Времето и пътната обстановка тази седмица.

  • 2 677
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 555
Горките хора в наводненото село. Sad
Ужас е наистина - дано да няма жертви и да успеят да спасят всички.  Praynig

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4537271

# 16
  • Мнения: 2 175
Не бих вярвала особено на официалната информация - вчера новините бяха тотално манупулирани - по-лошо повтаряха се като папагали една друга. #2gunfire

Към момента всички ГКПП-та функционират нормално.
magarcho от къде имаш инфо? Питам, защото мъжът ми ще тръгва към Румъния. Сутринта не успях да чуя новините, но снощи казаха, че ГКПП са затворени.

Това също е не е вярна (изцяло) информация - ГКПП Свищов снощи си работеше, и  сутринта рано  ми мина оттам камион. 

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Потвърждавам- въпреки че снощи към 18.30 съобщиха, че Дунав мост е затворен, мъжът ми мина по него към 21 ч. и каза,  че даже и камиони са пускали.

# 18
  • Мнения: 6 618
Не бих вярвала особено на официалната информация - вчера новините бяха тотално манупулирани - по-лошо повтаряха се като папагали една друга. #2gunfire

Към момента всички ГКПП-та функционират нормално.
magarcho от къде имаш инфо? Питам, защото мъжът ми ще тръгва към Румъния. Сутринта не успях да чуя новините, но снощи казаха, че ГКПП са затворени.

Това също е не е вярна (изцяло) информация - ГКПП Свищов снощи си работеше, и  сутринта рано  ми мина оттам камион. 
Всички новини са верни .Затварят переодично
Ако за някой ситуацията в Румъния е важна да следи тук
http://www.trafficguide.ro/

# 19
  • Мнения: 6 618
Някой има ли информация дали човек може да се прибере от Гърция с автобус?
През Кулата.
Възстановено е пропускането на товарни автомобили през ГКПП Кулата-Промахон в двете посоки, съобщават от Главна дирекция "Гранична полиция". Трафикът беше спрян за около час за почистване и опесъчаване на заледени участъци от пътното платно на гръцка територия.

МВР

# 20
  • Мнения: 654
Как е времето при вас?
Тук нещо се оправи,ама дали ще е за дълго newsm78

# 21
  • Мнения: 6 618
Шефът на ПБЗН - Русе комисар Димитър Павлов: Никой да не опитва да излезе с МПС извън Русе!
07 Февруари 2012 08:46:49


 

 

 
Поради силно снегонавяване се затварят всички пътища в област Русе. Забранява се движение на товарни автомобили в област Разград поради силно снегонавяване.

Комисар Димитър Павлов - шеф на дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" - Русе, заяви тази сутрин, че никой не трябва да се опитва да излиза с кола от Русе, защото навън ситуацията е тежка. Има снегонавявания с височина три метра.


Ето как сме.

# 22
  • Мнения: 654
Явно при вас е страшно.
За Сливен-духа вятър,но той пък изчисти леда по пътищата.
Посока Сливен-Ямбол пътя е чист.
Но наблюдавам,че липсват камиони и вероятно се ограничават в пътуването.

# 23
  • Мнения: 1 011
Шефът на ПБЗН - Русе комисар Димитър Павлов: Никой да не опитва да излезе с МПС извън Русе!
07 Февруари 2012 08:46:49
 
Поради силно снегонавяване се затварят всички пътища в област Русе.
Да,но затвориха пътищата малко късничко.В 7:00 попитахме в полицията в гр.Кубрат затворени ли са пътищата,отговора беше не.10мин след нас им съобщават да не се пропускат автомобили по пътя за Русе-за съжаление късно.Вече бяхме тръгнали 4 коли закъсахме,пътя не се вижда,не можеш да разбереш в нивата ли караш или на пътя.На места имаше само едно платно за преминаване.Едвам  се върнахме.Благодаря на Бог,че се прибрахме живи и здрави

# 24
  • Мнения: 130
не видях, че има такава тема и питах на друго място, но да питам и тук. някой минавал по софия-кулата, трябва да тръгвам, а не знам дали ще стигна и съм на тръни. благодаря

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Явно при вас е страшно.
За Сливен-духа вятър,но той пък изчисти леда по пътищата.
Посока Сливен-Ямбол пътя е чист.
Но наблюдавам,че липсват камиони и вероятно се ограничават в пътуването.

Забраниха движението на камионите още сутринта.


Как по Софийско? По - специално ме интересува дали чистят към Кремиковци сега или като миналата седмица нищо не правят?

# 26
  • Мнения: 654
не видях, че има такава тема и питах на друго място, но да питам и тук. някой минавал по софия-кулата, трябва да тръгвам, а не знам дали ще стигна и съм на тръни. благодаря
И мен ме интересува.
Вятъра става неудържим.

# 27
  • Мнения: 382
Да повдигна темата отново с въпрос. От Румъния само през Дунав мост ли може да се влезе в България? Питам за камион над 10 т.

# 28
  • Мнения: 6 618
Да повдигна темата отново с въпрос. От Румъния само през Дунав мост ли може да се влезе в България? Питам за камион над 10 т.
В момента фериботите са затворени така ,че да  милото да пътува към моста  Laughing
Много ме издразниха тези румънци пътуващи от Гърция с претенциите си ,голямо плюене как платили винетки в БГ пък седели на Бяла .Дали ще стоят там или в Русе все тая .
Моста беше затворен няколко дни по нареждане на румънците .

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 238
А аз да попитам за пътя от Варна до Чепеларе, чета че Айтоския проход е затворен, явно ще трябва да се кара през Обзор и после по магистралата. Някой да има по-конкретна информация, как е в тази посока пътя?

Общи условия

Активация на акаунт