Нова тема, нов късмет, ЯНУАРЧЕТА навред! Тема 33

  • 34 021
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Пате, познаваш ли Давид, голям шемет. Сделката гледам

# 61
  • бургас
  • Мнения: 624
на някоя майка обяснява ли й се за храненето? колко пъти и какво....

# 62
  • Мнения: 1 687
madlen, завидях за метаболизма и никак не благородно, да знаеш! Simple Smile))

какорала, шейх викаш. не е лошо, не е лошо.
като каза шейх и си представих онзи филм с еди мърфи "завръщане от америка", много ми беше любим Simple Smile

буби, нищо й няма на дарата! днес цял ден се хили като ряпа.

най-после се научи да си пуска дрвените фигурки по една играчка с рампа, по която те се търкалят. мислех, че ще й отнеме месеци да зацепи какво се случва, ама ме изненада детето. освен това вече доста успешно цели дупките на онези образователните играчки с различните фигурки. е, понякога бърка двете играчки и се опитва да пусне пластмасовите по дървената рампа, ама карай!
освен това след като аз 3 месеца я учих къде е лапичката баща ми я научи за 2 дни. да не говорим колко време ми отне на мен да я уча да гризе солета и как отново баща ми я научи да го прави за една минута. е, кажете ми, това справедливо ли е!

а по повод температурите миналият уикенд на паничище беше адската жега - яко слънце и 7 градуса.

# 63
  • Мнения: 5
ооо мацкиии вие въобще не се шегувате с тези теми, писането за нищо го нямате  Laughing  не мож ви смогна напоследък....мой мъж решил да се смили над мен и домашния затвор и всеки обяд ме освобождава и аз молствах самичка, екстра ми беше... но с тез намаления усещтам как скоро ще ме приберат отново вкъщи  Mr. Green

какче бях днес в Сердика и тамън да ти звънна и гледам нямам ти телефонааа...срамота... Embarassed да се поправим на лични бързо  Wink

отивам да чета новата тема и ще се включа довечера на спокойствие  Peace

# 64
  • Бостън
  • Мнения: 13 687
Проходихме!
(стабилно! иначе се мандахерцахме откъм Коледа)

...връщам се да чета...

# 65
  • Мнения: 32
Запис в новата тема, че предната малко я пропуснах. Нощни,   bouquet!

Честито на всички проходили. Изи още не ходи, но се надявам до месец да проходи  Grinning Има ли други неходещи бебета?

careener, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, късмет, любов и хубави мигове!

Всички болнички бързо да се оправят!

# 66
  • София
  • Мнения: 1 959
Много ви благодаря  Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 1
careener честит рожден ден  newsm51

# 68
  • Мнения: 1 687
kleche, забравих да покажа якето. ей го:
http://www.peek-cloppenburg.de/shop/jakes/damen-sale/modischer-d … ntel-3790850/.161
днес се фръцкам аз на работа и една колежка ме пита каква марка е якето, събличам аз и с болния си немскоговорящ мозък викам "ми...яке" а то марката jake*s Laughing Laughing Laughing

чери, има и други непроходили, споко Simple Smile

# 69
# 70
  • Мнения: 539
... освен това след като аз 3 месеца я учих къде е лапичката баща ми я научи за 2 дни. да не говорим колко време ми отне на мен да я уча да гризе солета и как отново баща ми я научи да го прави за една минута. е, кажете ми, това справедливо ли е!
Елч, spoko
Моят мъж навремето ми обясняваше, че той научил детето да ходи, нашите - да си казва като му се пишка, а неговите родители - да брои... Аз на какво ли съм го била научила... newsm78  #2gunfire

Агент-че, честит ти стабилен мъжага!

Монито посвикна с майка,аз гледам всеки ден да излизам и да ги оставям по някой час сами,майка им каза че много я слуша мъничката ми,тя по принцип е послушна,но и изглежда някак тъжна като ме няма,щом ме види на вратата почва да подскача от щастие и да се смее,а на мен ми е толкова болно че тя тъгува Tired Tired Tired
Гггъбче, spoko и на теб!
Знам точно как се чувстваш, но това е част от порастването (и на двете ви)  Hug
mariyap как е Божидар?
Зайченце, как е Калинчо? До къде я докарахте?
Бебеш я да бягаш при някоя баба да й пребае! Или куршум да й лее... Или каквото там се сетиш, не ги разбирам хич, ама много и се струпа на сладуранката...  Hug Целувки на Тея Heart Eyes
Жоржи, никаква те няма, мислим ви с Ветчо Mr. Green
Момичета, обаждайте се как сте, че цял ферман изписах, а пак не смогнах всички да изредя...
Щастлива нощ пожелавам на всички!   bouquet

# 71
  • Мнения: 205
kak@r@la Ти още ли не си излязла Whistling Айде,то мръкна Laughing
Тя кака май това чака, да излезе по тъмни доби! Mr. Green Flutter

Тя кака чака, чака, ама не дочака.  Crossing Arms На мъжо му излезе работа, върнах бабата от средата на пътя, остана за утре. Добре, че Мартин заспа и си свалих един любим филм, изгледах го за 100тен път и ми стана леко по- хубаво. Ако някой не го е гледал препоръчвам горещо:
http://www.imdb.com/title/tt0401445/

Елч, страхотно яке.

# 72
  • Мнения: 493
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144169.0http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=519907.0

Който иска малко да се посмее  Crazy Laughing

Тейка спи, утре сутрин ще я водя за проба и за първа инжекция  Tired

# 73
  • Мнения: 1 445
Хайде пак малко да се включа,

Клео, закуска-попара, каша, мляко с ориз, сандвич;обяд-каквото дават от кухнята(манджа с месо); следобед-пак от кухнята крем и вечеря-супа, преди заспиване 200-240 мл. АМ и по всяко време на денонощието който каквото яде и на нея и дава иначе истерясва (говоря за храна не за боклуци), а и нощно време чай или сок 200мл.

Ноеми, всичко е ток  Mr. Green аз съм куче не се давам  thumbsup

Клеч (Диди), цепиш вятъра с тоя пост, много се смях  Hug

Бебеш, как е Тея че много съм изпуснала? (и ти респективно)

Ноеми, колкото и гадно за звучи, аз избрах работата, може да съм ужасна майка в очите на повечето от Вас, но наистина имам нужда от социални контакти, кариера и реализация (ама ще каже човек, че кой знае какво работя  hahaha)

Ама как ми липсвате всички  Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 493
Хайде пак малко да се включа,

Клео, закуска-попара, каша, мляко с ориз, сандвич;обяд-каквото дават от кухнята(манджа с месо); следобед-пак от кухнята крем и вечеря-супа, преди заспиване 200-240 мл. АМ и по всяко време на денонощието който каквото яде и на нея и дава иначе истерясва (говоря за храна не за боклуци), а и нощно време чай или сок 200мл.

Ноеми, всичко е ток  Mr. Green аз съм куче не се давам  thumbsup

Клеч (Диди), цепиш вятъра с тоя пост, много се смях  Hug

Бебеш, как е Тея че много съм изпуснала? (и ти респективно)

Ноеми, колкото и гадно за звучи, аз избрах работата, може да съм ужасна майка в очите на повечето от Вас, но наистина имам нужда от социални контакти, кариера и реализация (ама ще каже човек, че кой знае какво работя  hahaha)

Ама как ми липсвате всички  Hug Hug Hug

Тея е на инжекции гентамицин от утре, аз.... както обикновенно  hahaha

Ти как си е по-важно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт