Какво би казало детето, което бяхте на човека, който сте днес?

  • 9 757
  • 138
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ай стига бе! Ква си голяма! Еха!

# 46
  • Мнения: 304
"Представях си те по-хубава."  Wink
или
"Стига бе, аз пък се надявах, че като пораснеш всичко става по-лесно."   Mr. Green
 

# 47
  • Мнения: 335
Колко рокли имаш ? Можеш ли да ходиш където искаш и да правиш каквото искаш ? Сууууууупер! Имаш ли си гадже - ааааааа съпруг. Значи си била булка Simple Smile А защо си роди момченце, а не момиченце - това е тъпоооооооо.

# 48
  • Мнения: 2 448
Щеше да каже "мислех, че като остаряват хората се променят повече".  

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ухааа.

# 50
  • Мнения: 4 965
Нямаше да ме хареса - та то е дете и не си пада по омъжени работещи лелички. И никога нямаше да ми повярва, че още слушам същата музика, татуирам се, пия бира и съм дивачка по душа. Щеше да се води от външния вид, а това дете си обещаваше никога да не бъде вкарано в рамки. Е, аз пък се харесвам каква съм сега, защото реално съм абсолютно същата - само успешно нося маската на сериозна и зряла жена. Но детето-аз е първично и не вярва - то и на мама не вярваше, че е останала детето-мама, ама сега с годините аз осъзнавам, че човек търпи много малко промени на същността си. По-скоро си остава какъвто е, но натрупва опит, който го кара да се смее на детската си наивност и да се радва на детската си невинност.
Но ако сега аз срещна детето-аз първо ще му тегля един хубав бой за всички магарии и затова, че ме научи никога да нямам 100% доверие на децата си, а това не ми харесва.

# 51
  • Мнения: 934
Би казало - К'ва си скучна самооооо. Няма да си играя с теб!
Ще се врътне и ще отиде да замисля поредната беля, за да не и е скучно.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
При мен май няма голяма разлика между детето, което бях и човека, който съм ... Thinking За мое щастие. Mr. Green
Какво би казало ...  "Хайде да си играем!"  Party

# 53
  • Мнения: 4 569
Видя ли че можеш да се събуждаш с усмивка, да живееш без страх и че живота може да бъде и хубав?

# 54
  • Мнения: 6 365
Щеше да ми каже- хайде да се боричкаме. И може ли да си хапна от мръвчиците? Ихаа, искам и аз такива обувки! (Vibram Five Fingers, розови)

Същата съм си- малко мъжкарана, малко луда.


# 55
  • Мнения: 148
Би ми задало въпроса: " Защо ли толкова исках да порасна? "

# 56
  • София
  • Мнения: 1 482
Диване! Как го измисли това право, нали искаше да бъдеш лекар?! Е, поне вече си слаба и не се изчервяваш, когато си притеснена.

# 57
  • Мнения: 75
Моето малко, детско Аз щеше вероятно да ми завиди за свободата, и за това, че мама не ми казва вече какво да правя.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 010


"Познаваме ли се отнякъде?"

# 59
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Събрала си прекалено много болка в себе си. Трябва да си по-положителна и да гледаш хубавите страни на живота, а не да се вглеждаш в мъката си.

Общи условия

Активация на акаунт