90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 172

  • 33 902
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ейййй това много лошо да плодуваш в почивен ден! Като съм на работа няма никакъв проблем, а днес цял ден само се чудя какво ми се яде.  ooooh!
За Метро не съм съгласна. Техниката зависи от марката и конкретния модел, не от къде си я купил. А и велоергометъра не е точно техника. Ние сме си купували велоергометър, гладиатор и домашно кино от Метро и никакъв проблем не сме имали с тях. Но аз лично съм против домашните спортни уреди. По една причина - никой не ги ползва. Познавам доста хора, които имат и не ги ползват изобщо. Нашите ги ползвахме 2 седмици и после 2 год само праха им бършех. Човек се отпуска в къщи и а днеска, а утре и така си остава. Така че много добре си помисли дали ще го ползваш преди да го купиш.  Peace

# 676
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Да,от 1.200 свалени след водния ,почти килограм се връща-при мен. newsm78
Аз ли не правя нещо както трябва-режимно си хапвам всеки ден,количества не съм намаляла  Mr. Green ,но и не съм увеличавала .Търпение и пак търпение.

# 677
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз я започвам утре или двдругиден диетата, ще се отчета как върви. Simple Smile

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не се тревожете от плюсовете, особено след плодов и воден. Според мен това е основното предимство на диета. Това, че е много разнообразна откъм продукти, че всеки ден се яде нещо различно, че в един ден се ядат калорични храни, а в друг се почти гладува, че се сваля стъпаловидно... всичко това според мен е основната причина за успеха на диетата и за запазването на резултата след това. Това не позволява на организма да привикне и да забави обмяната (което е основната причина за йо-йо ефекта). Ако всеки ден има само минуси организмът точно на 5 или 10 дин ще си включи системата за защита и ще спре да сваля. Обмяната може да стане толкова икономична, че ако ще да се уморите от глад пак нищо да не свалите. Така че не се сърдете на плюсовете. Те са предпоставка за успех.  Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз си купих крос-тренажор от Метро, никакви проблеми не е имало с него, вече е на 3г. Купих го когато беше на промоция и разликата в цената, спрямо магазина на официалния вносител, беше 200 лв. надолу.
Иначе 100% съм съгласна със Савина - поредната закачалка е това. Към днешна дата не бих купила подобен уред.

# 680
  • Мнения: 0
Отчет от мен. За 10 дни трайно 3 кг. Колебаеха се в белтъчния, но вчера ядох само леща цял ден, и с водата беше зле едва литър съм изпила и пропуснах плодовата закуска, но днес като станах трайно -3 кг.

За днес.
З- фреш от грейпфурт и кафе
О- спагети. Първо само със захар, но намерих един Чили сос та си пресолих после. Омеших сладко солено, ама и в соса имаше захар така че мисля съм режимна.
В- Едно бутер тесто и се чудя с какво да го правя. Въртят ми се соленки с ким и шарена сол, въртят ми се банички със спанак, или просто като кроасан без плънка. Ще подкрепя със салата, защото на обяд не успях да си направя.

Да ви питам пиете ли БУЛЬОНИ? Тези от кубчетата. Ми то в тях само захар, оцветители и мононатриев глутамат. Няма нищо режимно в тях нито за протеинов нито за варива. По скоро на въглихидратен ми приличат с толкова захар и нишесте. Ако е домашнот правен разбирам, но тези бульони си мисля, че спокойно могат да се ползват към едни спагетки във въглихидратен. Какво мислите вие?

# 681
  • Мнения: 16
Благодаря ви момичета за пожеланията Simple Smile
Lora666 Машинен инженер съм Simple Smile

Tinki15 Днес ми е ден за варива Simple Smile Утре да продължавам по план с въглехидратния или ?

Днес имаше плюс само от 200 гр Simple Smile
А менюто до обяд беше следното Simple Smile
10:00 чаша вода
10:30 банан
13:00 консервирани смлени домашни домати разбъркани с пресен праз, малко пържени картофи и филия хляб Simple Smile
Вечерята....още се чудя какво да си поръчам :S

# 682
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, револтче, грешиш каквото грешиш довечера  Laughing, и утре продължаваш по план - въглехидрати.  Peace

# 683
  • Мнения: 78
Здравейте  Hug
Аз предния път ви се оплаках, че след протеинов имам все + кг. и нещо и вчера реших да изкарам обяд на яйца, вечерта на месо, т.е без сирене и кашкавал и резултата днес беше само +200гр. Не съм сигурна дали е от сиренето и кашкавала, но ще пробвам още един два пъти и ще разбера.
На мен ми остават още 20-тина дена, но ми се иска да сваля още 2 кг и се опитвам да съм възможно най-стриктна и обмислям един вариант за Вх, но реших да се допитам до тези от вас, които имат по-големи наблюдения над режима от мен. Мисля си до края във Вх да не ям сладко и тестяно, освен някой друг сухар към салатата или манджата(+ п.чер.шоколад вечерта), за да ми е режимен деня, но не съм сигурна дали е добра идея newsm78 

# 684
  • София
  • Мнения: 6 011
Klee, аз от белтъчини качвам яко, ама то и според храненето по кръвна група не ми е добре от месо.  Peace Колкото до намаляването на въглехидратите - ти въобще качваш ли от тях? Има ли смисъл? Иначе става сухари + манджа/салата и ред шоколад. Аз ако не ям сладко и задържам, сладкото ме движи мен.  Laughing 2 кг. са нищо, предстои ти още един воден ден, пък и опита ми сочи, че първите дни на стриктна почивка също пада по кило.  Peace

# 685
  • Мнения: 16
Добре Ника Grinning На твоя отговорност ще греша Grinning Grinning Grinning Grinning
А ти си си правила тестове кои храни са ти полезни ?
И как разбра че кръвната група не ти понася за месо ?

# 686
  • Мнения: 5 109
Аз също не съм имала проблеми с техниката от Метро. Два компютъра ползвам в момента, купени от там. Един скоро извадихме от употреба, просто защото беше морално остарял. Един път проблем не ми е създал. Взимали сме и апарати за кръвно, DVD преди време, фотоапарати- никакъв проблем не сме имали.

Аз днес си кротувам на вилата. На плодове съм, никакъв апетит нямам, хапвам от време на време, пък дано кантара се раздвижи и ме зарадва на рождения ми ден  Laughing

# 687
  • София
  • Мнения: 6 011
Добре Ника Grinning На твоя отговорност ще греша Grinning Grinning Grinning Grinning
А ти си си правила тестове кои храни са ти полезни ?
И как разбра че кръвната група не ти понася за месо ?
Embarassed Да не ми се сърдиш утре много, не прекалявай!  Laughing
Не съм си правила тестове бре, по-напред мацките пускаха таблици кои храни как се отразяват според кръвната група - имаше добре, неутрално и зле. Сега ще потърся.


Ето това беше пуснато
0 - http://www.mamaibebe.com/?id=71
А - http://www.mamaibebe.com/?id=72
В - http://www.mamaibebe.com/?id=73
АВ - http://www.mamaibebe.com/?id=74

# 688
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 918
Blue Rose,и аз върнах килограм след водния. Днес съм на плодове, да видим дали утре ще е изчистен.

Иначе споделям напълно мнението на Савина - да караш плодов вкъщи е ужасно, особено когато цел ден готвя за фамилията. Днес за първи път от началото на диетата ми се гади от водата.

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
revolt4e, заповядай  Hug
http://indigota.com/index.php?topic=1141

Аз мислех, че е измишльотина това с кръвни групи, но опитът показва, че наистина качвам от храните, които не са подходящи за моята и обратното. Например миналия белтъчен изкарах само на млечни (които за мен са забранени), не много като количество и калории и на другия ден имах сериозен +. Но точно за млечните.... не знам как ще се откажа. Млякото и сиренето са ми най-любимото нещо на света.  Rolling Eyes

За плодовия в къщи моя мъж му намери цаката - съвсем успешно го проспива. Стана в 9, после спа от 10 до 13, в 14 пак заспа и още спи.  ooooh! Но аз не мога така дори и да имам възможност, а е ясно че нямам.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт