Пълна промяна, а за вас?

  • 2 819
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Коса си имам, зъби също!Не ща силикон и липосукции.

Искам само онзи фитнес инструктор за 1 година да се занимава с мен - да отслабна и да се стегна. Hug

Прическа,грим и дрешки.

Искам някой да ми обясни как да се гримирам сама, а не само да ме направят веднъж  Peace

# 16
  • Мнения: 1 999
За мен личен фитнес инструктор, по-скоро за удоволствие отколкото по необходимост. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 290
Искам ново тяло- само мускулчета и сексапил Mr. Green
Пиерсинг на пъпа Grinning
Един татус над дупето Thinking
Циците по-стегнати и вдигнати Whistling
По-секси дрехи Twisted Evil
Тоя нос също може да се намали малко,че ми се вижда широк Thinking
Може и едни мигли,нова прическа и грим като за завършек Flutter
И най-важното- Вал Килмър Mr. Green

# 18
  • Мнения: 247
Мечтая за гърди, то бива нямане , ама чак пък толкова  Sad  Нещо обаче не си падам по пластичната хирургия. Ще ми се природата да беше по-благосклонна, но не  и не - какво да се прави! Иначе другото ми е ОК - 173 см, 53 кг и не искам друго лице освен това, което си имам. Иначе не бих отказала трайно обезкосмяване и избелване на зъбите Grinning

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Искам добър фитнес инструктор, фризьор и козметик. Без хирурзи.

# 20
  • Мнения: 310
А да!
И аз искам фитнес инструктор! Grinning

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Искам добър фитнес инструктор, фризьор и козметик. Без хирурзи.
Няма да откажа.  Mr. Green
Доволна съм от това, което ми е дадено. Искало ми се е да съм мъ-ъ-ъничко по-висока и да имам повечко коса. Но това е било в пристъп на наглост.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 46 518
Избелване на зъбите  Mr. Green
Осмукване на 30 кила сланини  Sick
Друго не им ща  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 5 299
Само фитнес инструкторът им искам. За дълго.
Аз май само това искам, не че не се изкушавам да стана ОЩЕ по-красива, но като ги гледам на какви мъки се подлагат ooooh! Не благодаря - и така съм си добре(макар и малко позакръглена) Липосукция пък не искам изобщо, защото е много коварна процедура. Да не говорим за последствията, какви могат да бъдат Sick Представям си човек минал през всичките тези процедури - как би изглеждал на 60-70 год Sick

Ама вие може да си помечтаете Heart Eyes Grinning

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Бих си направила липосукция тук-там. Бих си оформила устните с перманентен грим. Бих си сгъстила и удължила косата. Бих си избелила зъбите. Всичко друго си харесвам.
А предаването гледам с голям интерес. Радвам се и когато гледа любимия за да види какво нещо може да направи и малко грим и подходящо облекло, да не ми мрънка после че се "клепя" и "контя" по два часа преди да тръгнем на гости.

# 25
  • Мнения: 433
Аз бих си поизправила и поизбелила леко зъбите. Едно сгъстяване на косата също няма да ми се отрази никак зле. За изсмукване на тлъстините от корема се замислям  newsm78. От друго като че ли на този етап нямам нужда.

# 26
  • Мнения: 1 022
Кога го дават това предаване? Аз бих се подложила на фотоепилация и заличаване на стрии, ама положението с моите стрии е трагично и едва ли ще могат да направят нещо по въпроса. Сига ми и фотоепилацията. Естествено прическата си е задължителна. Секси, а дори и не секси, а класически дрешки, които винаги са на мода, няма да откажа. Падам си по класическото сако и панталон, но от както съм мама не съм се обличала толкова официално.

# 27
  • Мнения: 1 999
Кога го дават това предаване?
Знам със сигурност, че го дават събота в 11.00 и 16.00 часа...

# 28
  • Sf
  • Мнения: 808
Мдааа, затрогващи истории са. Гледала съм само едно предаване и тези хора просто подариха нов живот на една жена.
А аз бих си поръчала една повсеместна липосукция на бедра, корем и корекция на гърди, а и една лазерна корекция на късогледството ми Simple Smile И фитнееес, мдаааа...
Някой трябва да ми създаде навици за спорт Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 022
Мерси Дженифър Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт