Спамо-чат (13-19.02) - Виното влиза, думите излизат...

  • 7 573
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 661
Ееееее  Crossing Arms не приемайте песента "Върви си" толкова буквално, но пък мацката има страшни крака и очи  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 081
Страхотна е, да  Crazy

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ako някой нещо празнува - да му е честито!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добро утро Crazy

Изгълтвам кафето и отивам на зъболекар аз /романтика ви казвам Mr. Green Whistling/.



Ако отказвах сексааааа ........  Joy  Wink
По 5 пъти на ден викаш Mr. Green Ми няма лошо, к'во Whistling  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 081
Аморе  Heart Eyes

Ako някой нещо празнува - да му е честито!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добро утро Crazy

Изгълтвам кафето и отивам на зъболекар аз /романтика ви казвам Mr. Green Whistling/.


 ooooh! ...  Naughty  Mr. Green

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Е Трифон Зарезан поне няма ли да уважиш Mr. Green И без друго е по-готиният празник Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 081
Него ще го уважа, да  Mr. Green

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И правилно  Mr. Green

Лек ден ви желая и изчезвам  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 081
Лек и на теб  Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 3 249
Брутру ви!

Много ми се спи.  smile3507  И много работа имам...

На когото каквото празнува - да му е честито. Аз мисля да взема една бутилка за вечеря, да й вържа една панделка и с това да приключа въпроса. Е, може и да си самоподаря някое елегантно вадещо-очите-розово-лакче+червило  4470 

 Joy

# 70
  • Мнения: 36 180
с този виц ви поздравявам за празника:

Магазин за подаръци.
- Бихте ли ми дали оня големия червен гъз?
 - Господине, това не е гъз, а сърце за св.Валентин.
- Госпожице, аз работя кардиохирург от 30 години, и, повярвайте ми - виждал съм сърца, така че, моля Ви, дайте ми червения гъз и да си ходя.

# 71
  • Мнения: 1 081
Бубс  Heart Eyes

 Joy Joy Joy вица кърти  Mr. Green

Ним,   Heart Eyes
самоподари си бре, кво ти пречи.. да не би да не си го заслужила, мм??  Whistling

# 72
# 73
  • Мнения: 1 081
Това писмено детско съчинение се съхранява като един от най- популярните експонати в Педагогическия музей в Париж. Темата му е да се опише птица или бозайник:

" Птицата, за която ще пиша, е бухълът. Бухълът не се вижда денем, а нощем е по-сляп и от къртица. Не знам нищо особено за бухъла, затова ще продължа с друго животно, което си избирам - кравата.
Кравата е бозайник. Има шест страни: лява, дясна, горна и долна. В задната страна има опашка, от която виси четка. С тази четка се гонят мухите, за да не падат в млякото. Главата служи да излизат рога от нея и, освен това, защото устата трябва да стои някъде. Рогата са за да се бие с тях. От долната страна е млякото. Оборудвана е така, че да може да се дои. Когато я доят, идва млякото и вече не спира. Как го прави това? Никога не съм го разбирал, но то тече с още по-голямо изобилие.
Мъжът на кравата е бикът. Бикът не е бозайник. Кравата не яде много, но онова, което изяжда, го яде на два пъти и така има достатъчно. Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева. Краката й стигат до земята. Кравите имат много развито обоняние, поради което можеш да ги подушиш от много далече. И заради това въздухът в полето е толкова чист. "

 hahaha hahaha hahaha

# 74
  • София
  • Мнения: 3 249
 smile3556

 smile3544

Общи условия

Активация на акаунт