Криза на средната възраст при мъжете

  • 15 198
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 43
Девиатор изби рибата  Mr. Green Ама пък е прав от една страна, зависи от коя страна на барикадата си  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: X
Е начи кво се оказва...Ако станеш на 45 и разнасяш жени си като куфар по света не си в криза......
Ами, ако така си живееш цял живот, що за криза е това?!    Laughing
Така им харесва, така си прекарват живота.И хич не им дреме, да ти кажа, за някакви си кризи.... Нека да им е лошо!    Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 62 595
колкото по-скъп е подаръкът за жената, толкова по-голямо е прегрешението.  Wink

# 63
  • Мнения: 43
Зависи на коя жена го подарява  Whistling

# 64
  • Мнения: 130
Значи ако е скъп подаръка -ПРЕГРЕШЕНИЕ
Ако е еВтин -кЪв е тоя буклук където ми носиш Бе
Абе УГОД НЕМАААА....па после криза при мъжО  1dating luvbed Heart Eyes newsm76  bigdance2 Drunk newsm19 newsm78 newsm78 newsm78

# 65
  • Мнения: 73
Е начи кво се оказва...Ако станеш на 45 и разнасяш жени си като куфар по света не си в криза...Ама ако разнасяш  някоя 25 годишна пакавница с крака "9 дена път с език", начи си в свирепа криза...Да ви имам логиката еййййййй... ooooh! Whistling

Ами ако си на "средна" възраст, а жена ти е "25-годишна палавница" - тогава криза лови ли те?

# 66
  • София
  • Мнения: 62 595
лови те, ама финансова.

# 67
  • Мнения: 73
лови те, ама финансова.

Съгласна  newsm10
Както моят мъж казва - "млада жена и стара кола не ти трябват - много работа и разходи има по тях"  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 11
То това невинаги е производно от ЕГН-то..>Дето са казали хората "Кое си требе,оно си сака". Така че дали е кифла или дърта тригуна ако е свикнала да я носиш на ръце оди после се бори с кризата newsm78 Money

# 69
  • Мнения: 2 510
То това невинаги е производно от ЕГН-то..>Дето са казали хората "Кое си требе,оно си сака". Така че дали е кифла или дърта тригуна ако е свикнала да я носиш на ръце оди после се бори с кризата newsm78 Money
В кризата мъжете се носят на ръце.

# 70
  • Мнения: X
В кризата мъжете се носят на ръце.
smile3521
Както тая вечер в "Аз обичам България" се оказа, 72 % от жените смятат Бг-мъжете за женчовци...    Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 62 595
май и аз ще мина към тези проценти. Все по-рядко срещам нормални мъже, всичките са все тарикати на дребно, използвачи, мързеливи и прости, изобщо, най-гадното, което може да се събере в един мъж. Ако не са жените им, да са умряли от глад и мръсотия.

# 72
  • Мнения: 2 803
май и аз ще мина към тези проценти. Все по-рядко срещам нормални мъже, всичките са все тарикати на дребно, използвачи, мързеливи и прости, изобщо, най-гадното, което може да се събере в един мъж. Ако не са жените им, да са умряли от глад и мръсотия.

 Joy присъединявам се

# 73
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ама ако разнасяш  някоя 25 годишна пакавница с крака "9 дена път с език", начи си в свирепа криза...Да ви имам логиката еййййййй... ooooh! Whistling
И тва е криза, Дев. Ама умствена.  Mr. Green
май и аз ще мина към тези проценти. Все по-рядко срещам нормални мъже, всичките са все тарикати на дребно, използвачи, мързеливи и прости, изобщо, най-гадното, което може да се събере в един мъж. Ако не са жените им, да са умряли от глад и мръсотия.
Laughing И от липса на секс.

# 74
  • Мнения: 135
май и аз ще мина към тези проценти. Все по-рядко срещам нормални мъже, всичките са все тарикати на дребно, използвачи, мързеливи и прости, изобщо, най-гадното, което може да се събере в един мъж. Ако не са жените им, да са умряли от глад и мръсотия.

 Shocked Shocked Shocked Въх.. живи да ни ожалиш  newsm78... що ли ми мирише на криза за мъже????  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт