Мълчаливите мъже

  • 13 256
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Аз мислех,че само моят мълчи като пукал. Grinning
Понякога сам на глас си коментира мачове "защо така,бе? къде подаваш?",обаче да приказва просто ей така,не го търси.

# 16
  • Мнения: 116
Абе дето се вика-това да им е кусура (че са мълчаливи).Аз като ученичка съм попадала на такива-излизаме на среща и цяла вечер мълчим (тогава и аз бях от мълчаливия отбор).Пълна скука,но сигурно не е имало и химия между нас.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И моят е мълчалив. Всяка дума трябва да му се вади с ченгел от устата. И не, за 7 год още не съм свикнала. Понякога ми иде да го...  newsm29 Ама... такъв му е характера, какво да го правиш. Не можеш да го промениш. Можеш само да се научиш да не се дразниш (който може). Аз поне се научих да не очаквам дълги, задушевни разговори и да не страдам от липсата им. Водя си ги с приятелки. Като искам информация от него задавам точни, конкретни и кратки въпроси. Като искам аз да го информирам също гледам да е с кратки и ясни изречения, без емоционални подробности. Че да се повиши шанса да ме чуе.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 947
Пускам темата, малко със свито сърце,
знам че може да ме обвините, че за толкова кратко време пускам две теми, но наистина ме вълнува.

Съпругът ми е много мълчалив, не че не говори, но като му споделям нещо все мълчи,
през повечето време също е мълчалив. Не е само при мен така и с приятели е така, те му разказват, той е добър слушател и слуша и мълчи.
Знам, че няма да променя нищо, но ми трябва да споделя с някой.
Дано да споделят и други, свикнахте ли? Аз вече години съм с него и ми липсват разговорите като с близък приятел.
Всичко друго ни е наред, никакви семейни проблеми нямаме в този момент /имало е периоди в които сме имали/


И моя е такъв. Ако щеш вярвай - но съседки - го канят на кафе - с идеята да ги изслуша  Joy

# 19
  • Мнения: 287

Дано да споделят и други, свикнахте ли? Аз вече години съм с него и ми липсват разговорите като с близък приятел.
Всичко друго ни е наред, никакви семейни проблеми нямаме в този момент /имало е периоди в които сме имали/

Чудя се...не искам никого да обидя...ама тия, дето мълчат, защо са такива? Тъпи ли са, срам ли ги е или просто са флегматични? Признавам, че това ми е супер неприятна природа мъже.

# 20
  • Мнения: 7 947

Дано да споделят и други, свикнахте ли? Аз вече години съм с него и ми липсват разговорите като с близък приятел.
Всичко друго ни е наред, никакви семейни проблеми нямаме в този момент /имало е периоди в които сме имали/

Чудя се...не искам никого да обидя...ама тия, дето мълчат, защо са такива? Тъпи ли са, срам ли ги е или просто са флегматични? Признавам, че това ми е супер неприятна природа мъже.

Само изключително тъп човек може да зададе подобни въпроси  Peace

# 21
  • Мнения: 287
Е, ако бях умна, нямаше да искам смислен отговор, нали? Mr. Green
Така че, вместо да генерализираш, по- добре отговори. По възможност, логично! Peace

# 22
  • Мнения: 7 947
Ще ти отговоря - когато ти ми отговориш - защо ти самата си такава ***!?
Deal   Laughing

Не ми отговаряй веднага, а малко помисли - тези определения защо ги изпляска и се замисли - дали е добре да пишеш подобни неща ...

# 23
  • Мнения: 116
Не са тъпи мълчаливите хора.Някои са по-итровертни,други не изпитват необходимост да говорят "празни приказки",трети-друго,но това не ги прави тъпи.

# 24
  • София
  • Мнения: 291
... по- добре отговори. По възможност, логично! Peace
Не питаш мен, но се изкуших да ти отговоря, извинявай!
Моя мълчи, защото е с изключително голямо самочувствие - с покритие, държа да отбележа.   Wink
За него всички са под нивото му и според него не си струва усилието.
Макар и не много често, говори само с мен, но при удобен случай не забравя да спомене, как съм "разбъркала" синята му кръв, раждайки му две деца.   ooooh!

# 25
  • Мнения: 64
  Макар и не много често, говори само с мен, но при удобен случай не забравя да спомене, как съм "разбъркала" синята му кръв, раждайки му две деца.   ooooh!


E, не, такъв надут пък не бих го търпяла 5мин.

# 26
  • Мнения: 15 379
Неее, не са тъпи мълчаливците. Точно обратното - срещала съм изключително бъбриви хора, които просто няма какво да кажат, толкова са им празни черепните кухини.

# 27
  • Мнения: 64
Познавам един такъв мълчалив, по едно време бях луда по него. Отговорите му бяха - ммм, аха, добре. Това ме изнервяше ужасно, не знаех как да се държа с него, даже понякога си мислех, че му досаждам. Не е тъп, просто не говори излишно.

# 28
  • София
  • Мнения: 291
  Макар и не много често, говори само с мен, но при удобен случай не забравя да спомене, как съм "разбъркала" синята му кръв, раждайки му две деца.   ooooh!


E, не, такъв надут пък не бих го търпяла 5мин.
Ако го обичаш, ще го търпиш и цял живот.
Това за синята му кръв е закачка между нас, да не започнете сега да ме съжалявате. 

# 29
  • Мнения: 76
Предпоследния ми приятел беше такова темерутче. Аз говоря, той мълчи. Задавам му въпрос - той гледа тъпо. Никакъв диалог, аз се изнервям от ситуацията, повишавам тон, той пак гледа тъпо.  Rolling Eyes И го зарязох. Party Все едно камък ми падна от сърцето, само като си представя погледа му и почвам да сънувам кошмари  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт