РАДИНИ ВЪЛНЕНИЯ

  • 10 323
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 669
ФСХ е правено заедно с другите хормони на предния цикъл на 3ти ден, само антрални фокули днес

За фонда - да категорично ще го направя, въпросът беше, че док. не ми дава да чакам една година, а аз знам че толкова ще отиде. А за операцията каза, че няма смисъл, след като говорим за единствен вариант икси.

# 16
  • Мнения: 39 318
О, извинявай - ти си написала, че е на трети ден.
Явно днес ти е казал, че антралните фоликули са малко.
Инсе с тая спермограма наистина е безсмислено.
Май наистина ви остава вариант ИКСИ.

# 17
  • Мнения: 1 661
LH – 6.59     реф. 2,40 – 12,60
FSH – 9,19   реф. 3,5 – 12,5
Пролактин – 419,5   реф. 102 – 496
Естрадиол – 31,02    реф. 12,5 – 166
Inhibin B – 56.0      реф. 10 – 200
AMH  - 0.49     реф. 1-8

Правени на 3ти ден от МЦ

Прогестерон на 21ви ден 11,46 – реф. 1,70-27

Днес ми е 1 ден от МЦ и ме гледа за антрални фокули – не си спомням какво точно ми каза за тях, но като цяло каза че положението не е розово и заради ниския AMH и заради FSH

АМН е занижено, ама на ФСХ-то нищо му няма. Смело напред Титка, няма да се предаваме я! Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 39 318
М/у другото при такова ФСХ мисля, че резерва  не е чак толкова лош.
Хора с фсх над 20 забременяват newsm78.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 669
Не съм много наясно, сега чета по тази тема за резерва, то няма край медицинското образоване на всички тук Simple Smile

За док. пристеснителна е цялата картинка, т.е. той не гледа само един показател, а всичките накуп.

Е, снощи си се наревах на воля, установих и че съм изпаднала в сатурновата дупка, защото остават 20 дни до рожденния ми ден. Любимия ме успокои, мислиме и други варианти освен ограбването на банка  Laughing

Хубавото е, че днес мислим положително  Simple Smile

А още по-хубаво е, че всички вас ви има тук  Hug защото започвам с неясните въпроси около икси

Хубав ден момичета, че трябва и да поработя  Laughing

# 20
  • Мнения: 143
Титка бандитка  Hug радвам се ,че си по-добре и си се успокоила малко . Винаги има изход мила и не се отчайваи  ще намерите начин да се справите със мъжа ти важно е да се подкрепяте и обичате в такива трудни моменти!

# 21
  • Мнения: 613
Титка,хормоните ти са екстра  и шансове за забременяване имаш.Той Владимиров много обича да "дава надежда" и за него трябва да си перфектна,с яйчници на 18-20 годишна и тогава ще каже "добре".Вярно,че антралните фоликули имат голямо значение,но те както и хормоните са различни всеки месец,а твоите са добри PeaceАз съм имала ФСХ 15,а и други жени също,че и много по-високи стойности и много от нас са забременели по-късно.
Въпросът тук е,че възрастта ти оказва влияние/аз съм на същата/ и ти трябва да действаш навреме,а не да се шашкаш.Това с нищо няма да ти помогне,а само ще загубиш дори.
Мога да те посъветвам,като минала по дългия път на стерилитета,да действаш и да не се отчайваш от неуспехите,защото такива може да има,но ако си упорита и ако си попаднала на точното място-ще стане!
Успех и горе главата! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 669
Благодаря Ви момичета за подкрепата и коментарите. Смея се сама на себе си - от новогодишната баница ми се падна учението  Mr. Green и сега чета ли, чета за какво ли не ...

Измислих някакви варианти за цялата ситуация, ама ще си питам в съответните теми каквото не ми е ясно. Явно това което не прочетох през 2008 г. тук, сега ще си го дочета Simple Smile

Ще се срещаме вече по тези форумни ширини - това е ясно.
Благодаря и на всички, които ми писаха и на ЛС!
На всички ви пожелавам успех в борбата  Hug

# 23
  • Мнения: 263
TitkaBanditka, страхотна темичка си започнала. Определено мисля да се възползвам от нея, когато изтрещявам съвсем, а няма с кого да споделя. На моменти ми е много тъжно, особено като гледам как всичките ми приятелки и роднини си имат дечица - кой едно, кой две, а само ние все още сме си само двамата. Затова страшно се радвам, че има такива форуми, в които има кой да разбере. Успех на всички момичета, дано скоро сбъднем мечтите си!

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ако искате вярвайте, но точно такъв тип тема си мислех да пускам вчера!

Титка, така добре те разбирам! И нервите, и вълненията, и сълзите, и всичко. Тук всички заедно се борим за мечтата си, подкрепяме се, удряме си по едно рамо, споделяме и това ни сближава. Независимо от личната болка тук всеки е готов да се усмихне на другия и да помогне с каквото може. Понякога и една виртуална прегръдка е достатъчна, за да ти вдигне главата нагоре и да подсуши сълзите ти.

“Поради икономии, настъпили в следствие на икономическата криза, се спира светлината в края на тунела” – това го прочетох в подписа на някое момиче тук във форума, но не си спомням името. Адски много ми хареса, но искам да го допълня така: Но аз имам достатъчно фантазия и продължавам да виждам светлината  Mr. Green

Аз съм тази с подписа. Не виждам светлина в края на тунела, но въпреки това се надявам, че я има и ще я видя.

Силна  Hug за всички ви!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 669
Зимна роза днес ми подари една усмивка  Simple Smile

Така яко съм влезнала в серия - тъкмо измисля сценария и като почета още малко и се оказва, че пак се връщам във фаза нов сценарий. Измислих откъде да взема 5000 лв, ама така като гледам ситуацията, те няма да ми стигнат и снощи пак ми потънаха гемиите.

Момичета на всички  Hug

# 26
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Измисли още 2000,поне,за да ти стигнат горе-долу!Кредит,кредитна карта,от фирми,даващи кредити.....Има варианти,не се отчайвай!
Казвам,поне още 2000,защото от 3 години съм пациентка на д-р Владимиров,и знам,че 5000лв. едва ли ще ти стигнат.
Средно:250лв,изследвания за него,250лв-за теб.3120лв. е процедурата ИКСИ;около 2000-2500лв. инжекции(ако ти е нормална стимулацията и не се налагат по-високи дози);300-350лв. за изследвания по време на стимулацията;50 лв. Фраксипарин + още толкова за Утрогестан,след пункцията+пътни+дневни+нощувки,ако не пътувате.
Това,при положение,че не пускате вирусологиите в клиниката,а в ХЕИ, иначе,още 160-170лв. и за тях.
Това е грубата сметка.Пари ще намерите,ще видиш!Успех! Hug Peace

# 27
  • Мнения: 263
Казвам, поне още 2000, защото от 3 години съм пациентка на д-р Владимиров и знам, че 5000лв. едва ли ще ти стигнат.

Да, и аз така мисля. Но дано разрешите проблема с парите и скоро да имате повод за радост!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 3 669
Rumibumy благодаря ти много за системтизитираното инфо. От два дни чета и търся подобна информация и ти много ми помогна.

Финансовата операция по-трудно се урежда ако имаш 20 годишен кредит за изплащане на жилище. Първо да събера документите за фонда и после ще помисля и за тази част, че иначе главата ми ще се пръсне от мисли и разиграване на сценарии

Tedi B. и на теб благодаря за подкрепата

# 29
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
TitkaBanditka,спокойно!Всичко ще се нареди.
Щом ще сте по мъжки фактор-две спермограми(от две клиники)+становище от уролог.Но,вие вече имате такова,щом сте ходили при д-р Кацаров.От клиниката ще ти дадат всички останало.
Важното е ,че си в добри ръци.Аз харесвам д-р Владимиров,защото е реалист.Не рисува розови картинки,а дори представя ситуацията в по-мрачни краски,отколкото е.После,човек е приятно изненадан от резултатите. Laughing
Лично мнение.Не давайте излишни 700лв. за операция от варикоцеле.Ние я направихме,и ефект-никакъв.С 2 ПРОЦЕНТА,ИМАТЕ ДОБРИ ШАНСОВЕ ЗА УСПЕХ ПРИ ИКСИ. PeaceПри ървият ни успешен опит,и ние бяхме с 2 процента морфология , а от три се хванаха и трите ембриончета.Друг е въпросът,че изкарах само до шестия месец. Tired

Общи условия

Активация на акаунт