Стара Загора 72 - Триста тикви плетат шушони, хем бодливи, хем и щекотливи...

  • 76 853
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
Celika, аз лично мисля, че най - голямо разнообразие има на складовете... или в Хиполенд Simple Smile
а за този магазин - не съм го виждала

# 76
  • Мнения: 7 990
В Хиполенд наистина има разнообразие, а в складовете има много колички, но все едни и същи. С такова впечатление останах аз. Нямаше такъв тип колички, каквато аз търся.

# 77
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
а ти каква търсиш?

# 78
  • Мнения: 7 990
Ами комбинирана, с 4 единични гуми, по възможност непомпещи, т.е. каучукови или подобни.
Да е лека и маневрена и да има чупеща се дръжка. Т.е. да се регулира височината, но да не е телескопичкна.

# 79
  • Мнения: 9 490
Ами комбинирана, с 4 единични гуми, по възможност непомпещи, т.е. каучукови или подобни.
Да е лека и маневрена и да има чупеща се дръжка. Т.е. да се регулира височината, но да не е телескопичкна.

Скромния ми опит с 4 различни колички, доказа ползата от помпащи се и въртящи се (маневрени) гуми  Peace
Не знам имаш ли опит с др дете, но те съветвам да тестваш колички на майки в парка, примерно, а не празна в магазина Wink

# 80
  • Мнения: 7 990
Да де, ама има такива меки каучукови, които не се помпат. И да, предните да са въртящи се на 360 градуса и седалката да се обръща в двете посоки, а не дръжката да се обръща.

# 81
  • Мнения: 16
Ами комбинирана, с 4 единични гуми, по възможност непомпещи, т.е. каучукови или подобни.
Да е лека и маневрена и да има чупеща се дръжка. Т.е. да се регулира височината, но да не е телескопична.

Аз пък и с баткото и сега съм си с MAG England и съм супер доволна от тази количка - гумите ѝ са непомпещи се, единични, дръжката ѝ се върти от дете страни на количката, единствено не е чупеща се. Това е моето мнение за количка. А забравих да кажа, че моята даже беше комплект с порт -бебе и съм я купувала от магазин "Галикс", който се намира в Индустриалната зона. Дано съм ти помогнала. Успех в търсенето на количка и леко и безпроблемно раждане.

# 82
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
http://baby.galix.bg/index.php?step=module_action&modname=pr … 1&lang=2&

моята е такава, само че цвета е друг... и нямам мрежа против комари... иначе не съм доволна от нея... за нашите нагорнища е доста тежка - около 13кг... и сега съм решила да си купувам някоя лятна, а тази да е само за зимата, че хич не е удобна да се кара, когато детето гледа по посока на движението...

# 83
  • Мнения: 9 490

Аз пък и с баткото и сега съм си с MAG England и съм супер доволна от тази количка - ...

Crazy По-голям танк от нея не съм имала!
Верно минава отвсякъде и е широка и удобна за бебето, ноооо само до там! От там нататък започват недостатъците, а те са много и най-вече за майката Peace
След нея си взех триколка на чиполино (имам два модела), която ми се видя като детска играчка, а най-съм доволна от последната-Jane Slalom Pro, която си заслужава всяка стотинка! Peace

# 84
  • Мнения: 7 990
Тинче, благодаря за пожеланията Simple Smile
МТВ, ти тая Джейн от къде си я купи?
Бих си купила онлайн без да я видя, ама трябва да е някоя много прехвалена Simple Smile

# 85
  • Мнения: 9 490
МТВ, ти тая Джейн от къде си я купи?


Щях да я поръчвам от Касида:
http://kasida.bg/jane-bebeshka-kolichka-slalom-pro-475-77-10867.html
Моята е предходен модел и други цветове , със кош за новородено, който става на столче за кола; но се оказа, че представител на Касида е м-н "Гарфилд" (зад "НияМед") и я поръчах през тях-хем ми я сглобиха те Peace
Не съм попадала на друга количка с 3г гаранция Peace

# 86
  • Мнения: 7 990
Аз бях ходила там и си харесах една Хоук, но после четох доста отрицателни мнения за тях. Може би ще мина пак.

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
За мен количката е Куини Спиди. Голяма маневрена...с предно въртящо се на 360 градуса колело...помпащи гуми...супер удобна количка.

# 88
  • Мнения: 7 990
На мен нещо не ми се искат помпащи гуми.

# 89
  • Мнения: 488
Още един глас за помпещите се гуми  Peace
Зимната ми количка е голяма и тежка, с помпещи се гуми. Лятната много лека за носене, но благодарение на малките си гуми е истински танк за бутане, а и така друса по нашите тротоари...малките вътре се тресат като малеби  Confused Изключително недобре за новородени. Моите вече са големи и не им пречи толкова, но за малко бебенце  Naughty
Зимната ми количка вози толкова меко и е адски маневрена. Хем е двойна...

Общи условия

Активация на акаунт