Питаме миуото

  • 4 120
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Старателно избягвам да питам. Имам си он-лайн агенти. Не умее да обяснява тоя човек и това си е. И това не е само мое наблюдение, всичките му приятели го бъзикат на тази тема.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Искаме съвет в  област, в която е спец. Отговор - питай гугъла.  Случвало ли ви се е?


Не.
Той дори и да не е спец в областта, сам ще потърси където трябва и пак ще ми отговори...

Но пък и аз съвети и т.н. искам много рядко. Предпочитам сама да си намеря информацията, която ми е нужна. Може би, ако досаждах през ден с въпроси, би било възможно да ме препратят към Гугъл или другаде Mr. Green

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Що не го напишеш като хората, стига с тоз' столичен диалект  Grinning

Разцъкай за М. Миков и го чуй как говори. Перничанин е.

# 18
  • Мнения: 2 457

Искаме съвет в  област, в която е спец. Отговор - питай гугъла.  Случвало ли ви се е?

Не. Егати грубото е това. И проява на неуважение.
Все едно той да ме пита как е мечка на руски  и аз да му кажа "Виж в Гугъл Rolling Eyes"

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Що не го напишеш като хората, стига с тоз' столичен диалект  Grinning

Разцъкай за М. Миков и го чуй как говори. Перничанин е.


Да де, и аз това се чудя, кой от кого го е прихванал? Столичани от перничани или обратното  Laughing

П.П. Имаш много сладка писанка на аватара  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 567
Искаме съвет в  област, в която е спец. Отговор - питай гугъла.  Случвало ли ви се е?
Ако да, какви мисли  и чувства предизвиква у вас такъв отговор. Ако не, какво мислите за  това?

ооо, аз отдавна не питам. директно се допитвам до чичко гугъл.

# 21
  • Мнения: 2 175
Няма въпрос, на който да не може да ми отговори..
Освен ако не е за филм или музика. Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 23 098
МоУото дори ще е във възторг, че ще може да ми изнесе лекция на тема, от която доста разбира.  Peace Случвало ми се е - супер досадно е.  Mr. Green

# 23
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Да де, и аз това се чудя, кой от кого го е прихванал?
П.П. Имаш много сладка писанка на аватара  Grinning

 Joy Не е прихватливо. Перничани така си говорят. Справка: "Пълна лудница".

п.п. Аз пък много харесвам твоя подпис. Страшно си падам по панделки, къдрички, дантели и розови рози.

# 24
  • Мнения: X
Искаме съвет в  област, в която е спец. Отговор - питай гугъла.  Случвало ли ви се е?
Ако да, какви мисли  и чувства предизвиква у вас такъв отговор. Ако не, какво мислите за  това?
Не.Ако знае, дори с удоволствие показва знания....Ако пък не е наясно, си признава.И ако е толкова важно, се разтърсваме заедно за инфо....
Случвало се е да питам и той да няма време да обяснява....Тогава направо си казва "Дълго е, сега не мога.Ако не ти е супер важно,довечера като се върна..."

А относно това, какви чувства президвиква подобен отговор...Може да е и проява на неуважение, може и да няма нищо, ама нищо общо, с отношението му към теб.Много зависи какъв характер е .И дали обича да се изживява като "Учителя", като блесва със знания, или по принцип не обича да го занимават с глупости, които могат да се намерят в Нет-а за секунди.

# 25
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Да де, и аз това се чудя, кой от кого го е прихванал?
П.П. Имаш много сладка писанка на аватара  Grinning

 Joy Не е прихватливо. Перничани така си говорят. Справка: "Пълна лудница".

п.п. Аз пък много харесвам твоя подпис. Страшно си падам по панделки, къдрички, дантели и розови рози.
Да, знам  Grinning Тези от лудницата много ги харесвам  Laughing
Иначе и аз харесва всичко от онази епоха, в която е живяла Мадам  Grinning

# 26
  • Мнения: 7 947
Искаме съвет в  област, в която е спец. Отговор - питай гугъла.  Случвало ли ви се е?
Ако да, какви мисли  и чувства предизвиква у вас такъв отговор. Ако не, какво мислите за  това?

Не ми се е случвало. Просто моя като чуе комп/гугъл - подскача  ooooh!

# 27
  • Мнения: 755
Искаме съвет в  област, в която е спец. Отговор - питай гугъла.  Случвало ли ви се е?
Ако да, какви мисли  и чувства предизвиква у вас такъв отговор. Ако не, какво мислите за  това?

Ще питам пак. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 15 379
Не, обяснява ми спокойно и бавно, само както той си може - като на кретен Laughing.
И дори и хал хабер да нямаш, просто ти става ясно.

# 29
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Искаме съвет в  област, в която е спец. Отговор - питай гугъла.  Случвало ли ви се е?
Ако да, какви мисли  и чувства предизвиква у вас такъв отговор. Ако не, какво мислите за  това?

...  Joy или най-често при мен отговоора е: "Питай "Мамата!" визирайки форума Simple Smile Това е така дори за неща, които него го вълнуват, но не му се рови Simple Smile
Иначе сме си говорили защо е така и стигнахме до следното: когато положиш усилие сам да разбереш нещо, или да стигнеш до правилния отговор/решение - тогава резултатите като извод, знания, помнене дори, са трайни и ценни ... иначе използваш на момента това, което ти се каже и после в 90% от случаите пак питаш за същото ... след месец ... да речем Simple Smile
Много съм се дразнела на това му отношение преди да проведем разговора ... и сега си мисля, че е прав Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт