Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 83
Аз отидох да си записвам детето на кухня когато беше на 3 месеца, защото преди 5 години чаках ужасно много за баткото, та реших този път по-овреме  Grinning. Изсмяха ми се. Ама аз просто исках да се презастраховам. Живея в Зона Б-5 и наистина имаше проблеми преди, явно сега няма толкова желаещи за кухня или пък са си увеличили капацитета, защото деца си има, но както и да е важното е че няма да чакаме

# 16
  • Мнения: 160
За кухнята не знам, защото не съм ползвала, но за яслата направо се шашнах. Ние сме в Красна поляна, преди 4 месеца подадох молби в 2те ясли, които са ни в района и все още чакаме. Подадох и молби в 3 детски градини, защото се оказа, че и за тях вече сме закъснели  Cry. Сега ходим в частна ясла, защото от следващия месец почвам работа и няма за кога да чакам. Една позната ми беше казала да подавам молба за ясла като се роди още, аз си мислех че се шегува, а то какво излезе... Ако проблема е само в някои райони дано да намерим ясла около работата...
Явно ти си късметлийка - радвай се!

# 17
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Аз също не съм имала проблем нитос кухнята, нито с яслата.
Е вярно, че за да се презастраховам записах Боби на ясла докато още беше на 3-4 месеца, но познавам деца, които са в нашата група и са се записали в началото на лятото.
Явно всичко много си зависи от район, от персонал и т.н.
Малко ОФФ: Лио радвам се да прочета нещо написано от теб - реших, че си ни отсвирила Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 8 769
Не съм имала и грам проблем със записването в детска градина.
Не съм носила бонбони, пари под формата на подкуп и куп други простотии и идиотщини, за каквито случаи чета или гледам по телевизията.
Е, Лио, ами нямаш проблем, защото Ади посещава частна детска градина. Я се пробвай в нормална общинска такава, и то без връзки? Flutter Wink
Радвам се, че Ади е едно доволно и щастливо дете! Grinning Heart Eyes
Азаф, просто си късметлийка! При нас във Варна също не съм чула да има проблем с детската кухня, но виж, с градините е направо АД!

Общи условия

Активация на акаунт