Криза на средната възраст при мъжете

  • 15 175
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Еех, Соте, пишеш за "криза за мъже", пък пускаш пак каки....!     Joy Joy
Пусни некой готин мъж, да оплакнем очите.....че то верно,Мъже не останаха....само мъже вече има.
Пък каките си ги избий от главата, че ако жена ти разбере, че само те са ти в ума,не знам....   Mr. Green    колкото и да не е ревнива, само сравнението между нея и каките може да ти стъжни живота.    Laughing

# 76
  • Мнения: 135

Пък каките си ги избий от главата, че ако жена ти разбере, че само те са ти в ума,не знам....   Mr. Green    колкото и да не е ревнива, само сравнението между нея и каките може да ти стъжни живота.    Laughing


Каките са част от живота.. неотделна част от него.. без тях съм загубен... жената си я причислявам към каките.. той живота и без друго ми се е стъжнил, поне каките да радват душата ми!!!  Whistling
За жената не се притеснявам.. не съм я вързал.. така че да си гледа и тя каквото и се иска.. пък и както казах някъде.. жените обичат да сравняват!!!!  Peace

р.с. като искате да си плакнете очите.. да видите че не съм стиснат.. Сурела се е погрижила по въпроса!!!  Hug

# 77
  • Мнения: 11

Заебете ги очите, ние ще ги оплакнем арно,ми бегайте заплакнете стридите,после наще очи да се не насълзяват, че как ще открием перлите дето крият... Whistling ooooh! #Crazy

# 78
  • Мнения: 241

Както тая вечер в "Аз обичам България" се оказа, 72 % от жените смятат Бг-мъжете за женчовци...    Joy

Я пак да ми го обясниш — хем били женчовци, хем се притеснявате, че на 40+, тръгвали отново по млади моми ...
 И като сте започнали с обясненията, от къде 72% от жените имат база за сравнение?

# 79
  • София
  • Мнения: 62 595
едното не пречи на другото. Женчовците все се оправдават, че "то така се случи, не съм виновен, тя ми се натискаше".

# 80
  • Мнения: 135
едното не пречи на другото. Женчовците все се оправдават, че "то така се случи, не съм виновен, тя ми се натискаше".

Добре де..ами ако пък вземе че и откаже, веднага ще го обяви за гей  newsm78.. ай да си пазим поне егото.. пък и око но никоя нема да вадим!!!  Whistling

# 81
  • София
  • Мнения: 62 595
това ли е най-новото оправдание - "скъпа, ако бях отказал, щяха да ме помислят за гей, влез ми в положението, аз съм мъж, трябва да си пазя егото"!  Laughing
Интересно, ако аз откажа секс с друг мъж, ще си помислят, че си падам по жени ли?

# 82
  • Мнения: 135
това ли е най-новото оправдание - "скъпа, ако бях отказал, щяха да ме помислят за гей, влез ми в положението, аз съм мъж, трябва да си пазя егото"!  Laughing
Интересно, ако аз откажа секс с друг мъж, ще си помислят, че си падам по жени ли?

Разбира се че не е оправдание.. казах го защото го преживях.. след като бял човек отказах, веднага бях обвинен в обратни наклонности  newsm78.. как требеше да обяснявам че просто не ми допада кат жена.. но от разгонена жена какво друго може да се очаква????  Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 62 595
то и от разгонен мъж се очаква същото - ако жената откаже, я обявява за фригидна. Изобщо, ако се вводим по акъла на отхвърлените, можем да чуем всякакви неща за себе си. Момичетата още от тийн-възрастта са изнудвани от момчетата и най-трудното е да игнорират подобни обвинения. Но ако не ги отхвърлят, тогава стават... знаеш какви, и пак ги изкарват виновни. така че, един възрастен мъж би трябвало да се е научил да се владее повече от неопитна тийнеджърка.

# 84
  • Мнения: 135
то и от разгонен мъж се очаква същото - ако жената откаже, я обявява за фригидна. Изобщо, ако се вводим по акъла на отхвърлените, можем да чуем всякакви неща за себе си. Момичетата още от тийн-възрастта са изнудвани от момчетата и най-трудното е да игнорират подобни обвинения. Но ако не ги отхвърлят, тогава стават... знаеш какви, и пак ги изкарват виновни. така че, един възрастен мъж би трябвало да се е научил да се владее повече от неопитна тийнеджърка.

Така си е.. за себе си мога да твърдя че винаги съм владеел положението.. дори и в по младите си напористи години.. инак доста неприятности като се замисля съм щял да си докарам.. а с неопитни тийнейджърки едва ли бих се занимавал..

# 85
  • Мнения: 116
Бе не знам има ли криза на средната възраст при мъжете,но за мен тези на 40+ са повече мъже от моите набори.

# 86
  • Мнения: 135
Бе не знам има ли криза на средната възраст при мъжете,но за мен тези на 40+ са повече мъже от моите набори.

 Hug   bouquet  Hug   bouquet  Hug   bouquet  Hug

Вече съм ти фен!!!!  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 62 595
Бе не знам има ли криза на средната възраст при мъжете,но за мен тези на 40+ са повече мъже от моите набори.

И ние така си мислехме на твоите години.  Wink

# 88
  • Мнения: 116
Е,моите години Simple Smile Аз не съм малка (според форумските представи  Laughing).

Соте,и аз съм ти фенка отдавна  Hug

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 20:09 от Мидичка

# 89
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
.. след като бял човек отказах, веднага бях обвинен в обратни наклонности  newsm78.. как требеше да обяснявам че просто не ми допада кат жена.. но от разгонена жена какво друго може да се очаква????  Joy

И баш на тая отказа?.... Shocked   Евала!!!
Знаех си аз, че и истински мъже са останали... Joy

Общи условия

Активация на акаунт