Biotherm - цена на крем

  • 6 714
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 158
Ами почти във всички магазини Бюти Зоун и Дъглас има Биотерм. Сефора също.  yes

# 16
  • Мнения: 3 034
Благодаря, аз знам само един магазин в един мол, там ще отида.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4
Момичета и аз искам да си взема някакъв крем, който наистина видимо да изравнява тена и освежава и озарява лицето, но не знам какъв  Thinking

# 18
  • Мнения: 3 034
Е, точно този въпросният много го хвалят за изравняване на тен и изобщо "блесване" на кожата. Аз затова съм го заплюла него.  Simple Smile

# 19
  • Исландия
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета! Скин Виво Uniformity наистина има озаряващ ефект- пробвах на ръка и имаше видима разлика с останалата част. На мен много ми хареса, действа против петна и най-накрая Биотерм обърнаха внимание на SPF защитата. Преди това на мостра съм пробвала класическия Скин Виво, но ми се ронеше и малко недоверчиво подходих към новия. Навсякъде цената е сходна - 125 лв и наистина в комплект излиза на сметка.
Sasa много сериозно ме разходиха до митница, преди това до ТНТ за цесия, и както бяха  по-евтини продуктите им на сайта, докато си ги взема, доста се оскъпиха-  платих митническа декларация 15 лв, ДДС- още 20 лв, път, цял ден си загубих- и в крайна сметка сайтът ми излезе по-скъп, Ягодка поне възстановяваха ДДС.   Peace

# 20
  • Мнения: 3 034
Аз съм си взела две мостри, но още не съм стигнала до тях. Ще го пробвам да видим. 125 лева беше, да. Комплект нямаше (за магазин в мол говоря). Но за дневен крем не е зле цената, надявам се и резултата.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт