Хубав ресторант с хубав детски кът - София (2)

  • 233 352
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 864
Ама разбира се- всеки си познава хората които кани и знае как е най-дборе да процедира:)

# 376
  • Мнения: 8 251
И аз цоп в темата. Понеже моя син е на нова година. РД го празнуваме на обяд.
Zvanche ако осноата на РД са деца то тогава за родителите някакви хапки. Ако са както ние каним приятелски семейства с деца: На децата поръчвам общо - Пица, сандвичи . За родителите всичко поръчвам само пиенето си избират сами. Няма как да чакам 20 човека да си поръчват. То става едно разтакаване не е истина. Поръчваме салати в плата както и някакви мезета. Основно за всеки и тортата на рожденика.
Бяхме миналата седмица на Детски рожден ден сотделни поръчки. Няма начин възрастните да сноват между клуба и ресторанта и да привикват децата. Сега дошло на едното яденето после на другото. Едното искало салата ама сега като видяло другото искало пица...нямам нерви за тая програма.

# 377
  • софия
  • Мнения: 25 476
И аз цоп в темата. Понеже моя син е на нова година. РД го празнуваме на обяд.
Zvanche ако осноата на РД са деца то тогава за родителите някакви хапки. Ако са както ние каним приятелски семейства с деца: На децата поръчвам общо - Пица, сандвичи . За родителите всичко поръчвам само пиенето си избират сами. Няма как да чакам 20 човека да си поръчват. То става едно разтакаване не е истина. Поръчваме салати в плата както и някакви мезета. Основно за всеки и тортата на рожденика.
Бяхме миналата седмица на Детски рожден ден сотделни поръчки. Няма начин възрастните да сноват между клуба и ресторанта и да привикват децата. Сега дошло на едното яденето после на другото. Едното искало салата ама сега като видяло другото искало пица...нямам нерви за тая програма.
Напълно подкрепям. Индивидуални поръчки са подходящи при празници на възрастни.

# 378
  • Мнения: 914
Някой да има отзиви за детски клуб Melissa, който е до ресторант Azzuro (в Гоце Делчев, зад ОМВ бензиностанцията на бул. България)?   bouquet
Била съм там на РД и беше много хубаво - и клубът, и ресторантът ми харесаха. Беше вкусно, а клубчето изглеждаше много приветливо и новичко такова едно. От преди около година са ми впечатленията.

# 379
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте Simple Smile понеже нямам време днес да чета всичките страници, ще ми кажете ли хубав ресторант в кв. Бояна, може и без детски кът. Благодаря предварително.

# 380
  • Мнения: 8 251
В Бояна ходим в Старата круша. Хубава храна, цени прилични и детски кът.

# 381
  • София
  • Мнения: 2 967
В Бояна ходим в Старата круша. Хубава храна, цени прилични и детски кът.

Мерси Simple Smile

# 382
  • Мнения: 1 404
Скоро бях в "Йоли" в кв. Дървеница, София.
Имат много хубава градина с детски кът.
Хареса ми и малкият добре се наигра.

# 383
  • Мнения: 173
Здравейте!Да се отчета и аз. Правихме РД-то в съботата в Fancy Part Лозенец. Като цяло изкарахме добре, градината наистина е много хубава, времето също беше топличко, храната...с малко забележки за някои неща но всепак беше вкусна. Единствена забелешка имам към обслужването. Въпреки че в началото бяхме почти единствените гости в ресторанта тъй като беше рано, трябваше непрекъснато да се оглеждаме за сервитъорката  Shocked Някои от гостите дойдоха малко по-късно, нямаше кой да ги обслужи. С управитела се бяхме разбрали сервитъорите да вземат по от-рано поръчката за основното, естествено че не стана. На въпроса "кое вино розе бихте ми препоръчали", мадамата ми "вдигна раменете"  Shocked Абе въобще, куцаше отвсякъде. Имаше една мацка само която беше по-читава. Накрая даже се наложи мъжи ми да отиде да плаща сметката на бара. Иначе управителя (когато се уговаряхме няколко дни преди) се видя че е много свестен и точен, човек който разбира от работата, но явно точно тогава на самия ден не присъстваше. Детски кът е на открито, има още какво да се желае, мога да кажа че беше малко мръсно, но всепък е навън, пързалката беше хубава, племенника и малката се забавляваха така че съм доволна. Бих препоръчала ресторанта, наистина градината е невероятна, музиката също, но да се постараят с обслужването.

# 384
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
здравейте,
нахлувам с гръм и трясък, защото в неделя сме рожденници, а ресторанта на който се надявах затвори за ремонт!
търся заведение с затворен детски кът и хубава кухня!
Help!

# 385
  • Мнения: 8 251
usmifchica в кой район и какви са изсикванията?

# 386
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
usmifchica, погледна ли списъка в заглавния пост? Инфото там е доста систематизирано.  Peace

# 387
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
да, харесах 2 - буено и ветрило
ние сме в центъра, гостите ни са от всички части на София Simple Smile
искам къта да е затворен, не държа да има аниматор, 16 възрастни и 6 деца ще сме
имам предложение в първия пост срещу всяко заведение да впишем и детския кът вътрешен или външен е


edit: днес минах през буено в дианабад, вътре беше задимено и опушено, прозорците на заведението и на детския кът отдавна не са виждали препарат. отказах се от него, утре ще ида до буено в ст. град, явно за сайта са снимали него

ветрило е с външни играчки, срещу тях имало детски клуб, но не се сещам за родители които ще си оставят децата макар и през един двор разстояние сами, паркирането там е невъзможно

Последна редакция: вт, 09 окт 2012, 15:42 от usmifchica

# 388
  • Мнения: 3 695
"Kanel" и "Бижу" са са със затворен детски кът.  Peace

# 389
  • Мнения: 295
Вчера случайно седнахме да ядем в този ресторант http://www.restaurantgalera.com/, мястото е старо, по комунистическо време имаше корейски ресторант, после беше италиански и т.н. , но не бях ходила отдавна. Рибите са гръцки, има и сравнително добър избор на не рибни ястия, цените са средни, обслужването беше добро. Има малък вътрешен детски кът без аниматор, като минус за мен е лошата видимост от салона към него. Като цяло е удобно място за хапване след разходка в парка Заимов където можеш да похапнеш прилична риба.

Имаше листовки на ресторант Водолей в Драгалевци, който бил на същите собственици и съм го сложила в списъка за посещения

Общи условия

Активация на акаунт