Нова тема, нов късмет, ЯНУАРЧЕТА навред! Тема 33

  • 34 000
  • 747
  •   1
Отговори
# 645
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Честити крачета на Катето,еха ето кой ще ни донесе лунен пясък Heart Eyes

Айде стига сериозни теми.... малко смях
http://www.1001recepti.com/article/?txt_id=124-da-otslabnem-s-vino#axzz1ml4t6jxH
Това е диета, след която не знам дали ще отслабне човек, ама със сигурност ще се напие  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Чак и през три часа виното,като кърмачетата JoyТо че най малко калории има бялото вино ,има,ама аз ядене не видях, за какви разтоварващи дни приказват ooooh!

# 646
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Катето е имала страхотна компания днес, а и добре си е подбрала предмета. Честито

# 647
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Рала и Лия се бута между нас и скимти.
Нека да са ящни и Лия закусва по три пъти, ще си ги храня заедно

# 648
  • София
  • Мнения: 561
мамо зайке  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes прекрасни снимки си публикувала, много ме разчустват и много ти се радвам!!! Целувки на Калин прекрасен!!!  Hug Пожелавам ви да сте добре!!!
careener браво на Катето, много е сладичка, как избира  Grinning Hug
pepita1973 много мило спинка Калина  Crazy  Никол за сега спи или настрана или по очи, не е имала такива изпълнения.
Бебеш, целувки на Тея, желая й от все сърце да е добре и да е здравичка!!!  Praynig Praynig Praynig
адис стискам палци за майка ти!!!  Hug Задължително трябва да е здрава, за да направят коронарографията! Пожелавам за е добре!!!
Калифорния, точно с наклона на този ъгъл Марков рече и отсече - момиче  Wink и то беше в много ранна седмица Simple Smile
violini моята свеки  работи с деца, които боледуват от време на време /в у-ще/ и когато се прибира гушка и целува Никол и често се получава да предаде на мен или нея някой вирус, ,не се съобразява.... или не се досеща, знам ли, неприятна работа. И съм сигурна че тя ни носи вирусите, защото като е във ваканция сме здрави, като тръгне пак на работа, до няколко дни вече сме болни и двете... Дано не е заразила Емилия!  Hug
момичета, напишете в Гугъл преводач "i am just asking"    Joy

хаха,  много яко  Joy Joy Joy
kak@r@la  Hug  големи премеждия сте имали, милото детенце  Confused много гуш!!! А за фрешовете, от скоро давам на Никол, пие го с голямо удоволствие, добре й понася на коремчето.
клео  Hug
kakadaka надявам се, че сега са добре двете принцеси!  Hug
Бубе съгласна съм с теб!  Hug

Отдавна не съм писала, а сега много дълго стана, утре ще дописвам, не успях да изчета всичко. Целувки на всички и лека нощ от мен!
 newsm51

# 649
  • Мнения: 251
Добро утро!

Бубе, страшна диета  Joy
За свеки не мога да дам съвет, мога да кажа само, че се радавм че не живеем съвместно било то с неговите, а пък и с моите родители. Просто различно поколение, различни възгледи и методи на възпитание. марти напоследък все по-често е на гости при нашите, там е нещо като сборен пункт на внуците, всички минават привечер да похапнат, а по-малките и да поиграят..., някои и учат там, че нашите им помагат, баща ми на най-големия по химия и математика, майка ми на малкия на сестра ми, който е първи клас...не им скучно на хората  Simple Smile мисълта ми е, има неща, които не одобрявам и им казвам като го оставя, но пък от друга страна, гостуването му там напоследък е често и не мога да им се сърдя. но пък и той е вече голям, но в случая с Бубето, предполагам щях да постъпя като нея. Аз мога да си позволя да повиша тон или да шляпна, но когато някой друг го направи дори това да е баща им ми става много неприятно. много се отплеснах, извинете.  Simple Smile

Пепинка, Мартин правеше като Райчето и навън ми го правеше, лягаше на земята и почваше да прави мостове и да се дере...хората ме гледаха  Shocked, но е период, отминава когато станат малко по-осъзнати!

Снуки,  Hug

careener, много сладка Кате  Heart Eyes

 

# 650
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Хайде и аз в клуба на 30-те  Wink
Почерпете се за мое здраве

 

Малчо от два дни пак е с темп.- няма други симптоми  Confused дано е от зъби, но трябва да идем все пак при док.....
Вече съм семестриално завършила, остава само държавен изпит и да си имам още една магистратура  Simple Smile

# 651
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Вал, много обичана и здрава да бъдеш. Честито

# 652
  • София
  • Мнения: 28
Добро утро  Hug

Тази нощ спах 2 часа, от 6 до 8, вчера 3 часа, положението със съня става все по-отчайващо, не знам какво му става на Тийчето, спи 10 мин., после 20 плаче  Tired а вчера на всичкото отгоре бяхме на " заведение " и изпитото винце допълнително усложнява състоянието на главата ми  Tired

Колкото и да се противим, когато децата ни са оставени при баби и дядовци те си ги гледат, както си знаят, това е сигурно  Peace Аз също имам моменти, в които доста трудно си овладявам нервите, ама те моите са много разклатени и без това, но никога не съм си позволявала да я шляпвам, единствено отчитам като грешка, няколко пъти след като се е ударила в масата например, за да се успокои по-бързо " набивам " масата  Rolling Eyes Случвало ми се  2-3 пъти, но преустановявам тази опрактика  Simple Smile

Мама зайке, снимчиците са страхотни, според мен е девойка  Hug

Како рали, миличкия Марти, добре, че всичко е наред с геройчето  Hug

Катето е много сладинка на прощъпулника, днес смятам и аз да правя, но съм толкова неадекватна, че каква питка ще омеся не знам...

Последно содена или с мая трябваше да бъде замесена?

Вал, хайде уелкъм, честит ти Рожден ден, много здраве, любов и разбирателство в семейството ти желая, и честито завършване  Hug

# 653
  • София
  • Мнения: 116
Вал, честит рожден ден  Hug Много здраве, семейно щастие и късмет   bouquet newsm59 newsm67

kak@r@la някакъв ужас направо сте преживяли, важното е че всичко е наред и сте добре  Hug

# 654
  • Мнения: 496
Вал, ЧРД и от мен! Да си жива и здрава ти пожелавам, както и всички вкъщи, да те слушкат с двете уши и да не те ядосват! Весел празник днес!  newsm51  
И успешно взимане на държавния! Поздравления за успехите досега!   bouquet

Careener, честита бъдеща служителка на НАСА! Дано покори нови "върхове" в световната наука и да ви донесе много гордост!  Hug

Мадлен, успешен прощъпулник днес! Аз питката я направих содена.  Peace  Имам идея как се чувстваш, понеже и ние не сме спали цяла нощ. Зори продължава да кашля все по-дълбоко, появи се и хрема, и общо взето цяла нощ сме се гонили по спалнята и сега съм нокаут...

Момичета, според вас в рамките на колко дни трябва да започне да отзвучава кашлицата и как да преценя дали да не идем пак при док за преглед? Страх ме е да не се задълбочи още повече... Аз ли съм паника не знам, но ми е много жална горката - подута, шуртят сополи, кашля като дърт пушач...  Tired  Sad

# 655
  • София
  • Мнения: 28
Буби, според мен е добре утре да отидете да я преслушат, дано да й няма нищо, но поне да си спокойна  Hug Иначе, когато Тия беше с ангина, кашля може би седмица - 10-ина дена доколкото си спомням  Peace

# 656
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
ВАЛ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ!!!


Мадлен,аз също направих содена питка.А това да е последната такава нощ Praynig Hug
Буби,Проспан ли ви изписаха за кашлицата

# 657
  • Мнения: 59
момичета, благодаря ви за пожеланията и отзивите за малка щъпуранка Simple Smile мцу! имаме синина от вчера, днес пък прищипахме пръстче на един от шкафовете.. започва се..  Crazy

Мадленка, аз направих проста питка с мая, ама се изсилих да я оформя като пита-слънце, с краченца отгоре като тези на Бубината питка. естествено, не се търкулна добре, пустите му 'лъчи', хихи. ама нищо, изяде се веднага.

Буби, забравих, ти даваш ли Осцилококцинум? или Инфлуцид? ако не си, за второто е късничко, но поне първото 1-2-3 пилули..?

съчувствам ви за лошия сън, и Катржинка има такива нощи, направо е невъзможна. а даже искам и да махна нощните хранения, просто не знам как ще стане.

Вал, миличка, честит юбилей, хубав празник ти пожелавам!  bouquet бъди много здрава и доволна от всичко и всички, на което се случваш и което ти се случва!

прекрасен ден  Hug

# 658
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Вал, честит рожден ден, мила!  smile3525 nbirthday  Gift newsm38  ura

# 659
  • Мнения: 369
Валче честит рожден ден!  Hug Heart Eyes Много здраве и успех с всичко!
Буби Уф, аз давах 7 дни проспан сутрин и вечер, а в критични дни и на обяд. Точно на 7 ден спря кашлицата  Crazy Давах по 1 ампула витамин С, имунокинд 2х1, инхалации...
Калин спи вече по цяла нощ и не яде  Blush Дано се задържи още!

careneer Ex, много сладка Екатеринка! Честити ходещи крачета! И по-малко аварии!
КакаРала Как е Марти? Поспадна ли отока?

Аз пък днес съм с ужасен зъбобол  Crossing Arms Аман...

Общи условия

Активация на акаунт