Хубав ресторант с хубав детски кът - София (2)

  • 233 354
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 16
Записче!

# 406
  • Мнения: 337
Миналата седмица бяхме на рожден ден във http://coccolone.fioresofia.com. Честно да си призная, въпреки че дъщеря ми е на две и половина, за първи път посещаваме детски клуб. Останах меко казано очарована. Малката също много се изкефи!
Аниматорите бяха много мили момичета, играчките и съораженията бяха страхотни, долу заведението-стилно и с приятен персонал. Кухнята също беше на ниво.
Останах доволна, но както казах нямам база за сравнение.

(Освен това бях супер впечатлена от факта, че аз мога да седя на маса с приятели и да наблюдавам на екран какво се случва горе в детския кът....пък то се оказа, че на повечето места било така  Embarassed)

# 407
  • Мнения: 23
Здравейте, доста изчетох, но така и не разбрах къде има ресторант с детски кът, който да е в ресторанта ( не разни площадки пред заведенията) и да можеш да обядваш или вечеряш, детето да има видимост към родителите (т.е. на един и същи етаж да се намират и масата и къта за игра) и аниматор/ка да наблюдава децата, а ако се намира и в района около център или надежда ще е супер. Благодаря на всички отзовали се  Simple Smile

# 408
  • Мнения: 2 127
Здравейте, доста изчетох, но така и не разбрах къде има ресторант с детски кът, който да е в ресторанта ( не разни площадки пред заведенията) и да можеш да обядваш или вечеряш, детето да има видимост към родителите (т.е. на един и същи етаж да се намират и масата и къта за игра) и аниматор/ка да наблюдава децата, а ако се намира и в района около център или надежда ще е супер. Благодаря на всички отзовали се  Simple Smile
Ами... повечето изброени са такива. Спаго, примерно, детският кът е на един и същи етаж с ресторанта, но няма пряка видимост.
Между другото, наскоро ходихме в Буено в Дианабад. Детският кът не е нищо особено, децата не се задържаха много там, но ми хареса, че не беше претъпкано с играчки и масички, като в Спаго. Има къде да се играе, въпреки че като цяло е малко. Ние на рождения ден бяхме с 5-6 дечица, де, надали ще стане за повече...

# 409
  • Мнения: 3 589
Още един положителен отзив от мен за Канел на "Черковна" - отговаря и на питането на gerashka.
Малката прекара чудесно и само ме пита кога ще ходим пак. Ако не ни беше толкова далече, с удоволствие щяхме да ходим по-често.

# 410
  • Мнения: 1 404
Онзи ден бяхме в Червената къща на ул. Парчевич.
Много хубав детски кът с много мила аниматорка.

# 411
  • Мнения: 3 589
Онзи ден бяхме в Червената къща на ул. Парчевич.
Много хубав детски кът с много мила аниматорка.
За колко време и колко платихте? Че цените с сайта нещо .. Tired

# 412
  • Мнения: 1 404
Нашата компания имаше 3 деца за по два часа и половина някъде, общо платихме 30 лв.

# 413
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Не съм посещавала ресторанта, само минавам от там - живея наблизо. Честно казано, ако под детски кът имат предвид 2 люлеещи се играчки за най-малките....незнам..Другото,което не ми харесва е,че заведението е много близо до булеварда, става въпрос за външните маси.
Ако си в района бих ти препоръчала ето този ресторант:
http://www.fioresofia.com/bg/contacts-and-map
има страхотен детски център на втория етаж и добър ресторант на първия етаж. Цени -поносими,кухня добра.

Някой има ли впечатления от този ресторант МЕД !?
Близо ни е и си мислех, дали там е удачно да отпразнуваме един предстоящ ни имен ден  Wink

# 414
  • София
  • Мнения: 1 262
Снощи празнувахме по семеен повод в ресторант Azzuro (и детски кът Melissa) - на бул. България. Доста добре беше всичко. Предни пъти съм имала забележки към аниматорките, но снощи двете момичета бяха страхотни  Peace

# 415
  • Мнения: 914
Абе отдавна се чудя - в темата на няколко места се спряга за скъпа "Червената къща", пък според мен са си съвсем нормални цените. В сравнение със "Спаго", примерно, си е жива евтиния. Кое е скъпо, цените за детския кът ли? (ние бяхме лятото и малката не се качи, каза, че иска да си стои с нас, та не им обърнах внимание~

# 416
  • Мнения: 37
За град Банкя или в Люлин да знаете, хубаво заведение с детски кът ? Бъфало в Люлин как е , не видях да имат  детски кът ?

# 417
  • София
  • Мнения: 979
За град Банкя или в Люлин да знаете, хубаво заведение с детски кът ? Бъфало в Люлин как е , не видях да имат  детски кът ?
Бъфалото имаше външен детски кът. С вътрешен кът се сещам само за Скайлайн - сладкарницата до мебелен магазин.

# 418
  • Мнения: 5
Здравейте,И ние мислим да празнуваме първия р ден на детето в Канел.Дано да ни хареса)))))))))

# 419
  • София
  • Мнения: 15 222
Няколко семейства с деца бяхме в "Азуро и Мелиса" преди няколко дни. Детският кът е просторен, има подходящи играчки и за най-малките, и за 9-10 годишни. Simple Smile Очарована съм от двете какички, които успяха да завладеят деца на различни възрасти (не само нашите, имаше доста други деца) и да направят така, че да се забавляват чудесно няколко часа.
От ресторантската част, обаче, не съм доволна. Ако повторим посещението там, ще е само заради детския кът.

Общи условия

Активация на акаунт