Рицарки на Бялото кантарче - 144 / Be amazing!/

  • 32 504
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
 Mr. Green
ооо Боже, девойки хахах аз махам - майка ми слага.
То са лекарства, джапанки, чехли, дрехи, преси за коси, епилатори, кърпи - добре че се преборих да извадя олекотеното и чаршавите и второто яке  Mr. Green от котлончето, тенджерката чинята и бързовара, накрая оставих само бързоварчето - другото ще го купувам евентуално. Ако бях малко по-слаба щях да кажа, че куфара ми тежи почти колкото мен  Mr. Green ама не  Joy
И пмс яко ме тресе, ама много яко....

отделно освен куфара - чантата с лап топа, дамската чанта и чаната "ръчен" багаж т.е. - манджа и вода  Joy цял катун съм  Mr. Green
И те така! Айде вести от мен очаквайте най рано в петък или събота. Пристигам утре през нощта и почва бюрокрацията с общежитието и университета  Mr. Green

та те така - мерси за всички  Hug Бих казала "ще ми липсвате" ма няма да се отървете от мен пак ще съм тук  hahaha Joy

# 46
  • Мнения: 1 488
Ади Съни,

По вода да ти върви!
И багажа не мисли.
 Joy
Добро утро!
Данулина!Ами сега!В този случай ти трябва стимул.Режим който да позволява и нощни смени трудно се намира.Бих те призовала към моя,но ако искаш пробвай с плодовете.Там 3 кг до 5 да загубиш и после може ид а ги върнеш.Знам какво е да си нощна.Към 3-4 така озверявам от глад.И за да не ям обикновенно пушех и пиех кафета.Ама сега нали не пуша и не давам смени  Grinning ми е добре

# 47
  • Мнения: 9 990
Денят е прекрасен, нали?  Hug Hug

Санитке, лек път! Към списъка на Jizz бих добавила само лаптопа и едни ботуши  Laughing



а...ботуши...ми то аз съм се срастнала с тях, по подразбиране са...а детето сутринта ми разказва, ти, помниш ли, мамо, сандали имах едни...ходех боса...Ми не, казвам, губи ми се вече...какво беше това сандали?
Мойто ММ...нали е първенец, много пазарува хранителни добавки.Вчера носи някакви, срещу лошо храносмилане, т.е. да подпомага, защото сме на възраст, хохохо и не смиламе кюфтетата като 20-годишни.То хубаво...ама...режима ми бяга.Не мога да отпочна и това си е.Два дена съм на работа-ок, тук мога.Но в училище-не става.Мисля от другата седмица да опитам нещо.Плахи опити, ама не се заричам.Наслоила съм паласки, ама то и лютата зима ме провокира.
И после, лятоска...ще рИва.

# 48
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Санитката, лек път и ползотворен престой  Mr. Green
В общежитието, предполагам, ще има кухня, поне на специализациите, на които съм била, в съответните студентски общежития имаше кухни /съвсем прилични/ на всеки етаж. Дано и при теб е така, голямо улеснение е. Това ме подсеща, как според миризмата, се досещахме на кой етаж сме- "индийския", " китайския" и така нататък  Laughing Но е много забавно, такива интернационални хранения се заформяха, ехеееееееее  Heart Eyes
Наистина, мисля че да оставиш бързоварчето е добро решение, да си спретнеш чай/ кафе/ нещо друго набързо в стаята.
Още веднъж- лек път.  Hug

Боже, преди час, като оставях децата в градината, навън беше слънце и пролет, в момента е бяла пелена и нищо се не види  Shocked Мда, и на едната тераса има навалял пресен сняг... вече... за 10 минути някъде  ooooh!
Днес ми е ден за тунинг  Flutter
Лек ден, дами!

Джиз, и аз чакам затоплянето, за да спра да тъпча. От понеделник ще да е май при мен. Не мога просто, времето е виновно  Joy Joy Joy Пред минингит съм- главата все в хладилника.  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 488
Айй умчеее и ази искам  Flutter

# 50
  • Мнения: 493
Оф Щъки преди ми беше толкова лесно на плодове...ама не мога сега Embarassed...имам съмнения за  EFP ...дано греша. И то защо си мисля така...имам кисти на яйчниците и ми изписаха някакви хранителни добавки, пих ги няколко дни и нали съм си сериозна все ги забравях, и менструацията ми доиде на 18 ден.. И точно тогава стана гафа..с идеята че ми е дошло...после 5 дни леко ми кървя, но едва ли е било менструация. Ако не го смятам като такава то значи ми закъснява с 4 дни, а ако го смятам е рано да ми доиде...дано ме разбрахте Confused

# 51
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Айй умчеее и ази искам  Flutter

Индийско, китайско, сняг, или тунинг?  Laughing

# 52
  • Мнения: 1 488
Айй умчеее и ази искам  Flutter
Индийско, китайско, сняг, или тунинг?  Laughing
Ама тунинг много ясно  Laughing

# 53
  • Мнения: 1 280
Саниткина, лек път и много положителни емоции, и да не забравиш какво сме ти казали ! Ти си знаеш!  Wink Hug
Привет на отбора, покрай мен нищо ново ... Нещо ми е никакво едно, не знам точно защо. Хайде пак ще намина!  Hug

# 54
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ти си имаш бельо!  Laughing

Дандулинката, не си малка, опитна си, така да се каже, знаеш, че апетит при бременност не се появява в самото начало. Освен, ако не е на психическа основа, тип внушение.  Peace

Тук пак изгря слънце, от снеговалЪТ и помен няма.  Rolling Eyes


 

# 55
  • Мнения: 493
Umma...ами аз от опит го говоря за съжаление, след Даниела забременях ...искам да ти кажа, че за месец бях качила сигурно 5кила...ама къв чишит съм незнам...подувам се от самото начало...е пак казвам дано греша, защото само това ми трябва сега Confused....Нестига, че сама си гледам детето...все още ами и още едно...то в моя случай..оф направо се чудя къде ми е бил акъла..

# 56
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз визирах апетита...
Оставям ви вече!!!

# 57
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Айй умчеее и ази искам  Flutter

Индийско, китайско, сняг, или тунинг?  Laughing


И бира, чедо, и бира  Party

# 58
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
В този студ? Бира?
Греяна ракЪ, вино и коняк предлага заведението  Laughing

# 59
  • Мнения: 0
Умме, то и е мойто смърдливо общежитие в Пловдив имаше кухня, ама без посуда. Бе ще се оправя. Там пише, че във всички освен в едно има кухня, но не се знае в кое ще съм. Като отида в централния офис на общежитията ще ме разпределят. Много се надявам на едно баш на центъра почти в "рожна долина" там настаняват повечето еразмуси Simple Smile
Хмхм... предвкусвам приключения!
Хехехе ще ви държа подробно осведомени за ония "джиджибиджи" нещица Пинки Hug

Общи условия

Активация на акаунт