Хубав ресторант с хубав детски кът - София (2)

  • 233 400
  • 737
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 157
Благодаря,това е едно от местата,което ме грабна(върнах се да чета темата),ще проверя на място как стот нещата. Hug

# 691
  • софия
  • Мнения: 25 560
Гледах реклама в Сердика мол за първия детски ресторант Спаго. Някой име ли вече впечатления, че не съм принципно фен на Спаго?

# 692
  • Мнения: 3 157
А той отворен ли е вече?Вчера се мотках из Сердика,но не обърнах внимание.

# 693
  • Мнения: 248
Спаго в Сердика до преди миналата седмица не беше отворил.......

Днес бяхме в Мол Парадайз и искам да похваля детски кът Play kids в Playground, изключително подходящо място за деца от 0 до 3 годинки. Отвсякъде обезопасено и да падне, няма къде да се удари. Аниматорките са малко пасивни, но така или иначе до 3г ги искат с родител....

Предстои ни РД, моля препоръчайте друго подобно място - за дечица до 3г.

# 694
  • София
  • Мнения: 867
Гледах реклама в Сердика мол за първия детски ресторант Спаго. Някой име ли вече впечатления, че не съм принципно фен на Спаго?
Вчера не беше отворен и никъде не пишеше кога ще стане това:)

# 695
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Здравейте, не съм ви чела отдавна, но слава богу сте писали и малко - само 3-4стр  Simple Smile. Утре искаме да отидем с едни приятели да се видим и влязох да погледна какви заведения има около мен с детки кът но хем да стават за моето 1,6м. хем и за 5г. и 7,5г. Сетих се за ресторант ДОБРО на бул. Гоце Делчев 67 но е на закрито а времето е все още хубаво и ми се иска ако може да е на открито, 2. ресторант Ветрило с детски клуб Хвърчило, 3. Бесо бул.Т.Каблешков с външен детски клуб но не с много добри впечатления от обслужването миналата година на 4тия РД на детето ми, 4. ресторант Азуро на бул България с клуб Мелиса (но не съм го пробвала) и сега виждам че препоръчвате Ванила гардън който е нов за мен. Как се стига до там? По картата се вижда че може от улицата на МБАЛ Св.София да се завие но по спомени от болницата никъде не се стигаше защото улицата свършваше на един баир където си паркирах колата като нямаше места на паркинга, освен от отбивката за към центъра да се влиза. Дайте повече инфо за там? Също ще съм благодарна ако кажете малко и за Добро в Г.Делчев, че не съм била там до сега. Бесо едва ли са го оправили от миналата година. Благодаря предварително на отзовалите се.
Гледам сте коментирали пицарията на Лео. Пробвах я няколко пъти това лято (тази на Малееви) и са много вкусни пиците (тези с моцарела) и с истински продукти, а не с долнопробни боклуци.
За 5 РД тази година избрах Play park в Bulgaria Mall (по препоръка тук в темата) и съм страшно доволна и аз и детето и останалите гости. Можете да прочетете мнението ми в темата за детските клубове. Само ще кажа че РД беше в 17.30 и в 21.30 на никой не му се тръгваше и децата плачеха че искат още. Няколко пъти сме го  посещавали за да се видим с приятели за по кафе докато децата се забавляват. Недостатък е липсата на калцуни (няма да ви казвам как се перат чорапите след това) и леко куца обслужването понякога.

# 696
  • Мнения: 1 985
"Добро" на бул. "Гоце Делчев" вече го няма, а и определено не беше за малки деца - по-арт беше клубчето...
Виждам, че се интересуваш от заведения в "моята" част на София и мога да кажа, че ако искате на открито "Дон Домат" в кв. "Гоце Делчев" (водят го "Стрелбище", ама не е) става за подобен вид виждания с приятели - има пързалка навън и вътре има някакви забавления за децата (впечатленията са ми от месец юни, когато го ползвахме за същото). В "Мелиса" правихме РД на сина ми - също е добро място, но е само закрит клуб. 

# 697
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Много ти благодаря Марини. Може да го пробваме, че пъроначално предложението беше Дон Домат в Изток заради другото семейство. За всеки случай ще мина и през двете утре. Не съм знаела за съществуването му, а ми е на един хвърлей.
Ох, вярно че Добро е закрит. Хем ходих миналия месец специално до островът на съкровищата-3 за да видя новия ресторанта до него че ми го препоръчаха за РД на детето.

# 698
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 526
ronicat, до Ванила гардън най-лесно ще стигнеш като подминеш пряката за  МБАЛ Св.София и завиеш на следващата отбивка. Прави се лек ляв завой и се стига до едно Т-образно кръстовище, точно срещу входа на Шевролет. На него завиваш плътно в дясно и има леко изкачване, след което отново в дясно и ще откриеш целта в ляво  Mr. Green Дано ме разбра.
 

# 699
  • софия
  • Мнения: 25 560
Днес се размазахме в едно любимо ни място - Скара бар в " Заимов". Кратко, стегнато, суперско меню и добро пространство за дивеене.

# 700
  • Мнения: 15
Здравейте, дами!
Някой дали има актуална информация за ресторант Бъфало в Люлин : http://sofia.zavedenia.com/1268/Бъфало/
Преди няколко години заведението беше страхотно, но после смени собственика и го развалиха ужасно... Не съм ходила там обаче последните... може би 2-3 години. Имате ли идея какво е положенито сега? Има и хубава детска площадка и ми е идеално за семеен празник, но... горчивия привкус още си стои  Wink
Благодаря   bouquet

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 310
Искам да обърна внимание, че в механа "Караджата" няма детски кът. Когато резервирахме и попитахме сервитьора, той каза , че никога не е имало , но много хора са го питали. Това обаче им и най-малкия проблем!
Ние решихме да организираме семейният ни празник при тях, защото ни хареса "празничното меню", което предлагаха. За съжаление оказа се, че сме сгрешили в избора си. Основното ястие беше различно, от това което бяхме избрали, както и тортата за десерт. Тъй като не вървеше да дърпаме чиниите на нашите гости и да ги връщаме, изчакахме финала на вечерта и показахме какво сме получили. Отношението и развитието на ситуацията беше абсолютно неприемливо и обидно за заведение, което иска да има авторитет и лоялни клиенти, явно това място не е от тях. Поискахме да разговаряме с управителя и се появиха 4 човека, които казаха "Ние сме управителя!" Всички от тях бяха пияни и абсолютно неспособни да реагират адекватно на ситуацията. Оказа се, че те - "Управителя" имали повод за празнуване, който ние сме били развалили! Единият от "Управителя" искаше съпругът ми да "отиде в офиса да се разберат". Няма да изпадам в подробности за развитието на ситуацията, само ще подчертая, че ние като недоволни клиенти през цялото време се държахме добронамерено и цивилизовано, и просто искахме да платим това, което сме получили, а не, което сме поръчали. Накрая проблема беше разрешен от единия от сервитьорите, но ние никога повече няма да стъпим там!

# 702
  • Мнения: 376
Здравейте, нямам време да изчета цялата темичка, та моля за съвет. Дъщеря ни има имен ден във вторник и искам по обедно време да изведа още две дечица с майките им на обяд. Всичките са на възраст 1.6месеца, та ще трябва детски кът с възможност за игра на по мънички. Районите са ми Гео Милев, Слатина, Редута, Изток най- много. Иначе във Изток са открили един Дон Домат в сградата на Доверие- има навън плпщадка, а вътре детски кът за самостоятелно гледане. Препоръчвам го. Други идеи? Благодаря предварително.

# 703
  • Мнения: 65
Neria,Бъфалото е просто с ужасяваща и неподдържана площадка .... доста стана мърляво,обслужването не е както преди,храната също,но цените си стоят същите... това е лично мое мнение,гледам че хората го посещават!

# 704
  • София
  • Мнения: 587
Здравейте, искам да попитам дали някой е празнувал детски рожден ден в Хепи Люлин. Исках в Канел бар и динър, но уви вече не съществува. Ще се радвам на отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт