Давидков или Александров от АГ

  • 1 751
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,
имам питане относно това коя клиника да избера за прегледи и диагностика и евентуална помощ заради трудно забременяване.Четох по форумите и за Давидков и за Александров .И двамата изглежда са капацитети  в областта но все пак личните наблюдения и най-вече успешни бременности говорят повече.Ако някой е ходил или по хубавото е усляла да забременее с помоща на някой от тях ще съм благодарна да сподели впечатленията си .

# 1
  • Варна
  • Мнения: 686
И при двамата съм била. Разликата между тях е от небето до земята. Аз забременях при д-р Александров.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 730
И при двамата съм била. Разликата между тях е от небето до земята. Аз забременях при д-р Александров.
   202uu
С две ръце д-р Александров - за Варна това е специалистът по стерилитет. Аз също забременях и родих при него.
Да ме извинява д-р Давидков, не съм ходила при него, но не съм и чела кой знае колко хубави неща.

# 3
  • Мнения: 53

С две ръце д-р Александров - за Варна това е специалистът по стерилитет. Аз също забременях и родих при него.
Да ме извинява д-р Давидков, не съм ходила при него, но не съм и чела кой знае колко хубави неща.

newsm10

# 4
  • Варна
  • Мнения: 210
Аз също съм за Александров. За мен той е добър доктор,а Давидков- добър търговец.

# 5
  • Мнения: 13
Имам един опит в АГ-варна. Не бих повторила. Препоръчвам да придобият лични впечатления преди да се вземе решение.

# 6
  • Мнения: 6 624
Аз също имам опит в АГ Варна и не бих повторила Peace За Давидков нямам мнение - не ми е бил лекуващ лекар.

# 7
  • Мнения: 822
Аз също имам опит в АГ варна при д-р Александров и той беше единствения дето успя да ни СПАСИ след 2 неуспешни опита в София, като ни бяха почти отписали, бях на 38 год. и не бях забременявала преди това. Тази пролет, след като се разтопят ледниците и дано да е здарве отнове сме се разбрали с Александров да ПОВТОРИМ, въпреки, че съм вече на 42 год.

# 8
  • Мнения: 258
Аз съм от Варна, но живея в София.Момиче Давидков бях малка и не разбирах нищо когато жените ревяха от него.За д-р Александров знам, че която не е отишла при него само тя не е хванала:)Да е жив и здрав и да прави варненски бебета!Успех и не се колебай!

# 9
  • Мнения: 822
Аз съм от Варна, но живея в София.Момиче Давидков бях малка и не разбирах нищо когато жените ревяха от него.За д-р Александров знам, че която не е отишла при него само тя не е хванала:)Да е жив и здрав и да прави варненски бебета!Успех и не се колебай!
Не само Варненски, аз съм от Перник........

# 10
  • Мнения: 30
На 03.04.2011г се роди втората ни дъщеря - Ема.
С първата бременност преживях най-големия кошмар на всяка майка - заради отлепена плацента в 8-я месец, се наложи спешно секцио, бебето беше 10 дни  в кувьоз, докторите казаха, че не е ясен изхода - може да не вижда, може да има забавено развитие, до 3-я ден не се знаеше дали ще оцелее… слава богу всичко това се оказа просто един кошмар. Имаме прекрасна 12 годишна девойка - отличничка и спортистка.
Но … още като видяхме 2-те чертички на втората бременност, всичко преживяно тогава, всички страхове и тревоги, бяха вече нашата реалност.

Почетохме доста по форумите, разпитвахме познати и приятели, мислихме и избрахме да се срещнем с д-р Давидков. Още от първата среща той спечели доверието ни с професионализма си, явното лично отношение. Да, директен е говори направо не подбира думите, не спестява информация - но точно това ни беше нужно. Ние знаехме за най-лошото и бяхме благодарни, че можем да говорим с човек очевидно с много опит и с още по-лошо. Той знаеше какво да правим и какво не, какви лекарства да приемам и какви не, какво ще стане ако …

От 5г.с. до 37г.с. редовно ходехме на преглед. Не е вярно, че вика често заради таксата за преглед. Внимателно и съвсем точно проследява бременността и следи за всичко, ама абсолютно всичко. Видя проблем с отделителната система на детето в 33 г.с., на който обърнахме специално внимание след раждането.
Предвиди  раждане между 2-5 април. На трети бебка тръгна като, че ли беше чула. Имахме планирано секцио за четвърти, но се наложи да избързаме с това. Бебе Ема се роди 3230гр. (предвиждани според д-р Давидков 3300 гр.).

Няма да крия - посетихме и други доктори по време на бременността. Или прекалено вежливи и внимателни, за да ми кажат направо какви са рисковете, или с прекалено слаба апаратура.
Не съм срещнала никъде по-модерна техника (пола видя в 14 г.с.), по-внимателен екип, по-загрижени и мили хора, по-професионално отношение, по-точни прогнози.

Благодаря ви много!!!!
Наистина много!!!

Препоръчвам на всички бъдещи майки, да се доверят на екипа на д-р Давидков. Ще виждате всеки етап от развитието на бебка, невероятен снимков материал на диск и видео … и най-важното ще знаете какво точно се случва с бебка всяка една секунда. Ще се чувствате обгрижени и защитени.
Съжалявам само, че ми отне година да напиша това писмо… С малкия човек вкъщи времето минава така бързо…..


С благодарност и признание:

Общи условия

Активация на акаунт