Кой е филмът?- Тема 12

  • 23 434
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 301
И аз да се впиша  baby_neutral ТинаХрис, мерси за темата   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 983
Оказва се, че съм гледала прекалено малко филми, но пък ми е много интересно тук! Благодаря за темата и ще продължавам да опитвам...

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Новата загадка:

Разочарована от неверния си годеник, тя си пожелава в новогодишната нощ мъж, който да я носи на ръце. За да се изпълни магията, трябва да запише желанието си на листче, което да изгори и глътне в полунощ. Тя го записва на половинката от случайно попаднал лист, но се оказва, че от бързане е изгорила и преглътнала с шампанското другата половина, която е ... направление за рентгенова снимка.
Получава счупен крак и мъж, който я пренася на ръце.
Mr. Green

# 18
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Момиченце, което не познава родителите си, си фантазира, че баща й е президентът на страната. Другите деца я предизвикват да го докаже, като го помоли да изрече предварително зададена фраза в новогодишното си обръщение.
Неин приятел се опитва да й помогне, залагайки на теорията за шестте стъпки на свързаност между хората в страната. И тя за малко да проработи, но последната стъпка, "правилният" човек с пряк достъп до президента, е загубил телефона си и човекът, който приема обаждането, отново връща нещата в изходна фаза. Или може би не? Wink
Президентът все пак произнася кодовата фраза...

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Не съм го гледала, ама звучи много интересно Embarassed

# 20
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Е, разчитах на вас със Соня, ама не би... Sad

Филмът е Елки (Елхички) и горещо го препоръчвам:




Нека някой по желание да задава. Laughing

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 16:27 от gargamela

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Ау, пропуснала съм го Embarassed Но пък гледах, че има вече втора част пусната Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 594
Засега явно само ще ви следя Mr. Green
И аз така. Grinning

# 23
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Ау, никой не задава, може ли аз? Embarassed

Тя е млада учителка, която е решила да помогне на учениците си, да се променят и да получат добър старт в живота. Началото е трудно, но тя се бори упорито... Толкова упорито, че поставя основите на нещо голямо и велико...

# 24
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
В древността ли се развива действието? Ако да, залагам на 'Агора'?

# 25
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Мне, в наши дни. Филмът е по действителна история и се отнася за действителни личности.

# 26
  • Мнения: 4 594
С Джулия Робъртс ли е? Flutter

# 27
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Не Mr. Green

Главната героиня използва Холокоста, за да покаже на учениците си, че трябва да се борят за всичко.

# 28
  • Мнения: 301
На мен ми напомня на Dangerous Minds, но частта с Холокоста не я помня  Crazy

# 29

Общи условия

Активация на акаунт