антибиотик Augmentin DUO и разтройство

  • 5 556
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Да ти кажа, малката беше болна с ангина, когато се наложи да давам този антибиотик. ОТказваше да яде всичко, и беше главно на адапте Sad
Пиши, какво стана с прегледа, какво каза педито?

# 16
  • Мнения: 515
Не се притеснявай Ели cz няма да се втали.

Да ти кажа, малката беше болна с ангина, когато се наложи да давам този антибиотик. ОТказваше да яде всичко, ...


Да и при нас така беше. А  като й изби обрива веднага  спрях Аугументина. 

# 17
  • Мнения: 6 390
днес говорих с педито, каза да давам СМЕКТАТА, и  да не се притеснявам, няма въздействие на антибиотика, важното е да се пие в различно време от него.
Та тя ни помага по малко, но понеже от вчера не давах, днес дриска 5х  Crazy но вече изпи едно прахче, надявам се утре да е по добре, в сряда сме на контрола, и ще видиме какво ще каже пак педито  Wink
Мерси много за многото и изчерпателни отговори   bouquet
Надявам се всичко да е ок в скоро време

# 18
  • Мнения: 5 299
Daно по-бързо се оправите, знам колко е неприятно, когато е болно детенце  bouquet

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хубаво е едновременно с антибиотика да се дава и Лактофлор. Това е пробиотик с Lactobacillus Bulgaricus. В момента малката пие Augmentin и няма проблем. Лактофлор-а го има на таблетки за смучене, а мисля, че също и на прахчета.

# 20
  • Мнения: 6 390
Леля Ог,
мерси аз утре ще попитам, защото сме на контрола, за нещо подобно, защото не съм в бг, и се съмнявам тук да се продава  newsm78

# 21
  • Мнения: 6 390
Здравейте пак
предписаха на второ шише АУГМЕНТИН, до сряда, но сега я забелязах, че е цялата с малки пъпчици, около врата са по големи, но са навсякъде, на корема, гърба, на краката
Да го спирам ли антибиотика  newsm78
Майчетата при който се беше същото случвало, как процедиреахте нататък  newsm78

# 22
  • Мнения: 353
Днес при малката се получи същото,но на втория прием-спрях й го.

Общи условия

Активация на акаунт