Отговори
# 15
  • Мнения: 486
Тук и аз.
Днес вече Симона е по-добре .Температура не е вдигала.

Деня мина отвратително вчера.А моя мъж по никакъв начин нищо дори не отрази.Мн му се нервя в  последно време ...но това е друга тема.


Пракрасен ден на всички!

# 16
# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте ,момичета!
 pashic не си сама Confused,и мен не ме отразиха ,а  аз му направих подарък Rolling Eyes,после ,естественно,искаше да бяга в магазина ,за да ми търси подарък...ама аз вече не исках нищо,както и да е Wink,ще се реванширал на 8 Март Simple Smile

За анкетата-Павел по стоянно гледа клипчета на компютера,всякакви: с котки , с кучета,песнички,много харесва Бон-бон и това :
http://www.youtube.com/watch?v=KYkxXziVt4k&list=FL-UwLteztyG … eature=plpp_video -много го харесва,с отворена уста го гледа всеки път,има и 2-ра част,радва се на едни кравички там ,когато си тръгват започва да реве Laughing,направо комедия Simple Smile,на руски език е ..има други клипчета -Беби Эйнштейн ,пак са много интересни. А,и нито една реклама не изпуска Laughing-та така сме.
Аз вече се притеснявам  ,да не се развали очите пък така,обаче той си иска и това е,става до компютера и почва "ко-ко-ко" Simple Smile Simple Smile  

За гърнето-  преди месец -два при вида му бягаше в най-далечния ьгьл,сега вече сяда и даже някой път и си пишка ,не повече.Но и това е супер,ще се научи Simple Smile
 Искам да го отбивам,но не знам как ще стане ..става луд,ако му откажа ,почва да си блъска главата от стената,да се удря по лицето , да реве ,да се тръшка....ужас. Tired
Отивам да приготвя бурканите за кухнята,чао за сега! Hug Hug

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 62
Lady V прекрасна темичка  Hug
mama-Smehorana благодаря много за изчерпателния отговор   bouquet Таткото ни гушка малкия много и си играе с него, но определено рядко са само двамата, за което имам вина и аз, защото все вкъщи си вися  Rolling Eyes Но ще ги оставям повече да се гледат по мъжки  Naughty
Noel стана ми жал за Ева. Дано оздравее скоро, че наистина много кофти изглежда ситуацията.
За празника мажа ми подари сувенирче-котка /любими животни са ми/ и прекрасна роза. А аз с малчо понеже не мога да стигна до никакъв магазин приготвих вечерята и бисквитена торта. Щеше ми се и аз да взема подарък, но пък и без повод може да купя нещо. Иначе вечерта си мина като всичко останали, но със Светлозар наоколо нямаше как, а ми се щеше и Св. Трифон да уважим с винце, ама и това друг път. Laughing
Не съм и аз като теб издивявам ако не мога да излизам известно време, направо депресия ме хвана при тез студове. Сега не пропускам да излизам, макар постоянно да чувам коментари колко било студено за детето  ooooh! Че то навън си е направо пролет в сравнение с миналата седмица   Nature Partly Sunny
Светлозар гледа всички реклами по телевизията и отделно му пускам за половин-един час на ден клипчета - и той е фен на Бон-бон. Та като сметна по колко време на ден са рекламите май повече от 2 часа му се връзва  ooooh! макар че гледам в последно време попропуска понякога рекламите, та дано му писнат май-накрая  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: X
Честит празник на всички на патерици!

Еви е болна, като вдигна 39 градуса на 13-ти и до днес сутринта не можех да я сваля под 38  Sad.  Както казва Ноел, направо я отрових с лекарства за сваляне на температура  ooooh!. Ужасен вирус, точно както го описа Ноел, миличката ми само плачеше и ме търсеше да се сгуши в мен. За щастие днес е без температура, надявам се да не вдигне довечера пак и вече да оздравяваме Praynig Praynig Praynig.

Събуди се и не мога да допиша.

# 22
  • Мнения: 144
Привет, дами!

Лейди, страхотна, както винаги!!!  Hug И аз благодарско!

Ноел, Орхидейка, да се оправят малките Евички!!!  Confused Hug

За анкетата - моят Ники е маниак.  ooooh! ТВ пускам само вечер, като почнат новините и после гледаме някой филм/сериал. Но докато си легне е буквално залепен за тв-то... Sad Ама като казвам залепен, приемете го буквално! Особено на рекламите, гледа от 5 см разстояние. Постоянно го взимам при мен на дивана, но се отскубва и отива пак пред екрана. Иначе през деня комп-а постоянно работи на песнички от youtube-то. Направила съм му една плейлиста с около 6-7 песнички (МартакЕли, благодаря за хубавите предложения за песни. Ако имате и други любими, пращай!) Simple Smile Явно Бон-Бон са всеобщ хит... А Бейби ТВ въобщееееее никакво внимание. От време на време му пускам Маша и Медведь, но също не се заглежда особено.

Хайде, хубав ден ви желая!  Hug  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 546
Привет!

Ноел, Орхи - много кофти с тая Т. Георги миналия месец беше така - 1 седмица с 39,8С. Беше направил и хрипове и педиатърката изписа АБ. Сега сме на "опашката след АБ".

  КАката ни обаче вече трети ден е с кашлица. А преди това беше с Т, но не много висока. ТАя кашлица от нищо не се повлиява - нито сиропи, нито инхалации, нищо. Утре вече ще я водя при педиатърката - да видим какво е това. Но като си пиша с други майки от детската градина - явно е поредния вирус.

 ПАшик - малко късно ти отговарям за боло уше, но...Запържваш 1-2 скилидки чесън в малко олио - леко да промени цвета чесъна /става много бързо/. . И се капе топло в ушето.

 В нас телевизора е постоянно пуснат но Гого отразява само рекламите и каналите с музика. БЕйби ТВ не му е интересно. Гледа и клипчета на компа, но това е рядко - защото рядко се сещам да им пусна. Иначе е все изправен на бюрото и "работи" с мишката.

 За сваляне на Т - при нас действа добре отварата от сминдух. Но като казвам сваляне - от 39,8 я сваля на 38,5С. Но когато Гого държа една седмица висока Т имах само див сминдух в нас, а той май не действаше така добре, като "Култивирания".

 
 

# 24
  • Мнения: 66
Здравейте,
Честит Свети Валентин на всички влюбени , малко на патерица , а на загубените честит Трифон зарезан! Всички да са живи и здрави опиянени от любов
Лейди страхотна тема  Hug
Обещах ви снимки от  прощъпулника и ето ги :
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.386740291343227.112669 … 773328&type=3
само да кажа , че Габи хвана вестника, но не успяхме да го заснемем защото го хвърли много бързо  Grinning

# 25
  • Мнения: 42
Noel, Orhid, Irinopolis, barzo da vi ozdravqvat dechitzata. Iskam ve4e prolet.

# 26
  • Мнения: X
Момичета, а дали може отнякъде да се гледа Бейби тв онлайн? Само ние май го нямаме този канал, към Близу сме.

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 140
Телевизор иска да му пусна - носи ми дистанционните и ми показва червената лампичка и едва като светне бяло е доволен, но не го гледа. Само да бръмчи като фон в къщи.
това се отнася с пълна сила и за нас
още докато влезе в стаята на батко си или в хола и взима дистанционните да му пусна тв и изчезва,но тв трябва да върви  ooooh!
ноел еее дано бързо подейства АБ
Красе рецепта точна няма,ползваш каквато имаш,просто отделям от бялата смес малко,слагам какао или ако нямам малко кафе,като изсипа бялата смес в формата на половината форма шаря с кафявата смес а на другата половина пускам парченца шоколад,този път ползвах една рецепта за кекс с прясно мляко,но го заместих с кола,единствения проблем беше,че най-накрая видях че нямам нито бакпулвер нито сода  ooooh!
орхи бързо оздравяване
tzzzvety хайде честито,какво бяхте наговорили за вестник ,а питката е чудесна,браво
облаче и ние сме към близуу и го имаме ,за онлайн не знам,не съм търсила

# 28
# 29
  • Мнения: X
Благодаря , Мириамс . Досега търсих по каналите и не мога да го намеря.  Sad

Много болнички има виждам, да оздравяват бързо!  spoko

Момичета, при вас татковците обичат ли да се занимават с децата? Нашият само ме обвинява, че съм си намирала работа в кухнята и съм го оставяла с Борко. Личи си, че заради детето иска да му се порадва и да се позанимава с него, но не му издържат нервите особено дълго. Повече от половин час вече му идва нанагорно.

Общи условия

Активация на акаунт