Тя ми липсва

  • 25 348
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 275
Благодаря Ви,наистина ми помагате много  Hug

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не само ти е простила, но и се гордее с теб Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Лисичке, разбира се, че ти е простила, съмняваш ли се ? Нали и ти би простила на детето си в такава ситуация ? Ако ти би простила, значи и майка ти ти е простила.
Кураж, мила, и радвай се на детето си, радвай се на живота !  Hug

# 18
  • Мнения: 21 275
Благодаря Ви,сега пробвам идеята с писмото,трудно е да започна...
Надявам се да е простила

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
Благодаря Ви,сега пробвам идеята с писмото,трудно е да започна...
Надявам се да е простила


Не те мъчи идеята, че не ти е простила......Вътре в себе си знаеш прекрасно, че е така Simple Smile
Мъчи те споменът за това, което си казала, помислила...тогава....Този кадър те тормози....
Имаш нужда реално да го изкажеш...пред нея....Пиши....

# 20
  • Мнения: 755
GENTIL, е права, писмото е за за да си простиш сама на себе си. После да се простиш с нея/майка ти/,да завършиш това, което ти се струва незавършено.
Трудно е, но започнеш ли веднъж всичко ще се излее. Кураж. Hug

П.П. знам лесно е да се каже, но опитай така да постигнеш мир със себе си.

# 21
  • Мнения: 21 275
Прави сте,това ме мъчи,но истината е,че ми липсва ужасно много

# 22
  • Мнения: 293
Лисичка,истински съжалявам,че преживяваш тази болка...
Струва ми се обаче,че ти самата трябва да си простиш.
Мама отдавна ти е простила. Прости си и ти.
Само така ще ти олекне мъничко.

# 23
  • Мнения: X
Съжалявам....
не мога да спра да плача Sad
Спомних си и преживях момента на сбогуването с моята майка. Миналата година.
И аз съжалявам за толкова много неща.
Но знам, че ме обича и ми е простила.
На сбокуване и казах да не се страхува...
казах и колко много я обичам.
 Тръгнах и тя почина..
Не знам какво да ти кажа. Нямаш избор. Трябва да живееш с това. Детето ти ще те крепи. Хубавото в живота ти предстои !

# 24
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Искам да се включа с няколко изречения и аз.


Лисичке,

майката винаги прощава на детето си. Тогава тя е знаела, че ти не осъзнаваш онова, което и казваш. По-късно те е прегърнала и по този начин ти е показала колко много те обича, знаейки, че те губи...Тя е с теб ежедневно. С теб и детето ти. В трудните моменти ти помага и ще бъде така докато дишаш. Идеята с писмото е много добра. По този начин на теб самата ще ти олекне.Не бъди тъжна пред детето си, защото то ще преживява твоите емоции, а това за него не е хубаво. Ако мислиш, че имаш нужда поговори с баща си. Ти вече си жена, можеш спокойно да го направиш. И така накрая душичката ти поне малко може да получи спокойствие, за да се отдадеш изцяло на детето си и да го отгледаш без стари угризения за които нямаш никаква вина.
 Hug

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
и мен ме докосна много дълбоко   bouquet

прегръдка

звучи ми, като написано за нея - да се обърнеш към нея, да го прочете, вярвам, че ти се радва и ти се усмихва; а ти би я зарадвала, като не носиш вината у себе си

  bouquet

# 26
  • Мнения: 21 275
Благодаря Ви още веднъж момичета,писмото е почти готово,ще говоря и с баща си и сестра си,но след време,казват,че болката минава с времето,но по-скоро е като забравена,и нещо малко винаги я разпалва

# 27
  • Мнения: 21 275
Днес стават 14 тъжни години без чичо ми (брат на бащами - най-големия) и след 13 дни 14 години без майка ми.
...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 573
Съжалявам за загубата ти  Hug
Задължително напиши писмото. Помага страшно много, казвам го от опит.
Когато баба ми почина преди две години беше така внезапно, че останаха хиляди неизказани неща. До деня на погребението  не спрях да си мисля за тези неща. Какво съм искала да сторя, а не съм... Накрая седнах и написах писмо. Дълго и напоено със сълзи писмо.
Когато се прощавах с нея на гробищата го сложих в ръката ѝ. Не мога да опиша колко леко ми стана след това.
Напиши и ти това, което ти тежи и занеси писмото на гроба ѝ. Ако искаш го прочети , или просто го остави в пръстта.

# 29
  • БГ
  • Мнения: 735
 Hug Hug Hug  от мен ,нека имаш за напред само хубави моменти!

Общи условия

Активация на акаунт