Канал Холмарк

  • 19 850
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 267
Спомняте ли си тази телевизия ?
На мен много ми липсва.. И потърсих в интернет поне онлайн да гледам,  нищо че не знам език, картинки ще гледам.
Проблема е , че не ми пуска да тръгва на лаптопа ,  така както примерно да ми тръгне плеъра на Нова телевизия от лаптопа.

Как да пусна,  може ли съвет? Или от друг сайт нещо , където да търся техни филми ?
Благодаря !

# 1
  • Мнения: 10 670
Помня я, да, хубави филмчета даваха.
Напиши в Zamunda hallmark и ще ти излязат десетки страници с филми и сериали от телевизията.
Chesapeake Shores - това е сериал, който е техен, има и субтитри. Аз съм изгледала вече 2 сезона, хубав е, точно в стила на Холмарк Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 267
Помня я, да, хубави филмчета даваха.
Напиши в Zamunda hallmark и ще ти излязат десетки страници с филми и сериали от телевизията.
Chesapeake Shores - това е сериал, който е техен, има и субтитри. Аз съм изгледала вече 2 сезона, хубав е, точно в стила на Холмарк Simple Smile
О , благодаря , благодаря!
Непременно ще потърся и ще изгледам сериала също! ❣❣❣

Ако и някой знае как се пуска онлайн да се гледа канала от сайта им също ще е супер . Защото уж има такава възможност, а не дава ...

# 3
# 4
  • Мнения: 10 596
На Войо са качили няколко канадско-американски филма на Hallmark:  Сладка есен, Любов: втори дубъл, Повярвай в любовта, Нова година, нов късмет. Не са лоши.

Последна редакция: сб, 07 яну 2023, 15:44 от diziler

# 5
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 416
Благодаря за споделеното

# 6
  • Мнения: 10 596
Ето два, качени за свободно гледане, без абонамент.

Сладка есен
 Нова година, нов късмет.

# 7
  • Мнения: 488
Maлко офф топик, но playtube.tv може ли да се подкара някак си на смарт телевизор - с някакво пиратско приложение или пред kodi с добавка примерно?

# 8
  • Мнения: 14 476
Спомням си този канал.Чудесни продукции имаха.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 682
Напоследък често си намирам от любимите Hallmark филми в Youtube, затова споделям няколко последни, на които попаднах (на английски са и предупреждавам, че във всички има по минута-две, когато звукът спира, но не пречи особено):
The Professional Bridesmaid (2023)
Скрит текст:


The wedding cottage (този е прекрасен):
Скрит текст:


На този не знам името:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 19 апр 2023, 23:30 от NBM

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 682
Още един хубав филм (на английски, със субтитри). На моменти звукът прекъсва, но има субтитри и тогава:

# 11
  • Мнения: 10 596
Thanx. И по Pickbox TV има подобни филми. На EON абонатите го хващат.

# 12
  • Мнения: 1 067
Гледах един сериал по Холмарк, Военни съпруги мисля, че се казваше. Липсва ми и на мен.

# 13
  • USA
  • Мнения: 7 220
Hallmark имат страхотни мистерии сериалчета,филми и коледни такива(макар да не си падам по толкова лигави и романтични продукции).
Aurora Teagarden mysteries, Gourmet detective mysteries, A martha's vineyard mystery са сериалчета като Аурора Тийгардън е най-старото и с 19 еп,другите са с по 4-5 еп,но предполагам,че снимат нови.Препоръчвам с две ръце - лежерни и интересни като сюжет.

Въобще любим канал и подканалите.

# 14
  • Мнения: 10 596
Да, имат цели поредици с мистерии. Жалко, че не мога да ги хвана къде ги излъчват, в колко часа, кога...  Хубаво е да имат 2-3 канала, които да ги пускат редовно, да си знае човек. У нас предимно Нова ТВ ги въртяха през лятото. Самият Канал Холмарк отдавна е в историята.
Мисля, че по Диема Фемили в събота и неделя от 20.00 ч дават американски филми, но не знам дали са на Холмарк. В останалите часове (12, 14, 16, 22, 24 ч са немски филми, в 18 ч турски сериал), за БТВ лейди не знам да дават на Холмарк неща. Макар че през уикенда пак излъчват американски романтични филми.

Общи условия

Активация на акаунт