Кое е правилно?

  • 39 128
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 147
 Simple Smile Леле, каква дискусия се е заформила! Преди да пиша по същество искам да направя едно уточнение, което съм пропуснала в началото: причината да пусна тази тема именно в Осиновени, а не в Клюкарник, Дом и семейство, Осиновители и т.н е, че имах нужда от мнението Само на хора с този опит! Знам, че всички ние имаме мнения по много въпроси (аз също имам мое по този), но не те са важни и предполагам сами се сещате защо  Laughing Та моля от сега нататък всеки ,който се включва в тази тема да взима това впредвид. Благодаря!
Относно сеира.....любимо ми е когато хората прекарват всичко през личния си опит, когато те обичат скандали и сеири, смятат, че всеки това търси и харесва! Само за справка, въпросната ситуация не е от вчера, не е от месец, не е от година, а от цели 10 представи си и възможности за сеир бол  Wink
Няма нужда от такъв буквализъм, малко трябва и да се разсъждава  Simple Smile това което споменах за кръвната група не беше някакво неоспоримо доказателство за осиновяването, от което някой си прави догатки и изводи, а беше илюстрация на това, че родителите въпреки възможността да кажат не са го направили и явно нямат такова намерение (поне за сега).
Никаде, ама никъде не съм и намекнала, че аз ще се намесвам в тази ситуация (макар, че с пускането на тази тема напрактика се намесих).
Fussii, благодаря за книгата, почти я преполових и си дадох сметка, че моята снаха наистина усеща, но не искам да споделям повече подробности, за да не ме разпнат момичетата тук, че развявам чужди гащи Laughing Та за душевен мир едва ли може да се говори!
И отново идваме на въпроса кому и защо сега е нужно това! За някой е странно, че брат ми ми споделя, но явно всички семейства са различни и в някой е всеки сам за себе си, а в други се търси подкрепа един от друг. Всеки да си отговори сам на себе си как е при него и да не забравя, че ако смята брат/сестра за трети и чужд човек, да има предвид, че не навсякъде това е правило. Мисля, че е по-странно това някой да търси подкрепа и съвет във форума, отколкото при семейството си  Rolling Eyes Но аз обясних по-горе мотива си да пиша тук - очаквах отговори от хора вече сблъскали се с това, все пак това е най-ценния опит!
Dudence, Krissti, elitto, pticasprujina, поразяваща уста благодаря за включването, мисля, че разбрах на къде клони везната и аз мисля, че истината трябва да дойде от родителите. поразяваща уста благодаря и на теб, съгласна съм с това което казваш, но на моменти пишеш доста глупости, догатки и полвинчати умозаключения.
И накрая, за да стане сериала още по-голям, ще ви кажа, защо брат ми чак след 10 год тръгна да вади скелети от гардероба! Да речем, че наскоро се е скарал жестоко с много близък приятел, защото си е примълчал пред него за това, че жена му си има любовник.  Нещата никога не са само черни и бели, много е лесно да съди човек, но наистина не очаквах точно тук такива недомислени изказвания от някой хора  Hug Със здраве

# 16
  • Мнения: 702
Мхм, права си, че понякога пиша глупости, ама и ти да беше уточнила малко подробности Simple Smile Виж, след този ти пост, вече е друго Simple Smile
Пък и пускаш тема и после те няма никаква..какво да си помисли човек ...
Освен това, смятам, че ситуацията с това да премълчиш, че някой си има любовник и това, че някой знае че ис осиновен е различна. Второто засяга много по-дълбоки неща в живота н аедин човек и не може току-така да го изпляскаш на някого.
А що се отнася до любовните работи, всеки сам си носи кръста и има глава нараменете и никои трети лца не са виновни и нямат право да се месят в такив анеща. И аз да бях нямаше да кажа. Това си е работа на двамата души, които са заено, а не на трети пети и десети да ги коментират и да ги казват. Може да не е правилно за някого, но аз така мисля и не бих се разсърдила на някой от приятелите си, ако не ми каже, за евентуална любовница на мъжа ми. Не е тяхна работа.

# 17
  • Мнения: 116
Не знам дали е уместно да пиша.Аз не съм осиновена.А ако съм не искам да го разбирам от когото и да било.Сигурно има и други,като мен.Защо е необходимо да знае?

# 18
  • Мнения: 8 219
Не знам дали е уместно да пиша.Аз не съм осиновена.А ако съм не искам да го разбирам от когото и да било.Сигурно има и други,като мен.Защо е необходимо да знае?

Писала съм го по нагоре - защото хипотетично ако осиновителите ти имат някакви заболявания, фамилни обременености, не би искала да ровят детето ти за тях, нали. И ако се разболее да търсят причината не където трябва.

# 19
  • Мнения: 22 036
Аз просто бих се потресла, че съпругът ми е решил да сподели нещо толкова важно и лично с друг, а не с мен. Отношенията в семейството би следвало да се градят на базата на пълна откритост и доверие. Бих го разбрала, ако е говорил с родителите ми, но не и със сестра си, която изнася моята  история във форум.

# 20
  • Мнения: 1 418
Down Under , smile3501  202uu

# 21
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
+1 Peace

Общи условия

Активация на акаунт