Фите, фите 'де така? -Бързам простотии да рИдя! - 18

  • 32 037
  • 694
  •   1
Отговори
# 555
  • загубено
  • Мнения: 6 601
Бобо,иди на лекар,не си назначавай сама дозата.
Как си с килата?



Иначе под брадичката винаги имам разлика Whistling Whistling Whistling


Можеше и легнала да се изпечеш, хади ся  Crossing Arms hahaha hahaha hahaha hahaha

Не е същото.Аз преди с таблата дето ми носеха кафето си изравнявах тенът,ти сега за един врат на въпрос го правиш Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 556
  • Мнения: 11 904
Зу купи си такива саксии  hahaha hahaha hahaha

Еликс пак оригинална Thinking обачИ съ притеснявам дЪли успяваш да завършиш партията  hahaha hahaha

Бобо,иди на лекар,не си назначавай сама дозата.
Как си с килата?

Нери споко Peace, аз на лекар ще отида въпреки, че дозата си я знам - 17 години все съм по лекари и все едно и също. Лекарството е едно и дозата от единия до другия лекар варира с малко, майка ми последно беше преди Коледа на лекар също с хормон 9 така, че и от нея си знам дозата. А иначе с кг...кво да ти кажа, преди да зебременея си стоях в дапазон 52-55кг(при 52 изглеждам щека Crazy), като бях бременна качих много и още се боря с тях, та сега  съм 65кг (цел да падна на лято до 60кг Mr. Green). В смисъл нямам нито напълняване нито пък отслабване към момента.

# 557
  • Мнения: 7 118
Бобо, с тез коли кренвирши дет' пукаш не знам как ша ги свалиш тез 5 кила  hahaha hahaha hahaha hahaha Това беше в кръга на лиготията, разбира се  Hug

Въх, вижти к'ви "опасни" пътъци...(надписа Shocked) Mr. Green

# 558
  • Мнения: 11 904
Бобо, с тез коли кренвирши дет' пукаш не знам как ша ги свалиш тез 5 кила  hahaha hahaha hahaha hahaha Това беше в кръга на лиготията, разбира се  Hug


Аз за туй ти викам на лято кат дойдИ салатата....да заменим кренвирШитИ, пъ и тогаз ходя и се връщам пеш от работа bowuu и шИ стана фиданка   4470 пъ ти тепърва шИ ставаш хипопотам Stuck Out Tongue Winking Eye

Оф мноо ми съ мотка тоз комп ей ся ши му дефрагментирам диска  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 14:37 от mibobo

# 559
  • Мнения: 7 118
Бо, ти ли я проектира сИга таз тоалетна  smile3516



Файта днес е с жълти чорапи накипрена hahaha hahaha hahaha



Еликсо, де си ма? Ила да обясниш! Joy Joy Joy


Пукайти съ!  tongue tongue tongue

# 560
  • Мнения: 11 904
Амчи да съ пукна ама нямам от онез пуканки на Мастърса Joy Joy Joy

Глей кви форми правят хората само и само да ги излъжат таквиз кат Ели да хапнат hahaha hahaha

Ели това е добре щом си се сетила да си носиш възглавница  Shocked hahaha hahaha

Нери и тя реши да пробва тоз алкохол кво го фали толкоз Ели hahaha hahaha

# 561
  • Мнения: 7 118
Амчи да съ пукна ама нямам от онез пуканки на Мастърса Joy Joy Joy

Глей кви форми правят хората само и само да ги излъжат таквиз кат Ели да хапнат hahaha hahaha

Ели това е добре щом си се сетила да си носиш възглавница  Shocked hahaha hahaha

Нери и тя реши да пробва тоз алкохол кво го фали толкоз Ели hahaha hahaha

smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Виж алкохола как прави пластични хората...после да ни съ чудиш Еликсата що пука по цял ден - жената каучук ще става  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 562
  • Мнения: 7 118
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Нищо не мога да кажа...

# 563
  • Мнения: 11 904
Не е нужно  Naughty, те и тез около него нямат думи  Joy Joy Joy

Фейтата тури розовата шапка и айде пак сън  hahaha hahaha

Ей таквиз Ица ще си изпържа  hahaha hahaha

# 564
  • Мнения: 7 118
тя Фейта сЪ умори от много близанИ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ся спи да събере плюнка за новия тур  Joy Joy Joy Joy



Нери клюкарства  hahaha


Това няма нужда от коментар, то вече роман да напише човек с нейните истории  Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Сисо, стъклата ли чистиш или са крийш от мъжо  Thinking hahaha hahaha hahaha



А тук кой сЪ прай на много работен Mr. Green Туй само Боба ши е...тя днес каза, че е ходила до банкомата и ся раздава пари...праЙ са на уестърн юниън Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 565
  • Мнения: 11 904
А ти кви ги прайш тук  hahaha hahaha

Тук сега нашТа терминаторка на карти ли падна, от друго ли и падна главата тъй на масата  ooooh! hahaha hahaha

Красотата иска жертви...Фейт и как ще ходиш така  newsm78 hahaha

# 566
  • Мнения: 7 118
Бобо, а туй пак твойта глава ли го роди  newsm78 Joy Joy Joy



То така е...като млящиш дъвка, вместо да работиш цял ден, така става  Joy Joy Joy Joy Joy



Но аз ще те наблюдавам, да знаЙш Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Неро мари, моме гиздава, кво си ги насъбрала тез ергени  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Нашта терминаторка си мисли, че кат са маскира, ний няма да я разконспирираме  Crossing Arms hahaha


Оф, очите ми все навън...едно хубаво слънце пече  Crazy


Ай илати по едно кафенце да ви почерпи как Зуза  Mr. Green

# 567
  • Мнения: 11 904
Онуй там ти казвам аз го измислих bowuu, амчи имах Ина излишна врата и си понаправих оградата...тъй да е по-височка че точно там шИ лягам да правя плаж на лято  Joy Joy Joy
Вий хубуу си имате слънце, пъ ний цял ден с мъгла smile3516

А ти хубуу ще ме наблюдаваш ама си мисля, че по ще ме чуеш с тез ушаци Shocked Joy Joy

Фейт щИ измръзни д...то  Shocked Shocked ooooh! hahaha

Нери ко стана де се заклещи там  hahaha

Ох мойта песен Whistling, днес не съм я слушала  Joy Joy Joy

П.П. Почетох малко и разбрах що все ми е студено и съм с главобол...от намалената функция на ЩЖ Crazy

# 568
  • Мнения: 7 118
Охоооо, и ний я чакамИ Мастъра да сЪ яви на отчет, а те с мастъров са яхнали куллоту и семейно забегнали нейде  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Фейт, дори като не ми се вижда главата мога да те позная Mr. Green


На Ели главата и погледа най-вече са й отличителните знаци  hahaha


Ту няма смисъл да казвам, че съм аз...по помещението ще ме познаете  bowuu Joy


# 569
  • Мнения: 7 118
Сиске, тоз да не е твоя убавец пак hahaha

Общи условия

Активация на акаунт