Пазаруване от Asos - 39

  • 54 509
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 127
 Hug
Късно е чадо, вече ги заръчах сините, че от много чудене, и да се разплетат за 24 лв пак бива, аз и аз като искам хубави и еФтини  Mr. Green, само дано да са ми удобни и да ми станат  Praynig

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 4 486
Аз бягам от такъв модел обувки, че отзад ми се смъква каишката на петата Crazy

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 30
Да ви почерпя един ден по-късно, че малката ми Мимка навърши 3 годинки!

# 693
  • Мнения: 1 778
Ейй,Nеlyru,да ви е жива и здрава.Безгрижно и щастливо и игриво детство й желая! Да ви радва и слуша(ама и вие нея Mr. Green )

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 20:59 от sparkling eyes

# 694
  • Мнения: 685
 Grinning Нели, Честит рожден ден на Мария! Жива и здрава да е, много да ви радва!

# 695
  • Мнения: 1 071
Мацки, решила съм да поръчам от Асос, но имам един въпрос за размера на обувките. Нося 41 номер българска номерация, на Некст това е номер 7, но изглежда при Асос е 8. Така ли е? Благодаря ви предварително.

# 696
  • Мнения: 270
Мацки, решила съм да поръчам от Асос, но имам един въпрос за размера на обувките. Нося 41 номер българска номерация, на Некст това е номер 7, но изглежда при Асос е 8. Така ли е? Благодаря ви предварително.

7 си е точно 40 не само при Асос , а в стандартната англиииска номерация  Peace Тоест ти си за 8  Peace Някой от моделите с марка Асос са малко умалени..

# 697
  • Мнения: 1 071
Благодаря, Perli!
Явно Некст са с др. номерация. Ще пробвам Асос с едни сандалки и няколко намалени дрешки, да видим.

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 13:52 от Shamsina

# 698
  • Мнения: 270
Питай конкретно за нещо, ако искаш отзиви, възможно е да го има някой и да ти даде първа ръка мнение  Grinning

# 699
  • близо до морето
  • Мнения: 85
От доста време не съм влизала тук, но няма как със вас да не споделя радостта ми от получените очила от TKMaxx. Страхотни са!  Flutter Много им се радвам! Обаче после ще пиша повече, че баткото ми досажда.  Crazy Постоянно чете какво пиша.  Rolling Eyes

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Добро утро.
Отдавна не съм ви чела и рразбира се започвам от последната страница за това като начало на патеричка
nelyru-Честита ти рожденичка.Да ти е много здраво и щастливо  овнето Hug

Спарки,Ани много здраве и за вашите дечица.

# 701
  • Мнения: 685
 Joy Joy Joy Шели, развесели ми...добре само чете, ако реши и да пише (зависи колко е голям де, ако е някой мъник би се радвал на емотиконите, моята умира за тях и така им се радва, когато ги отворя).
Честито за очилата  Sunglasses

Shamsina, хубаво те е посъветвала Перли, давай линкове, може да ги имаме. Аз съм 40 номер, вземам си винаги 7ца от всички англ обувки. зависи и дали ти е по-широк крака, че и щерката е 40, но с по-широк крак и някои от моите и теснеят...всичко е до модел.

 Confused Нищо не съм си купувала скоро аз от Асос...само спамя из темата.

Фърлям по един поглед на рускинчетата от време на време, но...
Хванали са това яке, хубаво, ако някой си го дебне...
http://www.asos.com/Vero-Moda-Very/Vero-Moda-Very-Gold-Zip-Biker … inPage_mainImage1

мъжко:
http://www.asos.com/Barneys-Originals/Barneys-Leather-Zip-Jacket … inPage_mainImage1

сандалки:
http://www.asos.com/United-Nude/United-Nude-Cup-Buckle-Mid-Sanda … 1605636&cid=0

п.п.
Десури  Hug

# 702
  • Мнения: 659
От доста време не съм влизала тук, но няма как със вас да не споделя радостта ми от получените очила от TKMaxx. Страхотни са!  Flutter Много им се радвам! Обаче после ще пиша повече, че баткото ми досажда.  Crazy Постоянно чете какво пиша.  Rolling Eyes

Би ли показала кои си взела и как дойдоха опаковани?
Чудя се от доста време между няколко модела,а и се притеснявам да поръчам само едни очила,че незнам как ще ги опаковат,да не дойдат на сол  Rolling Eyes
Бях поръчвала за сестра ми веднъж оттам,два чифта,едните бяха с кутия,другите без,но имаше и други неща и си дойдоха здрави.Въпреки че пък като има такива неща,можеше в малко кашонче или кутия да ги сложат,не в обикновен плик.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 30
Благодаря на всички за пожеланията   bouquet за малката овничка. Поне до момента не създава особени проблеми, ама си настоява на своето. Сега реве около мен, че иска пъзелче. Той баща й си няма работа да показва в Лидл-а някакви детски. Само ровя уж нещо изгодна да купя, ама нещо не се решавам. Пък вече доста ни забавиха заплатите и не смея да изхарча всичко.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 4 486
Адаш, дай линк към Копейките на рускините  Praynig Praynig Praynig Последния месец 2 пъти преинсталирам Уиндоус, всичко си запазих, освен Favourites  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт