Изпитани сайтове за парфюми-3

  • 124 692
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 797
Оттук някой да е поръ4вал http://shopping.bg/prada-candy-50-80-ml-damski-parfium

# 16
  • Мнения: 540
С мъжа ми пазаруваме само от parfumi.net от българските сайтове. Досега фалове не е имало. Дори последния път парфюмът в комплекта, който бяхме поръчали за подарък, беше протекъл, обадихме се, смениха ни го след час. Коректни са  Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 2
Здравейте извинявам се че така нахлувам, но искам да попитам някой пазарувал ли е от този сайт  парфюми http://angelcosmetics.mymall.bg/categories/%D0%9F%D0%90%D0%A0%D0 … mp;sort=featured? Какви са отзивите ви за него??? Благодаря предварително  Simple Smile
Аз съм си пазарувала оттам BVL Omnia Green и Max mara заедно с продукти за коса.Доволна съм,наистина са трайни...

# 19
  • София
  • Мнения: 38
Атти, и мен ме подсети, колко често съм пазарувала от parfum-bg.com, и колко съм оставала доволна. Голяма част от парфюмите са ми от там. Коректни и бързи.
 Също съм пазарувала и от parfumi-shop.net, веднъж имах една засечка, но ме компенсираха, засега съм доволна.

# 20
  • Мнения: 1 105
Напоследък си поръчах 3 парфюма от чужбина и май само от там ще поръчвам вече. Ароматът е толкова траен дори на тоалетна вода е по-траен от на парфюм купен от БГ.
Последно преди нова год. си поръчах едно версаче от гет е ми супер нетраен!

# 21
  • на терасата
  • Мнения: 661
Напоследък си поръчах 3 парфюма от чужбина и май само от там ще поръчвам вече. Ароматът е толкова траен дори на тоалетна вода е по-траен от на парфюм купен от БГ.
Последно преди нова год. си поръчах едно версаче от гет е ми супер нетраен!


Би ли споделила от кои сайтове в чужбина поръча парфюмите?

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 894
Момичета, от тук поръчвали ли сте Simple Smile
http://testeri.co/

# 23
  • София
  • Мнения: 71
Здравейте момичета,

да ви споделя аз преди години си поръчвах само от мегашоп, но от доста време не съм и не знам дали все-още са ОК. Преди бяха много коректни и винаги съм била доволна. Сега ми се иска да поразгледам и други опции и виждам, че ползвате и други интернет магазини.
Пепина и на мен ще ми бъде много полезно ако споделиш от кои чуждестранни сайтове пазаруваш, как са с доставката и т.н..... Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 5 656
Понеже през няколко страници се задават въпроси за конкретно този сайт testeri.co, да припомня основните признаци за "бягай надалеч":
1. Сходни цени на всички продукти - без значение 20+, 30+, 40+ - не е възможно Наоми Кемпбъл и Шанел да струват еднакво;
2. Всички парфюми са в най-големите възможни разфасовки. Често има флакони с вместимост, която не се произвежда официално (например Армани Код 100 мл е менте);
3. Няма пълната линия на продуктите - различни грамажи парфюм, лосиони, душ-гелове, сетове (наличието на единични такива бройки не е успокояващо, има ментета и на кремове, пълни с незнайно какво вероятно от супера);
4. Не може всичко налично да е тестери. Това е връзване на гащите на търговеца - винаги може да каже: ами никъде не твърдим, че парфюмите са оригинални, пишем тестер, защото мирише по същия начин като оригинала... като си купите от нас на по-ниска цена да го пробвате, след това да прецените дали да купувате оригинал за много повече пари.

И да споделя нещо - в сайт за колективно пазаруване имаше обявена оферта за Св. Валентин - мъжки парфюм Булгари Аква и дамски Код Армани. Имам инфо, че Булгарито, което са доставили, е фалшиво, грозно, ръбато и недодялано. Ако някой си е купил ваучер, да има предвид и да го връща/заменя навреме.

# 25
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Атти , страхотна си Hug
За някои това е известен факт, но е чудесно, че си седнала и си го написала подробно и изчерпателно.
И да знаеш, че трябва да те наемат като спец консултант или в следствието или в прокуратурата. Най-малко!

# 26
  • Мнения: 8
Аз мога да се похваля от гет.бг и мегашоп.бг. Оригинални стоки продават,на сравнително добри цени.

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 894
Атти, права си.....  bouquet

# 28
  • Мнения: 573
Аз мога да се похваля от гет.бг и мегашоп.бг. Оригинални стоки продават,на сравнително добри цени.

Аз не съм напълно съгласна....
Няколко пъти съм купувала парфюми от  Мегашоп ,пробутаха ми менте   веднъж,големи разправии имах с тях и спрях да си поръчвам от там.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 355
Момичета, прегледах старите теми, но не открих отзиви за http://www.tj-mall.com/. В един от сайтовете са колективно пазаруване са пуснали намаление с 40%. Някой има ли впечатления от тях?

Така като гледам отговарят на повечето изисквания, споменати от Атти  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт