призляло , но той нищо не ми взе . Незнам защо , но много се зарадвах  Simple Smile

# 216
  • Мнения: 14
Момичета,

Има ли някой впечатления от училището за родители, чиито лекции се провеждат в хотел Дунав?

Аз ходих един единствен път миналата сряда и честно казано съм леееекоооо разочарована - доста агресивната час и половина реклама на продуктите на nuk малко в повече ми дойде. Пък и някаква бай ганьовска такса от 2 лева (не че съм за кинтите ама), при положение, че лекцията беше обявена за безплатна (OMFG) GrinningVery Happy:D
Та , мисълта ми е, дали принципно така протичат всички лекции, или просто инцидентно съм останала с неприятни впечатления, че се чудя дали да повторя и тази сряда .

# 217
  • Мнения: 1 270
ФМ сие 50 лв. почти навсякъде в Русе и включва и диск.
n@d1a без реклама няма как да стане работата. Аз не съм ходила на лекции, но предполагам винаги рекламират някоя марка, все пак те са им спонсори за наема на залата.

# 218
  • Мнения: 89
Защо като ФМ-то се заплаща на мене доктора нищо не ми взе  newsm78

# 219
  • Мнения: 1 270
Не знам Деси защо не ти е взел нищо. Ако си му редовна "пациентка" и си плащаш така или иначе другите прегледи може ФМ да е безплатна. Аз съм ходила 2 пъти при него на преглед и после със снаха ми на ФМ и процедурата струваше 50 лв. /това преди 4 години/
За съжаление моята бременност беше тежка и се наложи да лежа през цялото време  и нямаше как да си направя ФМ при него и затова я правих тук.

# 220
  • Мнения: 89
Не че се оплаквам , че нищо не ми е взел  Laughing но да не съм се измъкнала без да разбера , че е трябвало да се плаща  newsm78
Когато ми каза , че ще имам близнаци толкова се зарадвах , че забравих да си платя  Simple Smile не , че сестрите не ме догониха  Embarassed но тогава си плащах прегледа , а сега съм по ЗК ,може да има значение

# 221
  • Мнения: 0
Здравейте на всички бъдещи мами от Русе!
Относно феталната морфология аз ходих в 21 седмица при доц. Томова в София и съм много доволна от подробния преглед и вниманието. Тя е голям специалист най-вече при ехокардиографията. Ще раждам може би в средата на юли и се надявам, че всичко е наред както тя ме увери.
Относно лекциите в хотел "Дунав" аз също посетих една, явно точно същата с големите реклами на NUK и общо взето не получих кой знае колко полезна информация.

# 222
  • Мнения: 107
имаме тема Бъдещи мами от Русе 2013 заповядайте там

# 223
  • Мнения: 14
Момичета,

Другата седмица влизам да раждам и освен всичко друго ме мъчи проблема с избора на педиатър- то това стана също толкова сложно колкото и избора на гинеколог май   Laughing
Бихте ли ми препоръчали някой, от който сте доволни, че то време не остана  Thinking

# 224
  • Мнения: 2 352
От кой квартал трябва да е педиатъра, повечето действат по райони и май трудно приемат пациенти от другаде.

Общи условия

Активация на акаунт