Уитни Хюстън издъхна на 48

  • 28 723
  • 277
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
Славата не прощава на никой.

Славата - да. Доказателства - хиляди. Наркотиците обаче - не.

# 61
  • софия
  • Мнения: 25 478
Кажа ли името й първото нещо, за което се сещам (отделно от другите супер известни песни)


Прекрасна! Блестяща! Толкова красива и талантлива!
 Flowers Rose Flowers Rose RIP

# 62
  • Мнения: 6
Стига с тези наркотици. Хем не знаете, хем постоянно повтаряте наркотици, та наркотици... Не е умряла от наркотици. Нещо друго ще да е...
Цитат
Полицията не е открила наркотици в стаята на Уитни Хюстън
12 февруари 2012 | 12:39 | Агенция "Фокус"
Начало / Северна Америка
Лос Анжелис. В стаята в хотел „Бевърли Хилтър”, в която бе открита мъртва Уитни Хюстън, не са открити наркотици или забранени субстанции. Но при огледа полицията е открила медикаменти, издадени с рецепта, съобщи електронното издание ТМЗ. Следи от употреба на алкохол не са открити.
Полицията не допуска до стаята роднините и близките на певицата.

# 63
  • Мнения: 1 788
Дори и да се знае каква е причината за смъртта й, това не променя факта, че е починала.
Омръзнало ми е да чета, слушам разни "мистерии" покрай смъртта на известни личности.
Тя беше прекрасна и неповторима! Такъв самороден талант не е често срещано явление.
Жалко за нея. Имаше още много, много какво да покаже на света.
Да почива в мир!

# 64
  • Мнения: 107
Трябва да я помним с гласа й..., всичко друго е минало!!!  Sad

# 65
  • Мнения: 814
Много жалко! Cry  Flowers Rose Flowers Rose

# 66
  • Мнения: 1 216
Много мъчно ми стана, една от любимите ми певици, чиито песни са докоснали сърцето ми по неповторим начин. Много я харесвах и като жена. Толкова е тъжно всичко. Всички знаеха за проблемите и, за несполучливия и брак с Боби Браун. Сега си мисля дали е била щастлива...

Почивай в мир, Уитни! Ти беше и оставаш най-ярка звезда завинаги!

# 67
  • Мнения: 293
Много тъжно ...
Нека душата и почива в мир  Flowers Rose

# 68
  • София
  • Мнения: 4 256
Уитни през годините
Мир на праха й ! Угасна още една голяма звезда! Cry
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 69
  • София
  • Мнения: 2 079
Гледам снимки на Уитни и мозъкът ми отказва да повярва.
Тя е една от онези изпълнители, които са оставили следа в живота ми.
Гледала съм "Бодигард" много пъти,
плакала съм на I Will Always Love You ...
Велика певица, велик глас .....
Не може да я няма ...
Прекрасна е!
Тя е там във вечността.
Много, много голяма загуба, чак е нереално, нека почива в мир!   Flowers Rose Flowers Rose
Толкова е тъжно ....... smile3518

# 70
  • София
  • Мнения: 2 079
      Поп иконата Уитни Хюстън беше намерена мъртва в хотелската си стая в Бевърли хилс часове преди най-голямото музикално събитие на годината в САЩ - церемонията по връчването на наградите "Грами".
      Според полицията нейни служители са били извикани в "Бевърли Хилтън" в 15:20 местно време и тялото e било открито в стая на четвъртия етаж. Парамедиците и охраната на хотела са опитали да върнат певицата към живота, но безуспешно. Смъртта й е обявена 35 минути по-късно (23.55 по Гринуич на 11 февруари). Причините се разследват, но няма видими следи за престъпление.
     "Тя беше разпозната от нейни приятели и семейството й, което беше с нея в хотела, а роднините й вече са уведомени", съобщи лейтенант Марк Роузен пред журналистите.
      Не се знае какво е правила тя в хотела, но е известно, че тя е щяла да пее на парти в събота вечерта местно време, предшестващо церемонията по връчване на наградите Грами. На него Уитни Хюстън е била поканена от продуцента Клайв Дейвис, който преди години я откри за музикалната сцена.
      Хюстън е смятана за една от иконите на поп музиката, но и пример за личен упадък след десетилетия на наркозависимост, нещастен брак и домашно насилие.
      От цял свят започнаха да пристигат съболезнования за певицата, изпълнила някои от най-големите хитове на своето поколение и запомнена най-вече с хита си I Will Always Love You към филма "Бодигард".
     В социалната мрежа Twitter Марая Кери сподели, че е шокирана от смъртта на приятелката си, несравнимата Уитни, предаде БТА.
     Лейди Гага призна, че когато е композирала "Born This Way", си е представяла, че ще я пее Уитни, защото тя самата не била уверена, че е толкова голяма звезда колкото колежката й, спечелила си прозвището "Гласът".
     Чака Кан призна, че е без думи. Дженифър Лопес заяви, че светът е загубил един от най-великите си гласове, а Кристина Агилера нарече Хюстън легенда.
     Тенисистката Серена Уилямс сподели, че Хюстън я е вдъхновявала за много победи на корта.
     Кръстницата на Хюстън - Арета Франклин още не може да повярва на новината и допълва, че в мислите си е с Киси (Боби Кристина - дъщерята на певицата от брака й с Боби Браун). Шон Диди Комбс и Джъстин Бийбър заявиха, че са потресени от новината.
      Компанията "Сони", която това лято ще пусне последния филм с участието на Уитни Хюстън, наречен "Sparkle", подчерта, че светът е загубил несравним талант. Почти същите думи използва и Куинси Джоунс.
     Заснемането на последния филм на Хюстън е приключило наскоро и по зла ирония на съдбата в него се разказва за талантливи млади музиканти, които разбиват живота си заради пристрастеност към дрогата. Филмът е римейк на едноименната лента на Айрин Кара от 1976 г. Правата върху римейка Уитни Хюстън закупила още преди 10 години и сега е била изпълнителен продуцент на филма.
     Потресени фенове на певицата се събраха със свещи пред хотел "Бевърли Хилтън" в Бевърли хилс, където Хюстън беше намерена мъртва.
     Медиите сравняват живота и кончината на певицата с тези на Джуди Гарланд и на Ейми Уайнхаус. В тази връзка Лайнъл Ричи прикани хората да си спомнят не за бурния живот на певицата, а за невероятния й глас, който е бил дар от бога.
     Бившият съпруг на Хюстън Боби Баун също е потресен от новината. Той все пак участвал в предвидения на групата си "Ню Едишън" концерт в Мемфис, но се разплакал на сцената и казал: "Обичам те, Уитни".

Цялата статия е тук.

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 13:52 от Инка62

# 71
# 72
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Красива жена
с красив глас.

# 73
  • Мнения: 5 710
Накротици не са открити, но са открити бая лекарства и рецепти.
С някои комбинации нямаш нужда от наркотици, а в тези среди лекарите дават с тонове рецепти. Имат си специални лекари само за това - да им изписват лекарства

Бог да я прости Уитни Хюстън, преди да пропадне ми беше любима. После ме беше яд на нея.

И съм сигурна, че тези, които сега я жалят като най-велика сред великите не са направили нищо, за да я спасят от драмите й, или да й подадат ръка ( както и на М.Джексън, или на оная клета душа Ейми У) Лицемери.

# 74
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много жалко, обичам изпълненията и и се лишихме от възможността да чуем още нейни нови хубави песни. Да почива в мир. И стига с тези наркотици,всеки пост това се повтаря. Може и така да е, но не е официално потвърдено- вие там ли бяхте, видяхте ли?  На нейната възраст има много причини човек да почине.
Наркотици, лекарства, каквото и да е- тя си го е избрала сама. И кой може да я съди? само можем да съжаляваме,че я изгубихме като изпълнител.

Общи условия

Активация на акаунт