Being Human - The Warchild - тема 4

  • 9 358
  • 256
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 020
Пуци,

Скрит текст:
Благодаря!  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 736
Пуци,

Скрит текст:
Благодаря!  Laughing

Скрит текст:
Моля
  hahaha

# 17
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Абе хора, русата е Ева.  Laughing

Скрит текст:
Стана дух нарочно, май ще обединява в себе всичко свръх. А бебето може да е друго бебе, ще видим. Все пак нейното действие се развива 2037 г

АААА Joy Joy Joy Joy и аз се чудя  ooooh!

Оки ще пишем в скрит текс Peace извинявам се и аз,че споилирах  Blush

# 18
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
пак изпуснах темата  ooooh! може да не гледам, но за сметка на това се спойлирам  Joy

# 19
  • Мнения: 3 736
Гледай, Муре, дай им шанс.

# 20
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Гледай, Муре, дай им шанс.
ще почакам да се съберат няколко серии, ама най ме е страх , че отново ще ми прокърви сърцето  Tired не моа да разбера как може някой герой толкова да ми влезе под кожата, все едно съм го познавала, баси  ooooh!

# 21
  • Мнения: 3 736
Ще ти прокърви в началото, докато дават  previously on... После така ще те зашеметят, че ще влезеш в релси.

# 22
  • Мнения: 0
Запис.Сега ще дръпна и аз да видя ко ще става

# 23
  • Мнения: 324
Ауууу, как ревах, ауууу, не е истина
Скрит текст:
Искам си Джорджииии
и още
Скрит текст:
да ме светне някой каква беше тая работа с русата изумена, която иска да убива бебето и как ще спаси света като само бебето може да го направи  newsm78 Тук загубих връзка, но то беше заради траура ми по Джорджи  Tired

PS: Гаси, Ир, сега прочетох пояснението ти  ooooh! Въобще не се бях сетила за Ева  Laughing Ми то както започнаха с 2037г. и забравиха да ни върнат в наши дни...  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 736
Това е гадното - като дават ретроспекция или проспекция, ако так се казва, дават годината, но после не казват :"в наши дни". Аз затова в началото изумях - Нина 20 години ли е бременяла.  hahaha Мисля вече можем да пишем нормално, а? Почти седмица мина, все пак.

# 25
  • Мнения: 324
Аз затова в началото изумях - Нина 20 години ли е бременяла. 

Ми знаеш ли, върколашка му работа  Laughing Обаче пак си имаше забавните моменти с моя малък сладък Джорджи - Ани като му каза, че не може да се "телепортира" със живо същество в ръце Джордж беше като стария Джордж с неговото "Странно! И от кога така?"  hahaha Ах, как ще ми липсва хуморът му  Tired

# 26
  • Мнения: 3 736
Ах, как ще ми липсва хуморът му  Tired

Мани, недей.  Confused Явно тоя сезон тъпичкия Том ще е изворът на свежест.

# 27
  • Мнения: 4 594
И аз гледах, поревах, покъртих се... И така. Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 6 219
забравих да гледам...  Embarassed

# 29
  • Мнения: 3 736
Днешният епизод още не е качен в изохънт.  Rolling Eyes

Ей го, в замунда е качен, удивително. http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=299142&hit=1

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 08:53 от ИрПуц

Общи условия

Активация на акаунт