Отново за хлебопекарната - няколко въпроса

  • 8 105
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 498
сори, че се набутвам тук, ама и при мен нищо не се получаваше, ама нищичко. и питах в един форум - не го помня кой беше. дадоха ми тази рецепта:
350гр брашно
210 мл мляко + вода (смесено)/ може и 290мл, ако не се слага яйце (ама аз винаги съм слагала)
1 яйце + 1 сл захар - предварително поразбъркани
20 мл поразтопено кр. масло (50гр.)
20гр свежа мая или 4-4 гр суха
малко сол
+ сирене, кашкавал, орехи, белени семки, сусам - каквото искаш
пече се на програма за основн хляб


И аз правя тази рецепта-върха е .....винаги го правя с мляко...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 911
Искам да попитам за хляба от тези пекарнички - Вкусен ли е?
Моя мъж искал да опита такъв хляб за да ми купи пекарна. Така че плащам нанякоя от вас за да ми изпече един хляб  Laughing

Хляба наистина е много вкусен. Заслужава си парите и усилията.

Ако имате път към София, ще ви направя няколко различни хлебчета за радост на небцето.

# 17
  • Мнения: 3 089
мъжът ми много обича да прави пити - домашни, от тия дето се месят, блъскат в плота, втасват 1000 пъти, пак се месят и т.н. е, да ви кажа, няма по-вкусно нещо от неговите пити. хлебопекарната си я бива, ама аз предимно кексове правя в нея. това лято ще опитам да врътна сладко. а за козунаци - ми  не знам дали си струва машината - не съм правила, но не знам и дали ще правя - половинката и с това се справя прекрасно. много ми е скопосен, милият той Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 771
Искам да попитам за хляба от тези пекарнички - Вкусен ли е?
Моя мъж искал да опита такъв хляб за да ми купи пекарна. Така че плащам нанякоя от вас за да ми изпече един хляб  Laughing

то бих ти забъркала един хляб, но като гледам, че си от Варна хич не знам как ще стане  Confused newsm78

# 19
  • Мнения: 473
Моля ви кажете ми от къде да си купя пекарна - не намирам по магазините - или не търся качествено Rolling Eyes
Също и каква марка препоръчвате.
Благодаря ви

# 20
  • Мнения: 1 771
Моля ви кажете ми от къде да си купя пекарна - не намирам по магазините - или не търся качествено Rolling Eyes
Също и каква марка препоръчвате.
Благодаря ви

Моята е FIF на ТСМ. Има и маркови, зависи каква сума искаш да вложиш в уреда.

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
За родителите ми купих Клатроник от Билла, има 2 модела, ние взехме иноксовият, към 140 лв. струва!
Определено на ТСМ е най-евтин, и май най-хубав. Вече съжалявам, че не купихме FIF на ТСМ!

Общи условия

Активация на акаунт