"Черешката на тортата" - 2 сезон - 1

  • 48 643
  • 672
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 252
Ау , Богиня, сЕрдечно благодаря Hug
Да, изненада беше тъпа и за мен , ако им беше пуснал "Сънчо", както, казаха щеше да по- голяма изненада.

# 616
  • Sofia
  • Мнения: 4 136
Рут и Мага бяха много добри.

# 617
  • Мнения: 371
Мага се представи супер, според мен борбата за плакета си беше между него и Рут, и двамата ме спечелиха Peace

Класацията беше ОК с изключение на това, че Нона трябваше да е след Дидо  Crazy

# 618
  • Sofia
  • Мнения: 4 608
Мага ги разби!

Особено ме интересува телешкото и десерта.
Защо не дадоха чиниите с крушите по-отблизо - не се видя как ги е подредил с двата соса.. Naughty

Абе тая Нона много нацупена  Sick

# 619
  • Мнения: 170
Мага се справи добре, но аз всякаш очаквах повечко от него. Салатата ми се видя не лоша, платото със сирената стандартно, предястието беше ефектно, но както каза и Манчев-вземете да използвате и някоя и друга риба, бе хора, а и само един вид морски дарове ли познавате-скаридки?! В реки, морета и океани видове риба колкото щете, както и морски дарове дал Господ, ама не, сьомга, та сьомга, скариди, та скариди! Основното беше според мен на ниво, десерта също ми допадна, може и да не е сложен, но определено беше различен, лек и предполагам приятен, щом на гостите се хареса. И вярно, тия хора за 'ляб май не са чували. Изненадата беше глупава, не ми допадна и ми беше скучновато да ги наблюдавам на тоя симулатор ли, какво ли...Хареса ми обаче, че си направи заготовки, а приготви всичко, когато гостите дойдоха и ястията му бяха пресни и топли, току що сготвени. Хареса ми, че предложи и национална трушийка за водчицата. Честно казано и едно хайверче на препечена филийка хич нямаше да е зле. Wink
Не знам, и Рут не предложи кой знае какво сложно меню, но нейната вечер ми е фаворит и ако трябва да избирам кой да е победител, мисля, че наистина Рут и Мага можеха да си поделят първото място. Но като цяло съм доволна от първата петица участници, седмицата беше приятна, участниците бяха приятни, харесаха ми. Надявам се следващите да бъдат още по приятни, още по забавни и да ни изненадат с интересни и вкусни менюта.

# 620
  • Мнения: 796
Не разбрах каква беше салатата, но другите неща ми харесаха много, особено десерта Crazy. Елементарен, но много интересен, със сигурност ще го пробвам Simple Smile. Изненадата обаче беше тъпичка, откъде го измисли това самолетче Laughing. Вечерите им с Рут най-много ми допаднаха. Изобщо, компанията беше весела и приятна. Видях, че и другата седмица ще е забавно Simple Smile

# 621
  • Мнения: 170
Не разбрах каква беше салатата...
Зелена салата със сушени домати в зехтин и консервиран артишок, поне аз това видях като съставки в нея. А дресинга май беше зехтин, балсамико, мед, горчица.

ПП По отношение на платото със сирена и хамон, ме заинтригува комбинацията от пармиджано(пармезан) и мед, не съм опитвала точно в такава комбинация и ми стана интересно, определено мисля да опитам, да видим как е...На Рут много и допадна, тя дори спомена и черен пипер, доколкото имам спомен...

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Тази Нона със злобното си излъчване тази вечер ми падна в очите.
Чакам следващата седмица, мисля, че ще е мнооого интересно и може би е време за нова анкета  Thinking

# 623
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аплодисменти за Мага!



Представи се страхотно. Предполагах и много исках той да спечели. В менюто му пролича, че често е в Испания.  Simple Smile

Силна, приятна и положителна /с едно изключение/ седмица. Дано да продължи така.

# 624
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аплодисменти за Мага!





 smile3501

# 625
  • Мнения: 253
Привет дами и от мен Hug,записвам се в тази чудесна темичка.Много ми допада предаването и вечер чакам с нетърпение да го гледам.
На мен ми допадна вечерта на Рут,не от към разнообразие на храна ,ами настроението беше по така.Чета че и на други съфорумки не им допада тази Нона,голямо надуване много студен човек е/според мен/другите едни лъчезарни и усмихнати а тя все нещо и е  накривена шапката.
Очаквам с нетърпение да започне другата седмица,че да видим как ще се представят новите "готвачи".Лека вечер момичета

# 626
  • Мнения: 1 243

менюто на мага ми допадна повече от това на рут.. не беше нищо сложно, но пък добре се справи с приготвянето, а и съчетанието на храните беше подходящо!

изненадата му, обаче, беше изключително безинтересна... не знам, може би, този момент с изненадите не трябва да е задължителен - ако някой няма възможност или не може да измисли нищо, не е необходимо да прави някакви глупости!
Wink

# 627
  • София
  • Мнения: 5 658
Нона все едно е прочела забележките ни за прическата  Mr. Green (знам, че е на запис), тази вечер беше с шапка Simple Smile Така й отива повече, отколкото с пършивия бретон.

Изненадата на Мага наистина беше плоска.

# 628
  • Мнения: 2 792
  На цялата седмица ми беше приятна, хубав старт на предаването. Не разбирам агресията ви към Нона Йотова, на мен лично ми се промени мнението за нея, след тази седмица. Възприемах я като агресивно самовлюбено критична личност, а сега видях един симпатично иронизиращ се образ.
Понеже коментираме и храна, Дидо ми хареса най-много, като опит за експеримент, не ми допадна само това, че се наложи с безмесното, което му повлече крак.
п.п. Рут много ми харесва като музика, още от "Мюзик айдъл"я забелязах и я следя, бива си го момичето.

# 629
  • София
  • Мнения: 15 515
  Много ми харесва българския на Мага, ако не знае човек,никога не би допуснал,че не е българин.

Общи условия

Активация на акаунт