Малък Сечко вън вилнее, ЮЛСКА мама за ритничета копнее (9 тема)

  • 29 335
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами. Отдавна ви чета и се наканих да се включа и аз. Но все сме с проблеми от началото, та не смеех и да се похваля. Но сега вече съм добре - и аз и бебо  Simple Smile.
На 25 години от Пловдив с термин 22.07.2012г.

За цвета на гащите още не знаем. Два пъти се пробваме да видим и все се крие малката маймунка. Пък аз викам на доктора: Щом нищо не се вижда, може и девойка да е  Praynig . Но незнам защо от първия ден съм не 100, а 1000 % убедена че ще е момче. Много силно чувство имам. И ми е любопитно просто дали съм права  Laughing иначе каквото и да е ще е най-обичаното бебе  Heart Eyes. Интересно ми е вие имали ли сте такова чувство, и дали се указа правилно. Даже на моменти се хващам че като говоря за бебето, направо за момченце говоря. И синички неща гледам. Все едно 5 пъти са ми потвърдили.

Целувки на всички мами и коремчета. Вече ще се включвам редовно и аз, защото досега само изчитах всичко.

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, запис и от мен  в новата темичка   bouquet
Дано да я напълним само с хубави емоции!  Hug

Nelinabg  Честити   stork-boy stork-boy
Добре дошли на новите  мами!
И мен  напоследък от  2 -3 месеца страшен  мързел  ме е налегнал   Blush  Laughing   Аз  съм по цял ден  в нас и   работя от  вкъщи, като има работа.
И  на мен  ми предстои местене и ми е  много  гадно,че с тези контракции не  мога да помагам много на  моя мъж  Sad

Ema И аз имамх 2 такива червени  точки  на корема, но почти  ми се махнаха.
tsveke beke  И  аз  съм  така  с  епилатора и кола маската. Много   е гадно! А вчера  като си бръснах краката  и ми стана много странно, че имам косми само отпред!  Отзад ги  няма  Shocked newsm78
Hope♥ Честито  момченце  Simple Smile  stork-boy

Хубава и успешна седмица на всички!  Hug

# 17
  • В. Търново
  • Мнения: 1
Записвам се и аз...
За св. Валентин нищо, но следващата седмица отлитаме за 3 дена само двамата в планината, (е, тримата, ама той 3-ят е скрит и не пречи  hahaha). Да си припомним що сняг беше преди 3 години  когато се женихме...лелее, как лети това време  Rolling Eyes Малката при баба си...нямам търпение - малко разнообразие и да живнем   smile3514

# 18
  • Мнения: 0
Добре дошла на tany4ka_gk и леко бременеене.
Норе представям си щастието да видиш бебока си отново  Hug
Диденце ти явно нямаш проблем с готвенето на пилешко месо, ела ме виж мен, с маска и по надалеч, а аспиратора включен на макс, става ми много гадно от миризмата му и си спомням че и с първата бременност не можах да помириша, пък камо ли да хапна пилешко месо  Sick Твоята бебка иначе явно ще е много пъргава и бойна мацка  Hug Heart Eyes
_Nevi_, Ема сигурна съм че мъжете ви ви разбират и влизат в положението ви относно преместването. Вие се пазете и не вдигайте тежко  Naughty
А момичета мен стомах не ме е тормозил въобще, но почти не можах да мигна цяла вечер, щото с мъжо си казахме някоя друга приказка накриво и ми докривя още повече, и се въртях цяла вечер. И цялата работа защото аз искам дървена кошара, а той преносима и най-много ме хвана яд, че не се съобразява въобще с мен  #Cussing out. Че така, оплаках ви се  Laughing

# 19
  • Мнения: 79
Да ни е честита новата темичка!
Само хубави новини да се носят тука, а на всички бъдещи мамета много спокойни дни!
Отивам да ви чета в предишната!

# 20
  • Мнения: 1
tany4ka_gk-Добре дошла!  Hug
Пепинка,нямам никакви проблеми с миризмите,освен като накисна тавите и тиганите след готвене...тогава е кошмар,но винаги ми е било крайно неприятно  Laughing! Аз това казвам да се приготвиме за една голяма разбойничка  Laughing  Joy
Ние св.Валентин ще си го празнуваме в къщи,вечеря на свещи...музика...банално,но в това време никъде няма да ходиме!Другия месец ще се разходиме и ние по планините,резервирали сме хижа и с приятели и ще разпуснеме Simple Smile

# 21
  • В. Търново
  • Мнения: 1
Диденце ти явно нямаш проблем с готвенето на пилешко месо, ела ме виж мен, с маска и по надалеч, а аспиратора включен на макс, става ми много гадно от миризмата му и си спомням че и с първата бременност не можах да помириша, пък камо ли да хапна пилешко месо  Sick
Абсолютно същата бях и аз с дъщеря ми!!! Мислех си обаче, че само аз съм се смахнала тогава, явно има нещо! Пиле не бях близвала изобщо, след като едва не повърнах при опит за готвене на едно замразено и размразено в микровълновата  Shocked  Sick От тогава и на мен само при миризмата(без значение кой го е готвил) ми прилошаваше!

# 22
  • Мнения: 15 032
Пепи, накрая вземете и двете, за да сте доволни и двамата. И двете имат предимства и недостатъци, но в дървената можеш да събереш и дрешките на бебето, както и е по-стабилно за повиване. Ние може би ще вземем и двете, за да имаме, когато пътуваме.

# 23
  • В. Търново
  • Мнения: 1
Пепи, ти момченце или момиченце чакаше тоя път?  Wink Mr. Green  Забравила съм...Да не е запазена марка на някои моми да се бунтуват от коремите още на пилето?  hahaha  Party
Допълвам - видях, че тоя път е момченце , значи няма закон Wink

# 24
  • Мнения: 20
Здравейте,момичета Sunglasses Да ние е честита темата   bouquet
От днес съм в болнични  bowuu И се гледаме с моя малък мъж Wink
Пепи,благодаря за закуската, а на Ема за кафето Heart Eyes
Заради,пазя се и се надявам да ме подмине,въпреки,че тази сутрин мъжа ми нещо подсмърчаше-много вирусоносители си имам у дома Laughing
За мазилата- аз все още съм на Мустела.Към нова година ми беше свършила първата опаковка и се наканих да купя Мама Дона,но моят мъж ми подари цялата серия на Мустела-9 месеца и така докато имам съм с тях,но съм много доволна.  Heart Eyes
За бюста- огромен е и моя мъж е много доволен ,де,изтичат му очите, болят ме отвреме навреме,но не силно.Иначе и тях си ги мажа с Мустела.
Цвеке беке, и аз съм с епилатор,засега нямам проблем,но според мен е нормално  да те боли,просто сега ние е много чувствителна кожата.
За Св.Валентин - ще сме на домашно  Heart Eyes Вече съм подготвила изненада и меню за вечерта Sunglasses А аз точно преди 6 години на 14 февруари получих първия си пръстен от моя любим с предложение за брак и най-незабравимия ден на влюбените Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Така,че при нас празникът е двоен Flutter
Диденце.много мило ми стана от описанието на ритничетата Heart Eyes 
Pepi,Pavlina, и аз съм така с пилешкото,по принцип почти не мога да ям месо,но към пилешкото имам тотална непоносимост Sick

Хубав ден от мен   bouquet

# 25
  • Мнения: 25
Майчета много сте бързи, от старата тема прочетох едва 2 страници и вече има нова тема;)))))
Запис и от мен! newsm10

# 26
  • Мнения: 0
Пепи, ти момченце или момиченце чакаше тоя път?  Wink Mr. Green  Забравила съм...Да не е запазена марка на някои моми да се бунтуват от коремите още на пилето?  hahaha  Party
Допълвам - видях, че тоя път е момченце , значи няма закон Wink
Явно не е закон да ти кажа, защото и с момата така, и с младежа тъй, че да видим, накрая младежа да не излезе розов. И трябва да ти кажа че карам едни и същи бременности, с повръщане и гадене, разликата е само в часовете, първото беше сутрешно, сега беше нощно гадене, та така.
Съни то всичко идва от факта че много нямаме място, а и ремонта така го е предвидил нашето момче, че е оставил супер малко място за кошара, че оттам тръгнаха нещата  Laughing

# 27
  • Мнения: 24
Здравейте, момичета   bouquet
И честита ни нова тема  Hug Дано в нея има все по-слънчеви и топли емоции  Simple Smile
Добре дошла на tany4ka_gk и честити двойно сини гащи на Nelina.
tany4ka_gk, моето шесто чувство за пола ме излъга, макар и аз като теб да бях 1000% убедена  Wink
Благодаря и за редовната закуска на обичайните заподозрени  Heart Eyes
pepina_79 , и аз нещо хич не съм на ти с пилешкото - но това даже от преди бременността. Мисля, че е просто защото пилетата ги тъпчат с ужасно много боклуци и лекарства   Sick  От доста време ме отвращава месото и предпочитам свинско и телешко. Но не би отказала домашна пилешка супа от истинска свободна селска кокошка (пиле)  Heart Eyes
Ема, _Nevi_ , пазете се много с преместването - достатъчно силен е емоционалният стрес, изобщо не се товарете. Мъжете ви ще се оправят, вие имате друга роля в момента  Hug
За епилацията да кажа, че и на мен ми се засили чувствителността и е много неприятно, но се боря с епилатора все още (чудя се как ще се сгъвам скоро само  Confused). Струва ми се обаче, че и космите позабавиха растежа си и намаляха  Rolling Eyes Дано и така си останат, де  Wink
Иначе по отношение на мазането - аз си купих сега олио на Веледа - немско е, пише, че е органично (надявам се да е така  Simple Smile). Иначе бях на крем на Мама Дона на Чико. Да си призная обаче, аз сърбеж по кожата нямам, а засега не виждам поне по корема да има изгледи за стрии, макар че не е като да нямам корем (и плюс 6 кг  newsm78).
Ние за утре имаме много сериозни планове - надявам се най-големият подарък да дойде от лекарката - на фетална ехокардиография и морфология при доц. Томова сме  Simple Smile Моля се мъничкото сърчице на нашето бебче да е добре, а и всичко останало около него  Praynig Иначе после мъжът ми е на работа до 12 ч през нощта и няма да падне голямо празнуване. Предполагам, че ще си кажем Наздраве с по някоя глътка вино (аз си позволявам по 2-3 малки глътки буквално на около 10-ина дена  Blush - колкото за идеята).
Иначе вчера мъжът ми за първи път усети ритниците и аз направо щях да се разплача - с всеки изминал ден усещам как любовта ми към това същество расте ужасно много, направо притеснително много  Embarassed А с любовта и притесненията ми набъбват... Записах се най-сетне на женска консултация. Лекарката ми прегледа шийката и каза, че била "леко скъсена, но ще издържи бременността". Моята лекарка обаче нищо не е споменавал по въпроса (тя я мери с вагинален ехограф, тази от ЖК я прецени на ръка). Надявам се, че всичко е наред. За всеки случай ще се пазя още повече и специално ще питам за шийката на следващия преглед при моята докторка другата седмица  Rolling Eyes. А четох, че и на морфологията я мерят, та и там няма да пропусна...
Иначе да кажа за носа, че и моят е нон-стоп запушен леко, без да съм болна. Но знам, че е нормално, затова не се притеснявайте и вие  Hug

# 28
  • Мнения: 309
запис и от мен,да ни е честита новата темичка,само с хубави новини да се пълни  Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 15 032
Пепи, значи си пред свършен факт, така че не се ядосвай! Важното е ти и бебо да сте добре.

Общи условия

Активация на акаунт