Стара Загора 72 - Триста тикви плетат шушони, хем бодливи, хем и щекотливи...

  • 76 796
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 483
петя кемерова, кои ще са лекторите?
Миналата седмица попаднах на лекция за кърменето в НияМед- лекторката-акушерка Байчева, толкова глупости наговори накуп, че не е истина!
Не може акушерка, да твърди че СЗО препоръчва не даване на вода, ама това се отнасяло за страните от третия свят;
че бебе не можело да има колики преди първия месец;
да не се кърми бебето нощно време за да си почива стомахчето
бебето (вкл. и новороденото) се кърми на хранене 20мин; повече не, защото от там нататък ползвало гърдата за биберон
трябвало на новороденото да се дава вода, за да му минела по-бързо физ. жълтеница
ако до третия мес. след раждането, майката няма цикъл-да не кърми, защото кърмата ѝ е токсична!
да не кърми ако е бременна-пак ѝ била токсична кърмата!  ooooh!

Била съм и на училището за бъдещи родители на "9-месеца"-там лекторите (доктори) бяха на ниво   Peace, но за съжаление вече не се провежда..

# 151
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
..................., а в Pure Fitness условията са потресаващи...
Моля те кажи за какво говориш? Какви са тези потресаващи условия?
Не съм ходила на нито едно от двете места и наистина не знам.
19.30 и за мен е адски неудобен час, та в галерия ми се щеше да знам в кои дни и от колко 4аса е зумбата, но ти ме хвърли в размисъл с тези условия  newsm78
Ами говоря за 20 лв. за еднократна тренировка по каквото и да е - фитнес, аеробика, йога, зумба и т.н.
После говоря и за 75 лв. месечна такса, ако не ти се плащат по 20 лв. на ходене.
И накрая, ако и това ти се въжда скъпо, може да сключиш договор за една година с тях, да им дадеш банковата си сметка и те сами всеки месец да си теглят по 45 лв. оттам. Извинете!!!
За мен това са потресаващи условия, имайки предвид, че освен "елитарността" на зала, намираща се в мола и изглеждаща малко по-лъскаво, нищо друго не ми предлагат.

# 152
  • Мнения: 619
Аз пак и в клин, ни в ръкав се обаждам ... ама за фитнеса да кажа, че в чужбина е популярна такава система на цени и заплащане - с договори ... И аз много се изненадах и бях в шок, но е истина. Вероятно тези от мола се опитват да я приложат на бг-територия ...

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Възможно е Иве, но едва ли в чужбина таксата, която искат за 1 месец се равнява на една четърт от минималната заплата за страната...

# 154
  • Мнения: 619
Ех, точно този въпрос дъвчем вече два месеца и постоянно сравняваме положенията. То всъщност не може да става и дума за сравнение - цените едни и същи, а заплатите 7-8 пъти по-големи ...

# 155
  • Мнения: 11 315
Ех, точно този въпрос дъвчем вече два месеца и постоянно сравняваме положенията. То всъщност не може да става и дума за сравнение - цените едни и същи, а заплатите 7-8 пъти по-големи ...
Дори и на места по-скъпи, отколкото тук  Crazy #2gunfire
Харча повече пари в СЗ и Бг като съм си лятото, отколкото тук  Twisted Evil
Един трик, Иве, ако ще се записвате във фитнес студио, пишете се студенти, таксата е по-ниска Mr. Green

# 156
  • Мнения: 619
Благодаря ти, Веч!
Съседката ми каза, че било 35Е на месец, неограничен достъп до всичко, което предлага фитнеса, имало сауна и нзн какво още ... - но след два дни намерих чудесен стрийт-фитнес. Мога да притичвам до там, докато Авонка е на градина ...
Пък и ако реша да се запиша все пак - язе съм си студентка все още ...

# 157
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Ауууууууу, що за цени са това #Crazy Много благодаря за информацията, потресаващи цени наистина Shocked
За студентка трудно ще мина  Joy, така че вторник ще пробвам ситито, въпреки неудобния за мен час.
А колкото до картите в чужбина, моя приятелка живееща в Германия каза 4е ù струва 39Е като може да ходи на всичко вътре - йога, пилатес, фитнес, зумба, стреч, бели денс и...................не запомних всичко + басейн, сауна, парна баня, кафе, вода, безалкохолно и ..................
Няма да ви казвам какъв % е това от заплатата ù, но е по-малко от 1%.

# 158
  • Мнения: 619

А колкото до картите в чужбина, моя приятелка живееща в Германия каза 4е ù струва 39Е като може да ходи на всичко вътре - йога, пилатес, фитнес, зумба, стреч, бели денс и...................не запомних всичко + басейн, сауна, парна баня, кафе, вода, безалкохолно и ..................


Точно така е във фитнеса при нас и е 35 Е ... Но за сега няма да се възползвам ...

# 159
  • Мнения: 11 315

А колкото до картите в чужбина, моя приятелка живееща в Германия каза 4е ù струва 39Е като може да ходи на всичко вътре - йога, пилатес, фитнес, зумба, стреч, бели денс и...................не запомних всичко + басейн, сауна, парна баня, кафе, вода, безалкохолно и ..................


Точно така е във фитнеса при нас и е 35 Е ... Но за сега няма да се възползвам ...
Това е така обаче само в големите студиа или вериги от такива. Ела да видиш, дето съм аз, че няма друга верига освен Мис Спорти и какви цени праскат. Аз се водя студентка и плащам 40 пак за всички екстри в студиото.

# 160
  • Мнения: 133
Ауууууууу, що за цени са това #Crazy Много благодаря за информацията, потресаващи цени наистина Shocked
За студентка трудно ще мина  Joy, така че вторник ще пробвам ситито, въпреки неудобния за мен час.
А колкото до картите в чужбина, моя приятелка живееща в Германия каза 4е ù струва 39Е като може да ходи на всичко вътре - йога, пилатес, фитнес, зумба, стреч, бели денс и...................не запомних всичко + басейн, сауна, парна баня, кафе, вода, безалкохолно и ..................
Няма да ви казвам какъв % е това от заплатата ù, но е по-малко от 1%.

Ехей....4ак под 1% от заплатата й.....3 900 Евро 4исти в Германия не се изкарват лесно Simple Smile
Ина4е пове4ето студиа предлагат такива цени при договор за 24 мес-е не мерси...

# 161
  • Мнения: 11 315
Venie, нали знаеш, че ние берем парите по дърветата, естествено, че ще е само 1 %.   Joy
Хора, не ме разсмивайте с такива коментари. Масовия среден жител на зап. Европа живее с чисти пари от 800 до 1500 евро.

# 162
  • Мнения: 83
Тече инициатива Евромеланома, за профилактика срещу рака на кожата: http://www.derma.bg/
Не зная дали би представлявало интерес за някого, но аз така или иначе си имах едно притеснение, поради което ще се възползвам. Има немалко кабинети в СЗ, които участват.

пп: обясниха ми, че лекарят ще прегледа само една проблемна област, по ваша преценка.

Последна редакция: пн, 07 май 2012, 23:31 от Yavrum

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
Тече инициатива Евромеланома, за профилактика срещу рака на кожата: http://www.derma.bg/euromelanoma_2011_list/
Не зная дали би представлявало интерес за някого, но аз така или иначе си имах едно притеснение, поради което ще се възползвам. Има немалко кабинети в СЗ, които участват.

пп: обясниха ми, че лекарят ще прегледа само една проблемна област, по ваша преценка.
Това не е ли информация от миналата година ?

# 164
  • Мнения: 9 483
Тече инициатива Евромеланома, за профилактика срещу рака на кожата: http://www.derma.bg/euromelanoma_2011_list/
Не зная дали би представлявало интерес за някого, но аз така или иначе си имах едно притеснение, поради което ще се възползвам. Има немалко кабинети в СЗ, които участват.

пп: обясниха ми, че лекарят ще прегледа само една проблемна област, по ваша преценка.
Това не е ли информация от миналата година ?

Аха  Laughing

Но има и тази година-ето:

http://www.derma.bg/nacionalna-kampaniya-za-profilaktika-na-raka … gledate-na-9-maj/

Yavrum , къде ти го казаха това? Как пациента може да прецени коя област?! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт