Javari.co.uk / Javari.de / Javari.fr - 15

  • 37 580
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 4 078
Момичета, а в немското докога е намалението, че докато се чудя... Rolling Eyes

мисля, че в сайта четох, че е до 14-ти.

# 736
  • Мнения: 3 642
Знаете ли колко максимум пътуват пратките от БГ до Англия?
Върнах едни обувки, според тракинга на БГ пощи са тръгнали на 7-ми за Англия, но информацията е до там, не мога да видя дали са получени.
Тогава за какво ми е този номер RI0 нещо си като не мога да си проследя пратката  newsm78

Я, че и аз ще връщам и до Англия и до Германия, препоръчани ли ги пускате или как  newsm78
с препоръчана ги пускам, за да имам уж номер за проследяване, ама... проследяването липсва  Sad

# 737
  • Мнения: 21
Да дам отчет за изключително успешна покупка и то от детската секция ( ама за възрастни):

http://www.javari.co.uk/dp/B004TP8WPM?ie=UTF8&ie=UTF8

Внимание: Gabor UK 6.5 = EU 40
Ботушите са страхотни и и си отговарят на номера ( стелката на 40-ката е около 26 см, ако не и мъничко отгоре, но на човек носещ номер 40 в БГ заспаха идеално). Кожата е мек набук, изработката изглежда много качествена. Ботушките са за среден към широк крак, но стоят много елегантно. Вътре изцяло с хубава вата и стигат точно до под коляното.
Височина на ботуша от глезена до горен ръб - 35 см
Обиколка при глезена около 26 см
Обиколка на горният ръб - 40 см, като имат ( както си личи и на картинките) цепкка с ластик, което дава допълнително около още 2 см.
От това обаче "отнемете" малко, зашото ватата е доста пухкава в началото, но предполагам ще се слегне малко.
Както вече бях писала, не им се начислява допълнително ДДС при доставка до БГ, макар и да са в детската секциа.
И последно - поради лични обстоятелства получавам на адреса си в БГ непрекъснато кореспонденция и пакети от Европа и досега ( да чукам на дърво) не ми се е губило нищо. За сметка на това съм имала големи забавяния и загубване на пратки и писма вътре във Великобритания, а и в Германия. Тези ботуши бяха първата пратка от Джавари ЮК, която дойде за 10 дни, като досега са ми идвали по пощата за 48 часа до 5 дни... Да НО, както се вижда от линка горе, поръчката е от Джавари ЮК, а реално пакета идва по редовна поща ( а не DHL)от Джавари Германия. Така, че спокойно - не се знае от къде реално идва пакета ви.

# 738
  • Мнения: 1 767
Пип88, не ти е начислило ДДС защото си взела голям номер въпреки че е детски сектор  Peace

# 739
  • Мнения: 21
Пип88, не ти е начислило ДДС защото си взела голям номер въпреки че е детски сектор  Peace
Да, но и малките номера са на същата цена и от разбивката в инвоиса се вижда, че ДДС си е вкючено така или иначе. Вероятно защото реално не са били в ЮК, а в Германия.

# 740
  • Мнения: 1 767
Пип88, не ти е начислило ДДС защото си взела голям номер въпреки че е детски сектор  Peace
Да, но и малките номера са на същата цена и от разбивката в инвоиса се вижда, че ДДС си е вкючено така или иначе.

Да,цените им са с включено ДДС,но това ДДС допълнително при детските е когато е при доставка примерно в БГ,а като е по-голям номер е все едно не  е детско Peace Може и да не се обясних добре  newsm78 Дано ме разбра Peace Hug
Разбира се ,ако съм в грешка(не е невъзможно) моля за извинение Hug

# 741
  • Мнения: 498
Днес получих 2 пратки.
Това http://www.javari.co.uk/dp/B00553RXIO?ie=UTF8&ie=UTF8
За абитуриентка. Умря от кеф. Точно са като номерация. Пратени са 09.02

Това: http://www.javari.co.uk/dp/B00548KTHW?ie=UTF8&ie=UTF8
За мен, но са ми малки  Cry Cry Cry Иначе много ги харесах, стоят много елегантно. Поръчах си моя номер, но ми убиват на пръстите. Толкова съм заспала, трябваше да преценя, че щом са заострени, да поръчам поне половин номер отгоре  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Според вас дали ще се отпуснат ...
Иначе са диспачнати на 10.02 и днес вече бяха в пощата.

Между другото пощата на Младост-3 има бая пакети от Джавари  Laughing

# 742
  • Мнения: 2 199
От немското джавари по-бързо ли пристигат или е на лотариен принцип.  Laughing
Харесах си едни обувки и се чудя дали до края на седмицата биха дошли  Whistling

# 743
  • Мнения: 21
Sparkling eyes - разбрах те идеално и точно това ми е мисълта, че си е чиста "далавера", когато си купиш от тях от големите номера, защото не има слага ДДС, а пък си приспадна кода за 20 % намаление, т.е. когато аз ги купих крайната цена дойде под 25 паунда.

# 744

Общи условия

Активация на акаунт