Дилемата мом4е или моми4е

  • 6 284
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Нашия татко много искаше момиче.
Аз пък много исках момче. Е, стана на неговото и той бе много доволен.   Grinning

Но аз пък не съм се отказала от момчето, да се надяваме след време второто да е такова.

# 16
  • Мнения: 2 988
Нямам предпочитания, но ако можех да избирам - щях да избера момче и момиче едновременно  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 7 474
Нашия татко имаше мераци за момче, но аз толкова много исках момиче, че го заразих и него, а 5мес. като ни казаха , че ще е момиче просто скачах от радост. Praynig

# 18
  • Мнения: 1 202
Аз много исках момче  и стана така ,че имам момче. newsm53

# 19
  • Мнения: 2 673
аз исках момиче ,но мъжа ми ........каквото и да е Wink

# 20
  • Мнения: 934
Ами нашият искаше момче, защото... да си общуват по мъжки, да си игрят и прочее. Някак по-лесно му се виждаше да се занимава с момчешки игри и интереси - по ги разбира, един вид. С момичетата някак не му беше ясно какво се прави. Ама това докато не се роди момичето. после установи, че няма чак такава разлика.
А по принцип съм забелязала, че повечето мъже искат момчета, пък после щерките са им голямата слабост.

# 21
  • Мнения: 1 370
Мъжът ми искаше момче, за да ритат топка и да поправят коли. Сега след първото иска пак момче.

# 22
  • Мнения: 50
Искам момиче. Имам брат и бяхме 3-ма мъже в къщи и ми е писнало. Обаче вчера бях в един магазин за играчки и имаше такива страхотни неща, че малко ме хвана яд, че няма да е момче за да мога и аз да си играя с тях. 

# 23
  • Мнения: 7 430
Аз винаги съм искала да имам две момиченца, таткото искаше момче и така и стана.Сега пък си искам само момченца Heart Eyes Heart Eyes

100% мнението ми се препокрива с на Алабала Wink
Като се върне таткото и него ще питам....никога не ми е казвал предпочитанията си newsm78

# 24
  • Мнения: 7 430
Сега го питах - за първото е искал момче - както е и, за второто каза момиче, но най-важното да е здравичко Wink

# 25
Исках момиче! Искам още две момичета, пък после може да се замислим и за момче Wink!

Но няма нищо по-хубаво от здраво дете, независимо от пола му!

# 26
# 27
  • Мнения: 8 505
Никога не ни е било все едно-искахме момче...е да,ама не!мъжа ми искаше момиче,но да е най-малка,за да я глези най-много hahahaАз пък исках момче,защото много повече се разбирам с мъже (глупава причина,а?)а момиче-най-много едно,за разнообразие.

# 28
  • Мнения: 5 317
Винаги е казвал, че иска момче.
За мен няма никакво значение.Важното е да имам дете и да е живо и здраво.

# 29
  • Мнения: 55
Az iskah mom4e i mi se rodi mom4e, posle iskah 2roto da e mom4e 4e imame mnogo dreshki ot batkoto, no uvi Momi4e - i sam pak dovolen Wink daje mnogo

Общи условия

Активация на акаунт