Любители на кучета-26

  • 49 904
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 710
историята на армерия ми напомни за тези кучета, освободени от служба... как звучи само.
та, тука има доста кучета английски , които биват осиновени след като са приключили кариера в тези надбягвания. Не знам как се казват. На мен тези неща ми се струват много сурови  и като ги видя впрегнати в шейна, или на такива състезания ми се къса сърцето.

# 61
  • Мнения: 11 469
Рапунцел, мини после да ни разкажеш какво се случи днес. Взехте ли си бебе и всичко около него. Peace

Като заговорихте за половете на животните се сетих за един случай на една позната с мъжки пинчер. Разказа ми , че пинчера приватизирал една кравичка плюшена на детето й и по цял ден се "лензил" на нея  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 710
Диди така ... с котката:) Хем е женска ( кучката). Отдавна не го е правила, но не приемам това, като нещо сексуално, по-скоро показва доминиращо поведение. Той горкия е толкова търпелив, аз такава котка не съм виждала, той е около 10 кг.  и като го нападне да го яде, да го мачка, засилва се отдалеч и като мини бик го поваля.... понякога си казвам да я ухапе веднъж, че да покаже кой е мъжът:)) Тц.

# 63
  • Мнения: 654
Как 5 страници....ние сега ще ви догоним  animal037  animal037  animal037  animal037  animal037

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Диди така ... с котката:) Хем е женска ( кучката). Отдавна не го е правила, но не приемам това, като нещо сексуално, по-скоро показва доминиращо поведение. Той горкия е толкова търпелив, аз такава котка не съм виждала, той е около 10 кг.  и като го нападне да го яде, да го мачка, засилва се отдалеч и като мини бик го поваля.... понякога си казвам да я ухапе веднъж, че да покаже кой е мъжът:)) Тц.

10 c's ,това все едно аз съм го писала за моите котка и куче Mr. Green Hug
п.с. аз досега си мислех,че само нашата котка е толкова търпелива, ама явно са две такива WinkТова с нападането като бик и нашето дребно го прави на котарака, все се бъзикаме,че му удра "Бичи главички". Но тясната и специалност е да му нахапва ушите или понякога възглавничките на лапите и то всичко като заспи Mr. Green Най-много се възхищавам на котара когато в игра я повали и в последния момент винаги се отказва да я нахапе, най-много я пооблизва, а тя веднага след като бъде пусната от хватката щурмува отново. Mr. Green

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 21:03 от Gugito

# 65
  • Мнения: 11 469
10 c's , то ако е имитация - добре, ама позната ми обясняваше, че си върши баш работата. Налагало се да я пере редовно овчицата Sick Joy

Как 5 страници....ние сега ще ви догоним  animal037  animal037  animal037  animal037  animal037

 Laughing

# 66
  • Мнения: 654
Аха...догонихме ви.
Аз,Ани-дъщеря ми,Дейзи,Лъки и Чери.
Голям смях му ударихме с Ани,а кучета гледат и се чудят на какво квичим.
Как им треперих в тоя студ,пък те са толкова щастливи и игриви.

# 67
  • Мнения: 372
Да ви разправям как се смях с Ая днес.    hahaha

Напоследък не й слагам нагръдник и повод като я извеждам на площадката пред блока, защото тя буквално не се отделя от краката ми.
Днес следобяд обаче какви ги свърши животното.   Crazy   Излизаме пред блока и аз я пускам да ходи и да си намери място за нуждите. Тя обаче взе да подскача от лапичка на лапичка и след като видя, че не тръгваме да се прибираме, даде кръгом и хукна с все сила към блока, като периодично поглеждаше назад към нас.    hahaha
Бас държа, че ако не я бях спряла, щеше да ни чака пред вратата на апартамента.    Laughing   Crazy

# 68
  • Мнения: 106
Момичета да ви се оплача,
аз оставям Бренди през деня в коридора и спалнята- тя е малка стая и принципно най няма какво да съсипе. На леглото слагам едно огромно шалте, а отдолу на матрака съм купила протектор от непромокаемите на Тед- превантивно заради него, ако нещо направи беля....
И днес се прибирам от работа, нашенкия свалил шалтето, махнал отдолу чаршафи , всичко, махнал и протектора и се изпикал директно на матрака... който е нов и съм дала 500 лв за него. Бясна съм!  Миналата седмица пък беше ме извардил сутринта докато съм в банята и беше се изпишкал отново отгоре- ама беше и олекотената завивка която попила а и отдолу протектора запази, а и аз го видях почти веднага . това като бебе не го е правил, направо не знам какво да мисля и какво да го правя- но определено от утре е само в коридора.

# 69
  • Мнения: 5 710
ами скучно му е
в коридора няма ли да му е тесничко?

# 70
  • Мнения: 7
това го прави защото го оставяш сам ,аз имам самоед на 2г. и половина и когато го оставям сам прави какви ли не бели -скъсани чехли,чорапи...хартия каквото намери ,но това с пишкането не го е правил но съм чувала че правят така...

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 989
Отмъщаватси животинчетата. Нашето куче хапеше обувките винаги на този, който последен е излязъл от къщи и го е оставил сам. То не беше обоняние, то не беше чудо.

# 72
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Здравейте, поздрави и от нас! Вече сме на 4 месеца/бяхме само на 10 дни/.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=387297417952408&set=a … ype=3&theater
Имам чуденка, това куче защо не лае? Издава всякакви други звуци, но не и лай.

# 73
  • Мнения: 39
Защото е мъничко още.Имай търпение и ще видиш как изведнъж ще те изненада.Сещам се ,че и нашия беше такъв.После извади едно бебешко гласче Laughing.Хахаха,от начало много се притеснихме за кучо ,че пика клекнал.Чак и ветеринара питахме,защо аджаба нашия куч е такъв.А па той просто е бил малък  Laughing

# 74
  • Мнения: 5 710
по-добре да не открива лая, мен ако питаш  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт