Как искате да се казват внуците ви, ако са кръстени на вас?

  • 4 397
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 456
 Или цялото име или нищо, не приемам само първата или последната буква.
Затова- Евгения, Ева, Евгени. Много ми е любимо името на  мъжО, затова може да го кръстят на него  Mr. Green , ако е момче - Явор  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 239
И аз се присъединявам към мненията, че би било кръстено на мен само ако името е 1:1, иначе би било кръстено с моята буква. ( ей, ама как си приватизирах цяла буква от азбуката...  Mr. Green )

# 17
  • Мнения: 2 216
Аз много си харесвам името и не приемам само взимането на буквичка, нека да е цялото 1:1 Laughing.
Ако не е точно моето име ще лиша потомството от наследство Joy Joy Joy
П.С.
Да не сме адашки Blush

# 18
  • Мнения: 15 379
Bona Dea, не знам. Как се казваш?

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Официално ще изразя становище пред младото семейство, че не желая да кръщават на мен (и на мъжа ми) новия член.
В никакъв случай.  Naughty
И не защото не си харесвам името, а защото това е най-глуповатат традиция из нашите ширини. Не с името на внучето идва уважението към бабата и дядото. Не и не.

# 20
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Добре бе, момичета, знам, че не искате да кръщават на вас, хипотетично си говорим.   Grinning

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Rois, извини ме   bouquet... аз и хипотетично не искам  Mr. Green

Симон-Мартин е супер сладък  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 354
Аз не си харесвам особено името,не се сещам и за име с буквата,което да ми харесва много Thinking
Но ако е с буквата на мъжа ми ще се радвам на една Симона Mr. Green

И аз нямам абсолютно никакви претенции на кого ще е кръстено,както си решат така да е  Grinning
Но дори да използват само буквата,ако за тях е кръстено на баба/дядо и за мен ще е така.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре бе, момичета, знам, че не искате да кръщават на вас, хипотетично си говорим.   Grinning
О, аз искам  Mr. Green  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 291
Аз съвсем най - хипотетично за момиче ще настоявам за Клер, Лусия, Сиело или Елена /"светла, като слънце"/.   Flutter
За момче - само, ако много държат - Светлин или Светослав, Ламби няма да го призная, още от началото ще им го натъртя.   Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 5 657
narcis, а ако те изненадат с някоя Електра?  Party

# 26
  • София
  • Мнения: 291
narcis, а ако те изненадат с някоя Електра?  Party
А ако добавят и едно "Кармен" отпред, цена няма да имат!   Grinning 

# 27
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
 Joy
Разбихте ме с тази Електра.  Laughing

# 28
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Ще ми харесат Невена, Нора ,Никола .

# 29
  • Мнения: 1 615
Уилма, мно'у ясно! Wink

Общи условия

Активация на акаунт