Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 33

  • 32 457
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36 790
'Seni seviyorum!' -видео



Buket, Orhan'a sağlığıyla ilgili her şeyi anlatıyor... Orhan'ın tepkisi ne olacak?

# 76
  • Мнения: 4 381


Добър ден и от мен......

...да се разпишем..макар и по това време, чак..... newsm78
                              ....пием, кафе ..обедно...заповядайте и вие!




 
 
           
...хубава събота на всички!  Hug

# 77
  • Мнения: 4 381


Öyle bir geçmez zaman ki


Kanal D'nin dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki ile ilgili şikayetler giderek artıyor.
İşte onlardan ikisi:
Okurumuz Kübra Tepeoğlu şöyle yazmış:
"Öyle Bir Geçer Zaman ki'de artık zaman geçmiyor. Çekim hataları birbirini izliyor. Senaryo tamamen durmuş. Bir de gelecek sezonda devam edeceği söylentileri var. Dizide artık sadece kadın-erkek ilişkisi işlenir oldu. 
 
"Sayın Yüksel Aytuğ, bugün 7 Şubat 2012. Kanal D'de Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin sözde özetini izliyoruz.
Tamı tamına 1 saat 7 dakika süren bu muhteşem (!) özetin sonunda nihayet yeni bölüme geldik. Aaa bir de ne görelim, geçen bölümün sonundan 10 dakikayı alıp yeni bölüme eklememişler mi? 

...цитира, зрители ...произнесли мнение за епизода от вторник! Hug
...развитие, никакво...сега, разглеждаме..отношения, предимно...само, дето всеки в този филм и по всяко време..."изниква", където...трябва! сега нов герой на хоризонта, адвоката Недим....изобщо, отношения...мъ-жена, събрахме...отново ще наблюдаваме...и нищо, друго! newsm78
...мнение, на още един фен от форумите.....серията бе кратка, точно час и 7 мин, продължи...бяха прикачили 10 мин, от старата..серия...надяваме се, следващият път..да не се подиграват, така..със зрителя... newsm78

# 78
  • Мнения: 36 790
Buket’in en zor anı



Ayça Varlıer ve Bülent Emin Yarar’ı başrollerinde izlediğimiz “Kalbim 4 Mevsim”e; Buket’in, Orhan’a hastalığını açıklaması damga vuracak.

Buket’in, Selçuk’tan kurtulmak için sunduğu teklif işe yaramaz. Selçuk sonuna kadar direnmekte kararlıdır. Cezmi, kızının hastalığı hakkında bilgi toplamaya çalışırken Buket, Orhan’a hastalığını açıklar ve ameliyat için hazırlıklara başlarlar. Buket, karamsarlığa kapılsa da Orhan’ın yanında daha umut doludur.

Burak’la Aslı arasındaki gerginlik azalmasına rağmen Gönül Hanım ve Aslı arasındaki soğukluk devam eder. Aslı, Burak’ın durumunun tek sorumlusunun annesi olduğuna emindir. Ve bunu ona ifade etmekten çekinmez. Aşkı için savaşmaya karar vermiştir...

# 79
  • Мнения: 36 790
Здравей Кралице  Hug Тъкмо време за кафе, но на мен повече ми се иска реално, а не виртуално, само, че навън е много хлъзгаво и студено и не ми се ходи до магазина...Мерси все пак  за виртуалната почерпка....
А този журналист, защо така аджеба се заяжда с Джошкун Ирмак  newsm78 Зрителите да си натискат парцалите и да гледат - все някога Джошкун ще излезе от омагьосания кръг...и ще скочи с 20 години напред.....
Само за протокола да кажа - все пак и ние сме на правилната вълна.....Не сме чак толкова захлюпени - отдавна разбрахме, че във филмчето нищо не се случва....прелива се само от пусто в празно.....

# 80
  • Мнения: 4 381


"KİMİN TARAFINDASINIZ ?

Onlar dizilerin çatışan karakterleri. Onların mücadelesi hayatın ta kendisi aslında. 'Biz'in içinde çoğu kez iyi ve kötü iç içedir. Taraf tutmanın sayısız nedeni olabilir. Onlarca soru işaretine olabilecek yanıtlar tarafımızın keskin çizgisini belirler.

Kendi mutluluğu için başkasının mutluluğunu hiçe sayanlar bir diğerinin hayatını alt üst ederken ne kadar huzurlu olabil...ir? Herkesin kendince bir haklılık nedeni varsa da bunun çizgisi nereye kadar uzanmalıdır? Yediğimiz darbeler bizi daha mı kötü yapar? Hep iyiler kazansın isteriz, iyilik de göreceli olabilir mi? Hangimiz hep iyiyiz? Kendi hayatımızdaki önemli kararları alırken başkalarının hayatını ne kadar düşünürüz?... Bu sorular uzanır gider. Anlattıklarımız karşımızdakinin anladığı kadardır. Bir de kendi doğrularımız vardır. İşte bu keskin duvarlar çoğu kez karşımızdakinin önüne set olur.

Şimdi söyleyin, siz kimin tarafındasınız?"


"На чия страна, сте...?"

Те са лица, герои ..конфликтни от екрана! Тяхната борба, всъщност.. е самия живот. Повечето са добри..но има и лоши, страните имат безброй причини за действията си...и бездействията си...всеки посвоему, може да даде десетки отговори...като причини!
Тези, които смятат, че така спокойно не можем да гледаме да не зачитаме чуждото щастие и да мислим единствено ...в опит за собственото, да обръщаме живота на всички други, с главата надолу...докъде, води ...или ще доведе, това?
Тежките удари ..които получаваме, трябва да ни правят..по-лоши ли? Все, добрите искаме да печелят..но доброто ще се види ли...от другите?
Всеки се мисли за добър, когато вземаме решенията за себе си...доколко, съобразяваме....и другите..мислим ли, изобщо за тях? Тези възпроси, биха продължили..до безкрай! Собствените ни чувства..биха били пречката за другия човек, отсреща....до нас...това би продължило до време, докато и вие и той... не осъзнаете, това!
..кажете, сега..накрая, на чия страна сте....при тях??? newsm78

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 15:26 от KraLeva66

# 81
  • Мнения: 36 790
Цитат
Тези, които смятат, че така спокойно не можем да гледаме да не зачитаме чуждото щастие и да мислим единствено ...в опит за собственото, да обръщаме живота на всички други, с главата надолу...докъде, води ...или ще доведе, това?
Тежките удари ..които получаваме, трябва да ни правят..по-лоши ли? Все, добрите искаме да печелят..но доброто ще се види ли...от другите?
Всеки се мисли за добър, когато вземаме решенията за себе си...доколко, съобразяваме....и другите..мислим ли, изобщо за тях? Тези възпроси, биха продължили..до безкрай! Собствените ни чувства..биха били пречката за другия човек, отсреща....до нас...това би продължило до време, докато и вие и той... не осъзнаете, това!
..кажете, сега..накрая, на чия страна сте....при тях???

Благодаря за превода  Hug
Това е едно мнение от фейса, старо, но интересно. А сега с превода съвсем ми се изясни за какво иде реч....
Ами аз съм на страната на лошият Али, а вие  newsm78

# 82
  • Мнения: 4 381
Здравей Кралице  Hug Тъкмо време за кафе, но на мен повече ми се иска реално, а не виртуално, само, че навън е много хлъзгаво и студено и не ми се ходи до магазина...Мерси все пак  за виртуалната почерпка....
А този журналист, защо така аджеба се заяжда с Джошкун Ирмак  newsm78 Зрителите да си натискат парцалите и да гледат - все някога Джошкун ще излезе от омагьосания кръг...и ще скочи с 20 години напред.....
Само за протокола да кажа - все пак и ние сме на правилната вълна.....Не сме чак толкова захлюпени - отдавна разбрахме, че във филмчето нищо не се случва....прелива се само от пусто в празно.....
Привет   bouquet...факта че само констатират, пропуските на филма...не коментират, кой знае какво...е показателно, колко и ние и те..сме въодушевени, да продължим да гледаме...се заблуждаваме!? ..а, колкото до журналиста...това му е работата, все пак..?
Правилната вълна, е относително нещо...всеки, гледа и различно...разсъждава..предполагам, дори че това развитие на сериала има и такива на които им допада...героите, дето казва той...единият, небръснат, после в следващият...обръснат, изникват...все, къде е наложително и както...сме сигурни че ще стане....изобщо, Джошкунчо...е голяма работа, просто...въобще е непредвидим...както, виждаме...голям сценарист, евалла...
..иначе с последното материалче, се опитват да провокират..да кажем и отново ни поучават....дали, правилно разсъждаваме....е тука, сме вече...по напред от тях....пак, че се усетиха..да се запитат, все някога...нищо, че хванаха...втория сезон, с питанката си...
...и последното за Букет и Орхан е...резюмето, старото..за 6 епизод! Съжелявам..това е положението,, днес.. hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 83
  • Мнения: 4 381
Цитат
Тези, които смятат, че така спокойно не можем да гледаме да не зачитаме чуждото щастие и да мислим единствено ...в опит за собственото, да обръщаме живота на всички други, с главата надолу...докъде, води ...или ще доведе, това?
Тежките удари ..които получаваме, трябва да ни правят..по-лоши ли? Все, добрите искаме да печелят..но доброто ще се види ли...от другите?
Всеки се мисли за добър, когато вземаме решенията за себе си...доколко, съобразяваме....и другите..мислим ли, изобщо за тях? Тези възпроси, биха продължили..до безкрай! Собствените ни чувства..биха били пречката за другия човек, отсреща....до нас...това би продължило до време, докато и вие и той... не осъзнаете, това!
..кажете, сега..накрая, на чия страна сте....при тях???

Благодаря за превода  Hug
Това е едно мнение от фейса, старо, но интересно. А сега с превода съвсем ми се изясни за какво иде реч....
Ами аз съм на страната на лошият Али, а вие  newsm78

..и аз, познайте на коя страна съм...ако, изобщо съм успяла да го покажа... newsm78 newsm78 newsm78
..не знаех, че е старо...излиза, че по-рано...са почнали с тези питанки...техните, коригирам се.. hahaha hahaha hahaha

# 84
  • Мнения: 4 381


...любимите на Сани !

# 85
  • Мнения: 4 381



..да ви пренесем, в горещото лято...на фона на този студ, навън....красота ! Hug

# 86
  • Мнения: 4 381








....наближава 14 февруари....валентинки ли, сте  Joy Joy Joy... от другия вид ...такива ? Thinking hahaha hahaha
 

# 87
  • Мнения: 4 381

..хайде, стигат ви толкова...красоти, за днес ! 

....

# 88
  • Мнения: 0
Здравейте и хубав уикенд!

Аз се връщам към написаното на първа страница, защото чак сега го чета и за трейлърчето ще пиша  Rolling Eyes

Първо Айлин! Много ми е мъчно за нея, тя е цветето на сериала, прекрасна е, обаче никак няма да ми допадне ако не каже на Сонер за бременността си. Ето го първият правилен отговор. За да се почувства един мъж баща, първо трябва да му се съобщи новината. Надявам се Айлин да не постъпи като майка си от края на първи сезон, надявам се да не тръгне да наказва Сонер, намирайки друг за баща на детето си. Детето не е собственост нито на майката, нито на бащата, той е отделен индивид, и заедно с отговорността която тя поема да го роди трябва да поеме и тази, че то има баща е той е Сонер! Да не говорим, че именно това ще го спаси. Той не разказа за ужасната случка със самоубийството на Мурат защото искаше да запази на всяка цена чиста паметта му. Чувства се зле затова, че не се разбраха с Мурат приживе, писали сме за това..

После Мете. Не знам какви ги мисли Гошкун, обаче от това което видях досега ми се струва че Мете бърка чувствата. Нихал привлече вниманието му  чак когато видя онази червенокосата мераклийка да чупи мандолината в стената, крещейки на Нихал. Тогава той се сети за подобната случка с баща му преди време и оттогава Мете се превърна в нещо като закрилник на Нихал. Заради това я омъжиха за друг, а сега той се чувства длъжен да я „освободи”. Мете просто не може да избяга от себе си..

И накрая Али. Точно така Мама Ан! Първият сезон на Ойлето беше разделен на две части. В първата – докъм нова година, Али беше в плен на предизвикателствата на Каролин. А след това в тези на Джемиле. Заради едните ( тези на Каролин ) той окончателно остана без семейство. А заради тези на Джемиле се превърна в изнасилвач и убиец. Ами той бе две години в затвора, каза че много мислил.. сигурно си  е дал сметка какво извърши и как стигна до там. Сега във вторият сезон, предизвикателствата на Каролин не минават, дотук добре. Обаче и тези на Джемиле много много не минават. Адвокат Недим щял да я изкара малко навън да вземе чист въздух, няма лошо, обаче някаква изненада ги чакала. Дано Али да ги види, за да се светне съвсем къде се намира в картинката. А пък дали Недим е новото предизвикателство на Джемиле към Али, не съм сигурна.... Но ако е така и Али пак тръгне да върши щуротии, значи нищо не е вдянал от това което му се случи преди и никаква промяна няма у него. Затова ви казвам, този път Джемилето няма да успее, може да го вбеси за малко, но .. само за малко ..  Mr. Green
Това ще е най-голямата й изненада.

Поздрави!

# 89
  • Мнения: 36 790
Здравейте  Hug При нас зимата отново се върна - дребен снежец, но пък спорен ....трупа....
От обяд си мисля за кафето - купих и приготвих и за вас..... да ви е сладко  Hug Hug

и чай

Общи условия

Активация на акаунт