Предстои ми ИНВИТРО/ИКСИ-да поговорим!-46

  • 44 856
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
Хайде и аз в темичката, дано е на късмет и всички станем едни сладки дебеланки Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 512
И аз се записвам в хубавата темичка - дано на всички ни донесе много късмет.
 HugУтре ми е трансфера на 5 ден и силно се надявам този път да е нашия. Hug

Много късмет и успех на всички  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 212
Хайде и аз тук при вас мимичета  Hug Hug Hug честита ни нова темичка и нека има повече усмивка и положителни тестове  Praynig Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 6 730
Айде и аз в новата тема. Да ни донесе само положителни тестове, спокойни бременности  и здрави бебчета.  Praynig Praynig Praynig
Иви, успех утре!  Hug

Аз след малко отивам да си взема резултата от Е2 и да ме прегледат да видим почваме ли и Гонала, моля да метнете по една положителна мисъл към мен!   bouquet

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 10:54 от слънце

# 19
  • София
  • Мнения: 16 691
запис и от мен!
Densi, ако не си видяла в старата тема пиша и тук- в неделя до 14ч. с Д-р Тимева, Д-р Андреева и Д-р Ганева, след 14ч. е Д-р Ганева Hug
Много положителни тестове да завалят още от днес!

# 20
  • Мнения: 459
ivankaka, благодаря ти много мила  Hug добре че Тимева ще е там и дано всичко да е наред в неделя  Praynig Praynig Praynig, при теб след прегледа как са нещата?
Момичета дано новата темичка да е на късмет на всички ни и всички да се похвалим с положителни резултати  Praynig Hug Да попитам момичетата в стимулация усещате ли леко придърпане в яйчниците?

# 21
  • Мнения: 607
Момичета, и аз се присъединявам!!!!Хайде в темичката скоро да няма кой да пише!!!!!
Иви, много стиснати палчета!!!!! Praynig
Дрийминг, може смяната да ти донесе нов късмет!!!!!! Praynig
Успех на всички в процедура и да се похвалите скоро!  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 16 691
Иви много успешен трансфер утре  bouquet Слънце, всичко ще е наред и на прегледа и Е2, СПОКО  bouquet
Михо, теб те чакаме със добри новини днес Praynig Praynig
Дрийминг, браво добра бройка си докарала, дано всичките да пораснат качествени.
Денси, прегледа мина, док. каза, че всичко било нормално, не може да каже категорично колко ще са фоликулите докрая, рано било, зависи дали всички ще нарастнат,ама едва ли ще са над 10, по мое виждане newsm78 newsm78 Утре, пак ще ми точат кръвчицата- Е2, ЛХ и прогестерон и дойде ред на НК-клетките и пак УЗД Sad Вчера нещо се бях депресирала жестоко, така болят тези инжекции, че си ревах в колата сама като лудите Cry Иначе усеща се някакво придърпване в яйчниците,да. Но повече болките от дупките от инжекциите Sad

# 23
  • Мнения: 95
Здравейте...и аз се присъединявам към вас...  Flutter

Слънце успешен старт! На всички пожелавам успешни процедури Simple Smile

# 24
  • Мнения: 459
ivankaka, няма как ще търпим всичко само и само заради прекрасния ревящ резултат накрая  Simple Smile
Аз започнах от ден с инжекциите и ще видим какво се случва в неделя, ох дано всичко да е ок  Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 16 691
всичко ще е ок, споко! Аз днес бях "приятно изненадана", че УЗД и хормони се правели всеки ден или през ден, чудно, а??? Голямо бодене, голямо чудо Sad
Моля, по напредналите да споделят какви се очаква да са стойностите на хормоните Е2, естрадиол и прогестерон на 5-ти ден от МЦ(4-ТИ ДЕН на стимулация) newsm78

# 26
  • Мнения: 459
 ivankaka, ти си едни гърди пред мен  Laughing тъкмо ще казваш нещата стъпка по стъпка  Hug
mierin какво стана дойде ли МЦ? 

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Denssi мила още НЕ Е  Banghead Banghead Banghead tantrum вече много се ядосвам, имам всички симптоми ма не идва #2gunfire

# 28
  • Мнения: 459
щом симптомите са налице значи ще е скоро  Praynig

# 29
  • Мнения: 607
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, може пък да са бременни симптоми!!!!!Хайде дано не ти се налага да почваш процедура,Миерин! Hug

Общи условия

Активация на акаунт