Моля, помагайте

  • 3 631
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
И аз довечера ще имам гости, но тъй като сме си много близки и не си падаме по завъртените работи, а гледаме нещата да са простички и вкусни, съм се спряла на тази рецепта:

http://pep-4o.blogspot.com/2011/10/blog-post_13.html

# 16
  • Мнения: 11
 Grinning Не разбрах, кое е завъртяното на моите предложения  Grinning
Аз лично не си падам по сладкото, но за гости винаги гледам да има нещо интересно и вкусно, защото според мен, десертът придава смисъл на вечерята  Grinning и дори нещо друго да не ти се е получило безкрайно добре, десертът тушира това  Simple Smile

Истински феи на десертите са Йоли и Йоана Петрова. В техните блогове има безумно лесни и вкусни неща. Винаги надничам там, когато очаквам гости или пък, за да зарадвам милото

# 17
  • Мнения: 534
За основно бързо ,лесно и много вкусно е пиле със заквасена сметана.Пилешки гърди,лук,гъби 1 зелена и 1 червена чушка запържваш в масло и накрая добавяш заквасената сметана.Гостите ни винаги са оставали доволни Peace.Има и една лесна торта пак със заквасена сметана.Готови блатове ,1к. зак.сметана 1к. течен шоколад,разбиват се заедно.Блат ,"крем" ,орехи(начупени),сладко от череши ,отново блат "крем" и т.н.За салата може зеле с моркови и майонеза. newsm78

# 18
  • Мнения: 12
Момичета, рецептите са страхотни!!!! Ще пробвам всяка една от тях! Simple Smile Благодаря Ви! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт