да го питам ли

  • 15 169
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
На 39 си, не се хващай като удавник за сламка, за поредния  Grinning Аз не бих му поискала обяснение, нормално е да се почувстваш излъгана. Най малкото, което е можел да направи за теб е поне да ти изпрати смс, че е възпрепятстван, ако няма дупце да ти го каже на глас. Дори при поредно предложение, за среща бих отказала  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 252
Аз не бих питала... Ако е необходимо - ще каже, но ще му подскажа , че е проявил несериозност.
Пък нека ТОЙ да се чуди защо?

# 17
  • София
  • Мнения: 291
Нито ще го питам, нито ще му вярвам повече.

# 18
  • Канада
  • Мнения: 264
Ако един мъж не те е потърсил, при условие, че е казал, че ще го направи, значи не е искал.Точка.
Не го интересуваш достатъчно.

Фактът, че дори не си е направил труда да се извини, е показателен.

# 19
  • Мнения: 75
забравих, че съм в подфорум сем. отношения, ама .... като няма извънсемейни така е
аз съм омъжена, той- не
всичко е ясно между нас , освен кога
та ако го питам може да покажа че не съм загубила интерес и оценявам, че не се е раззвънил по друго неуговорено време?? ъъъ
наистина е за друг подфорум,май Embarassed
благодаря за отгорите, особено за последния Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 7 991
Не бих питала, постъпката е достатъчно ясна. Ако има извинение, сам ще го каже, когато се обади следващия път.

# 21
  • Канада
  • Мнения: 264
 Laughing
Това беше добро уточнение Simple Smile.
И все, все пак.....

# 22
  • Мнения: 228
Аз не бих питала... Ако е необходимо - ще каже, но ще му подскажа , че е проявил несериозност.
Пък нека ТОЙ да се чуди защо?
подкрепям - също ще намеря начин да му кажа, че самото обаждане не е толкова фатално (след като отскоро витае нещото), но след като е ангажирал твоето време по някаква причина редно е да отмени ангажимента с обаждане. да не би ти да си разбрала погрешно неговото "ще ти звънна", понякога това се казва ей така "да не те обидя", а пък ти се сещай, че изобщо не искам да те чувам? чела си сигурно онези писания "како казват мъжете и какво означава то реално".

# 23
  • Мнения: 293
Не бих питала.

# 24
  • Мнения: X
Честно казано, мисля, че действително, ако е точен, сам ще ти даде обяснение. Ако се наложи ти да го питаш...няма смисъл да се занимаваш с него. Последният път когато попаднах в подобна ситуация аз наистина исках да разбера какво става и го попитах... Всичко завърши с това, че последните ми думи към "мъжа" бяха твърде нецензурни, за да мога да ги споделя тук.
След това се случи така, че научих разни неща за него, които още повече затвърдиха мнението ми, че не съм сбъркала да му тегля майната.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
та ако го питам може да покажа че не съм загубила интерес и оценявам, че не се е раззвънил по друго неуговорено време?? ъъъ
Ще покажеш, че си поредната отчаяна от скучния си семеен живот жена, която няма никакъв друг извън него. И защо? Толкова ли пък до него опря, да го чакаш половин час с телефон в ръка...
Аз не бих повдигала въпроса. Ако иска да установи контакт, да намери дискретен начин.

# 26
  • Мнения: 472
Аз не бих . Ако някой иска да се обади ще намери начин да го направи. Ако не е искал ще те излъже.

# 27
  • Мнения: 2 457
Не, не бих  го попитала. Съветвам и ти да не го правиш. Peace

# 28
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Не,не бох питала,нито бих показала по какъвто и да е начин ,че съм засегната от постъпката му

# 29
  • Мнения: 4 841
Ако един мъж не те е потърсил, при условие, че е казал, че ще го направи, значи не е искал.Точка.
Не го интересуваш достатъчно.

Фактът, че дори не си е направил труда да се извини, е показателен.



Ще покажеш, че си поредната отчаяна от скучния си семеен живот жена, която няма никакъв друг извън него. И защо? Толкова ли пък до него опря, да го чакаш половин час с телефон в ръка...
Аз не бих повдигала въпроса. Ако иска да установи контакт, да намери дискретен начин.

 bowuu Абсолютно точно! Всяка последваща стъпка от твоя страна ще си е живо унижение. Дали си струва да си го причиняваш?

Общи условия

Активация на акаунт