The Vampire Diaries - Welcome to Mystic Falls, Originals! (Тема 23)

  • 35 522
  • 723
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 21 299
за съжаление важните награди ги дават разбъркано,за да може да се мъчим и да гледаме цялата церемония, само последната награда е винаги за филм на годината.
между другото в холивуд ще има и българско пре парти по случай оскарите  Joy и ще сервират ракия  Drunk

Нина поканихте ли  Joy Айде на първото събитие

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.333451976692000.69979.1 … 995756&type=1
Еха,страхотен е г-н Somerhalder  Heart Eyes
А очичките ,направо да се загубиш в тях  Mr. Green

the_vampire_diaries за нищо   bouquet

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 11:21 от малката лисичка

# 571
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
малката лисичка, страхотен подпис.

А пък аз вече изгледах епизодите от трети сезон за не знам кой път. Това чакане за нов епизод, убива...

# 572
  • Мнения: 21 299
малката лисичка, страхотен подпис.

А пък аз вече изгледах епизодите от трети сезон за не знам кой път. Това чакане за нов епизод, убива...

Благодаря ти  Wink
И аз мисля да ги погледам по-късно днес,че чакането наистина е нетърпимо,особено пък за този епизод  Blush

# 573
  • Мнения: 74
Забравих да споделя с вас нещо възмутително. Когато бях на изпити следобедите ми бяха свободни и се разхождахме по магазините. Влизаме с приятелките ми в един и до пробната закачен фирмен календар на магазина, а от него ме гледат 3 познати лица - Деймън, Елена и Стефан. Постер е от първи сезон. Щях да снимам и да ви покажа, но камерата беше точно срещу мен и не посмях, но ако искате набързо ще го направя с фотошопа.

# 574
  • Мнения: 21 299
Забравих да споделя с вас нещо възмутително. Когато бях на изпити следобедите ми бяха свободни и се разхождахме по магазините. Влизаме с приятелките ми в един и до пробната закачен фирмен календар на магазина, а от него ме гледат 3 познати лица - Деймън, Елена и Стефан. Постер е от първи сезон. Щях да снимам и да ви покажа, но камерата беше точно срещу мен и не посмях, но ако искате набързо ще го направя с фотошопа.
Защо възмутително ?
Аз ще се радвам да споделиш фотошоп  Blush

# 575
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286

Фръц имам си нов аватар Heart Eyes
Най-накрая го махна онова недоразумение и си дойдохме на думата Heart Eyes

 Crazy е стига де,той Е/Р ми е слабост
Но Иън толкова сладурки се снимаше с фенове,там от дето взех снимката,че ... Crazy  И с тази закачлива усмивка  Rolling Eyes

 

за съжаление важните награди ги дават разбъркано,за да може да се мъчим и да гледаме цялата церемония, само последната награда е винаги за филм на годината.
между другото в холивуд ще има и българско пре парти по случай оскарите  Joy и ще сервират ракия  Drunk

Нина поканихте ли  Joy Айде на първото събитие

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.333451976692000.69979.1 … 995756&type=1

 Heart Eyes

 Crossing Arms уф значи -казвате разбъркани

# 576
  • Мнения: 2
Забравих да споделя с вас нещо възмутително. Когато бях на изпити следобедите ми бяха свободни и се разхождахме по магазините. Влизаме с приятелките ми в един и до пробната закачен фирмен календар на магазина, а от него ме гледат 3 познати лица - Деймън, Елена и Стефан. Постер е от първи сезон. Щях да снимам и да ви покажа, но камерата беше точно срещу мен и не посмях, но ако искате набързо ще го направя с фотошопа.

Защо да е възмутително аз бих се радвала да вида, че са ги накачили. Wink
Защо да е възмутително аз бих се радвала да вида, че са ги накачили. Wink
И още нещо да попита: В пробната ли беше този календар, че не става ясно.Но мисля, че не как ще има камери в пробните. hahaha

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 14:31 от the_vampire_diaries

# 577
  • Мнения: 2
Забравих да споделя с вас нещо възмутително. Когато бях на изпити следобедите ми бяха свободни и се разхождахме по магазините. Влизаме с приятелките ми в един и до пробната закачен фирмен календар на магазина, а от него ме гледат 3 познати лица - Деймън, Елена и Стефан. Постер е от първи сезон. Щях да снимам и да ви покажа, но камерата беше точно срещу мен и не посмях, но ако искате набързо ще го направя с фотошопа.

Защо да е възмутително аз бих се радвала да вида, че са ги накачили. Wink

# 578
  • Мнения: 74
The_vampire_diaries, малката лисичка, възмутих се, защото не вярвам да са си платили нещо, за да ползват постера. The_vampire_diaries календара беше на една стена до пробните, а камерата в другия край на магазина и е насочена към пробните, а аз чаках една приятелка, когато видях календара. Малката лисичка, ето така изглеждаше, за да не правя реклама на магазина не съм му писала името, а и не знам как се вмъкват месеците и затова импровизирах.

# 579
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Ако тези календари се продават по книжарниците и ти си ги купиш и платиш за тях, какво лошо има, че са сложени в магазина. Тъкмо така се парви и рекалама на филма  Peace

# 580
  • Мнения: 74
Ако тези календари се продават по книжарниците и ти си ги купиш и платиш за тях, какво лошо има, че са сложени в магазина. Тъкмо така се парви и рекалама на филма  Peace
Той е направен с цел да рекламира магазина. Най-вероятно са си харесали постера и са поръчали в близкото фото да им направят няколко бройки.

# 581
  • Мнения: 21 299
Снимката е хубава иначе,а да знаете тишърти откъде могат да се закупят или пак би следвало да се използва някое фото-студио за целта ?  newsm78

# 582
  • София
  • Мнения: 3 581
Ние като дърпаме сериала от нета плащаме ли? Същото е - в България няма пари за права Mr. Green

# 583
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Да , ама не е баш същото , ние не печелим от това , а те си правят безплатна реклама на стоките с лицата на актьорите без да са си платили за това. В Асеновград имаше няколко месеца на билборд реклама на фризьорски салон с лицето на Нина , при това известна в цялата страна верига , интересно ми е в цяла България ли са им били такива рекламите или смятат , че ние в дълбоката провинция не знаем коя е Нина  Laughing.

# 584
  • Мнения: 2 905
Естествено, че е възмутително.. За да използват тези снимки би трябвало да си платят права за ползване, не да ги купят от магазина и да си лепнат лого отгоре. Освен това никъде не е писало, че е от Дневниците, просто са ги ползвали като лица. Аз 2 пъти в София се натъквам на реклами на чалготеки, едната беше с Нина, втората беше с Пол и Тейлър Кини. А някъде мернах снимка и на билборд с Нина. Представям си лицето и като се види на такава реклама, ако си дойде  Joy

2 промо снимки за сезона с Кандис, бях се отчаяла вече, че ще има с другите актьори..



Общи условия

Активация на акаунт