С какво ви дразнят свекървите- 13

  • 63 378
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 481
Пффф,чудя се какво да кажа ,за да се запиша в новата тема newsm78
Дразня се напоследък много ,защото  съм на диета и съм оплювана и обвинявана до небесата #Crazy "За какво ти е да отслабваш,добре си така ,какво ти има така ,мъжа ти нали те харесва и т.н." Отвратителни са ми тези приказки Sick Всички трябва да сме тлъсти ,значи сме здрави Sick

А по-добре ли звучи: "ама много дебела си станала" (родих преди 4,5 месеца)" и Д-то ти е много голямо, ама преди пък като беше слаба не приличаше на нищо, ама сега пък си нищо с голям Г...з"(и уж го казва на майтап)  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Незнам кога ще ми кипнат л.....та и ще я навра там където слънце не я огрява  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Стига бе, какво чакаш? Егати волските нерви!

# 16
  • Мнения: 646
Стига бе, какво чакаш? Егати волските нерви!

Еми нали все викам по-умния отстъпва и все гледам да не се товаря излишно със скандали и караници  Tired

# 17
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Пффф,чудя се какво да кажа ,за да се запиша в новата тема newsm78
Дразня се напоследък много ,защото  съм на диета и съм оплювана и обвинявана до небесата #Crazy "За какво ти е да отслабваш,добре си така ,какво ти има така ,мъжа ти нали те харесва и т.н." Отвратителни са ми тези приказки Sick Всички трябва да сме тлъсти ,значи сме здрави Sick

А по-добре ли звучи: "ама много дебела си станала" (родих преди 4,5 месеца)" и Д-то ти е много голямо, ама преди пък като беше слаба не приличаше на нищо, ама сега пък си нищо с голям Г...з"(и уж го казва на майтап)  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Незнам кога ще ми кипнат л.....та и ще я навра там където слънце не я огрява  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Давай.Наври я.От къв зор ще ти говори така.

# 18
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Малеее,току-що включих,че и аз ще съм свекърва Sick
Ужас ooooh!
Рони, здрасти.Гледам комплект сте още.Тъкмо си мислех какво става с вас и ти се мярна.Айде леко да мине всичко и ще чакаме скоро новото попълнение. Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 646
 Креми Анев според мен от яд, че вече не е млада и слаба  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 2 481
Стига бе, какво чакаш? Егати волските нерви!

Еми нали все викам по-умния отстъпва и все гледам да не се товаря излишно със скандали и караници  Tired

Аз от моята баба знам, че с всеки трябва да се говори така, че да ти разбере позицията ясно. Умен и отстъпчив и накрая всеки те тъпче и те обижда както си иска.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 673
Малеее,току-що включих,че и аз ще съм свекърва Sick
Ужас ooooh!
Ще ме умориш от смях.  Joy
Креми, дори не знаех, че е Джеврие, ама вече знам.
Pupitka, аз сама ще съм си агент...за по-сигурно...  Mr. Green

# 22
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Креми Анев според мен от яд, че вече не е млада и слаба  Laughing
Я те явно е и рядко проста.Да не би да очаква да живее с орлите и да е вечно млада.За мен един средно интелигентен човек не би си позволил да коментира кг на когото и да е, а още по-малко на снахата.Мен това лично много би ме обидило.

# 23
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Малеее,току-що включих,че и аз ще съм свекърва Sick
Ужас ooooh!
Ще ме умориш от смях.  Joy
Креми, дори не знаех, че е Джеврие, ама вече знам.
Pupitka, аз сама ще съм си агент...за по-сигурно...  Mr. Green

Това е свекървата от ''Листопад'' култов образ.Няма такава лошотия.Вечно недоволна и вечно мрънкаща.Снаха й всячески се мъчеше да й угоди .

# 24
  • Мнения: 646
Аз започнах така тактично да и го връщам, все по-рядко и позволявам да вижда внука си и просто следващия път когато се видим ще и обясня съвсем ясно,че докато не започне да се държи човешки и като възрастен човек просто няма да вижда сина ми, защото нямам намерение да расте сред хора ,които нямат акъл за 2 стотинки.  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 427
Пффф,чудя се какво да кажа ,за да се запиша в новата тема newsm78
Дразня се напоследък много ,защото  съм на диета и съм оплювана и обвинявана до небесата #Crazy "За какво ти е да отслабваш,добре си така ,какво ти има така ,мъжа ти нали те харесва и т.н." Отвратителни са ми тези приказки Sick Всички трябва да сме тлъсти ,значи сме здрави Sick

А по-добре ли звучи: "ама много дебела си станала" (родих преди 4,5 месеца)" и Д-то ти е много голямо, ама преди пък като беше слаба не приличаше на нищо, ама сега пък си нищо с голям Г...з"(и уж го казва на майтап)  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Незнам кога ще ми кипнат л.....та и ще я навра там където слънце не я огрява  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
  Аз ще бъда два пъти свекърва , дай боже  Praynig дано не съм като Джеврието  Mr. Green
ДидиДани аз на твое място бих и казала следното : че мъжът ми в момента страшно много обожава големия ми з****к / в сравнение с предишния / , защото има какво да " пипа " и на какво да се наслаждава  newsm47 Забрави старото поколение , как си е подпъхвало възглавници и парцали под полата , за да изглеждат по пищни  Mr. Green Може би в момента изглеждаш много по - секси от преди раждането , та затова така да бесува свеки  Mr. Green
Аз  пък водя битка с мъжът си . Стремя се да сваля някое друго кило , а той напук през час ми подава по нещо изкушаващо  Mr. GreenКаза си , че ме харесва по закръгленка , и не иска да отслабвам .Като се събрахме , тежах 50 кг . с мокри гащи , и се притесняваше да не го вземат за някой педофил  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 646
ДидиДани аз на твое място бих и казала следното : че мъжът ми в момента страшно много обожава големия ми з****к / в сравнение с предишния / , защото има какво да " пипа " и на какво да се наслаждава  newsm47
Joy Joy Joy добра идейка, със сигурност ще я използвам скоро  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 350
Трещи,права си Simple Smile И аз това си мисля ,сакън да не вземе да ме заглежда някой чужд мъж или пък не дай си Боже ,да се глася за друг Crazy Crazy Crazy Няколко пъти съм чувала да казват (тя и свекърът),че като се ожениш ,вече са те харесали и може да си дебелееш #Crazy
Миналата година изобщо не смятах да им казвам ,че отслабвам,но то взе да си личи и мъжа ми се изпусна и каза ooooh!Брейййй,то не бяха приказки ,как ще се разболея ,детето няма да мога да си гледам ,няма да имам сили да го нося и да го гушкам (???),какво ли не простотии се изприказваха само за да ме разубедят да си стоя  по-пълна Tired Но аз съм инат и успях донякъде.Сега съм втора серия пак наново,веднага се усетиха и пак приказки ,уверения ,че ще се разболея,не можело така.... ooooh!
Искам да споделя ,че не правя някаква гладна диета,а 90 дневната.Все има какво да ям ,като сме им на гости ,но неееее,там трябва да опиташ от всичко ,да изплюскаш цяла чиния манджа + 2 ,3 филии хляб за да са сигурни ,че си се наял ooooh! Голям зор ми е това ядене ooooh!А веднъж ми се падна да сме у тях в "плодов ден",обявиха ме за луда направо Crazy

# 28
  • Мнения: 172
Креми HugПреди понеделник отказвам да раждам Mr. Green
Аман от свекърви,дето живеят в 19 век ooooh!Те си живеят според техните си стандарти!А пък това,че вече са те взели,та можеш и слон да станеш,ме оставя без думи Sick
При мен пък беше другата крайност!48-50 кг=наркоманка и алкохоличка CrazyВърви обяснявай, че винаги си бил тези килограми и се храниш нормално!

# 29
  • Мнения: 84
Доживях 50-тия си пост.

Моето "съкровище" е една 43 г. дама,която упорито отрича че я тресат критически - "то просто ми закъснява" (за последно когато ми закъсня толкова, се роди внук и)
Драмата ми започна преди около година,когато се нанаесох да живея с нея!
До тогава тя имаше оплаквания само от единствената си разширена вена,заради която тя е във всекидневна борба с болката! До толкова я боли кръка,че всеки ден я карат на работа с колата,а тя работи в отсрещния блок.  Naughty И това продължавало с години!
От както аз се нанесох взе и да припада ... високо кръвно!  ooooh!

Аз наблюдавах с интерес как върти на пръста си,както мъжа си,така и моя,че и другият си син.
Когато се роди сина ми започна да ми дава ценните си съвети за отглеждането!
Още в първият ден,когато се прибрахне от родилното,вечерта след като изкъпахме бебо тя тръгна да му отваря прозореце,за да се проветри стаята,станало и задушно! Щях да получа инфаркт! 14 Януари,навън - 10 градуса,а тя спори с мен да му отвори прозореца на 4 дневно бебе! Не стана нейната, троснато тръшна вратата зад гърба си и отиде да мърмори в другата стая. След което започнахме една борба за това колко вода пие малкият. "Ти будиш ли го да му даваш вода? Аз мойте ги будех на половин час и им давах да пият вода"   #Crazy Веднага я отрязах и пак имаше фасони. На тетия ден ми се прибра с някакво "олио за след баня" ,което нейната братовчедка и препоръчала. Изкъпахме малкия,намазахме го и тя отиде да си гледа Глистопада. Незнайно защо той се скъса да плаче,нахранен,сух,носих го на ръце през цялото време...докато ми светна да погледна "олиото". Ужас!!! Лекарство за псуриазис,което се разтваря първо във вода и после се третират зоните,а ние директно наквацахме детето,сигурно му беше изгоряла кожичката. Веднага го съблякох,с мокра кърпа минах цялото тяло,после с мокри кърпички и той заспа! Идваше ми да я изям и копченцата нямаше да останат от нея!
После започнахме да се дебнем,ако аз отида в банята и се върна почти веднага я заварвам с шишето вода да му го навира в устата,докато той спи! Един път неиздържах и и направих забележка. Излезе от стаята,прибра се в нейната и припадна на леглото викайки името на мъжа ми и за утеха на високото кръвно си поискала малко саламче Камчия с филийка хляб и чашка кола,не знаех че камчията лекува!  Laughing Споделила,че много се тревожи за детето и за това как то било болно от рак  и до 2 години може да умре,понеже аз съм пушила докато разбера че съм бременна  #2gunfire  #Cussing out . Детето е в отлично здраве,а аз разбрах в петат седмица и веднага спрях!
От както живея тук тя не е измила една чиния,веднъж не е пуснала пералнята,а да не говорим за останалите неща. Складира си мръсното бельо под леглото - това може да ви проговори много! Оказа се, че преди мен тези манипулации ги е извършвал мъжа и.
Тя живее като на хотел. Прибира се вкъщи,сяда на масата,дай ми това,дай ми онова,наяжда се,зарязва си кочината и отива да си гледа сапунките.
Преди 3 дни не ми издържаха нервите и я наврях *>:*?!*, като и споделих и най-дълбоките си мисли,след което дори не трепна! А попринцип "вдига кръвно" само ако я погледна на криво.

Общи условия

Активация на акаунт