Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 30

  • 59 698
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Правят ли почивки между сезоните ?

# 16
  • Мнения: 19
В новия епизод, когато Махидевран избираше гюзде за сина си ми направи впечатление, че избираше най-грозните жени. И от всички тях избра най-големия Кон.  Close
Да, подмина някои доста по-хубавички. Тази дето припадна също е сладурана.

# 17
  • Мнения: 9 740
АНИ smile3525 благодаря за новата тема,за всички новини,снимки ,интервюта Peace

Благодаря  smile3525 на великолепният екип за поредната серия с превод Peace


И на мен ми дойде в повече бунта на наложниците, но след като видях фрагмана за следващия епизод, разбрах замисъла на сценаристите Mr. Green
Бали бейби / soya-fen  Peace /и Айбиге  са много сладка двойка- дано остареят заедно Heart Eyes Embarassed
Махидевран остаря ,но не помъдря- все по - големи глупости върши #Crazy

На мен не ми пречи възрастта на Мехмет- важното е да е убедителен като Мустафа- а той се вписа с чудесна игра Peace мисля ,че ще направи запомняща се роля...

# 18
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Правят ли почивки между сезоните ?
правят лятото. Мисля че първия сезон свърши май или юни. Ако съм в грешка да ме поправят. така че се надявам до края на сезона има време още.
клипче направено от руски фенове

# 19
  • Мнения: 0
Правят ли почивки между сезоните ?
правят лятото. Мисля че първия сезон свърши май или юни. Ако съм в грешка да ме поправят. така че се надявам до края на сезона има време още.
клипче направено от руски фенове

">#![/video]

Благодария много за информацията  Hug
А по колко серии е един сезон ?

# 20
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Дано си права. Не ми се иска да свършва и пак да чакаме толкова. Пък и както обичат да оставят отворен края, чакането ще ни се стори още по-дълго.

# 21
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Правят ли почивки между сезоните ?
правят лятото. Мисля че първия сезон свърши май или юни. Ако съм в грешка да ме поправят. така че се надявам до края на сезона има време още.
клипче направено от руски фенове



Благодария много за информацията  Hug
А по колко серии е един сезон ?
ще видим.

# 22
  • Мнения: 897
В новия епизод, когато Махидевран избираше гюзде за сина си ми направи впечатление, че избираше най-грозните жени. И от всички тях избра най-големия Кон.  Close
Да, подмина някои доста по-хубавички. Тази дето припадна също е сладурана.
Точно тогава се замислих дали това "избиране" не е основата на любовта на Хюррем и Сюлейман. Просто той сам си я избра. От там на сетне, освен Виктория в стаята му влизаха подаръци от майка му.

# 23
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
В новия епизод, когато Махидевран избираше гюзде за сина си ми направи впечатление, че избираше най-грозните жени. И от всички тях избра най-големия Кон.  Close
Да, подмина някои доста по-хубавички. Тази дето припадна също е сладурана.
Точно тогава се замислих дали това "избиране" не е основата на любовта на Хюррем и Сюлейман. Просто той сам си я избра. От там на сетне, освен Виктория в стаята му влизаха подаръци от майка му.
че тя и Виктория беше от подаръци.. Просто не влезе когато майка му я нахендри, а по късно.
иначе за избора на Махидевран "парен каша духа"  Mr. Green страх я от нова Хюрем дето на нея на "Валиде"ще и се мотае в краката.

# 24
  • Мнения: 136
Момичета, а защо така претупаха раждането на поредния син на султана? Джихангир май беше. Нямаше шербети, локуми и т.н. Освен това, някъде прочетох, че въпросният Джихангир е бил с физически увреждания, но нямаше и бегъл намек за това. А трябва да има и още един син, нали - Абдулаким, който ще умре след раждането? (пак от уикипедия)

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте на всички,
аз съм също от хората,които са чели "Росколана",е малко време мина,но съм я чела..
От доста време,може би от началото на сериала и първите коментари по него,се питам:
защо се следи за идентични исторически факти,при условие,че това не е исторически сериал.
Това е ХУДОЖЕСТВЕНА ФИКЦИЯ..Разбира се,основана на исторически събития,но не са предадени едно-към едно.И въпросите не стихнаха..
Защо това е направено така,а онова иначе..
Наслаждавйте се на красотата на сюжета,декора,дрехите,цветовете..
Чак пък такива анализи,под лупа..
Недейте..
Всеки има предпочитания,разбира се..
Не се обременявайте с излишни отрицателни емоции..
Не си струва,
има си хора,които работят,за да ни забавляват..
Забавлявайте се и вие..

Обичайте живота,наслаждавайте му се..

Поздрави.. Peace

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 23:22 от Н.И.

# 26
  • Мнения: 3
Права си, Невин!
Аз също се улавям, че почвам да дробя нещата - кой, кога как, според историческите източници.
Наистина трябва да се наслаждаваме на филма!                         

# 27
  • ИЛИНДЕН
  • Мнения: 94
Някой знае ли защо смениха актьора, който играеше Грити ?

# 28
  • Мнения: 3
Здравейте на всички ВЕЛИКОЛЕПНИ маниаци wavey wavey

Благодаря за темичката Hug

И за пореден път изказвам благодарности за превода newsm51

Момичета страхотни сте наистина.Една спонтанна и щастлива усмивка изниква на лицето ми,когато качите поредната серия или снимка или интервю.Този труд,който полагате заради всички нас ......нямам думи newsm51 newsm51

Сега отивам да си изгледам поредната серия,а на спящите smile3534 smile3534 smile3534

# 29
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Някой знае ли защо смениха актьора, който играеше Грити ?

Актьорът е ангажиран в театрална постановка извън Истанбул ,беше споменато в предните теми

Общи условия

Активация на акаунт